4

@VeB10Ronnie To jest kwintesencja stylu Suareza. Gdyby ktoś kazał mi wskazać bramkę, która obrazuje karierę Luisa, bez zastanowienia odpaliłbym ten filmik. Zmarnować prostą sytuację, tylko po to, by za chwilę zrobić coś niesamowitego. Dzięki tej amplitudzie sprawiał, że emocje sięgały zenitu.

0

@bartekvisca Całe szczęście udało się kupić 2 bilety na 30.07 i spełni się jedno z marzeń syna. Kupiłem bilety już około 11 i miałem mu powiedzieć dopiero w listopadzie na urodziny, ale tak wieczorem mnie molestował i cisnął, że nie wytrzymałem i się wygadałem. Będzie torpeda, oby nagłośnienie było lepsze, niż w Warszawie.

1

@Kessie jest błąd. Powinno być Ksawi.

1

@tomek8756 Wielcy piłkarze kiedyś, Wielcy również dziś... ;)

1

@FC1899Barca wystarczyło, że Wódz delikatnie zasugerował, że ludzie znikają i proszę, już się sami usuwają.

0

@PatrykBarca na pewno się nie smyrali nogami... na pewno nie nogami ;)

2

@BaroPodertos A najlepsze, że te sytuacje rozchodzą się bez echa. Wszyscy wiemy, że w drugą stronę madryciaki machałyby łapami, a Vinicius turlałby się, aż sędzia by to sprawdził i ostatecznie dostaliby karnego. Zabrakło cwaniactwa piłkarzy Betisu i walki do końca o punkty.

0

@fenix1983 89.99zł - podobny pakiet tylko bez netflixa, ale z hbo I eleveny za darmo na rok.

1

@Kgorecki2500 O to chodziło niemieckiej propagandzie, by wojna kojarzyła się z nazistami.

0

@AlwaysBlaugrana nikt z Nas nie zna sytuacji wew. klubu. Możemy gdybać i odbić piłeczkę, że Alba obiecywał obniżenie zarobków właśnie o te 40%, ale słowa nie dotrzymał. Na pewno w środku odbywa się więcej rozmów między piłkarzami, trenerem i zarządem, niż dociera do Nas przez media. W ogóle może przyszła oferta z Interu i zwyczajnie zapytali Albę, czy jest zainteresowany, on powiedział Nie i temat się skończył... Jest wiele możliwości.

1

@Kitek1640 opierają o Twój ząb ;)

1

@lampa16 polecam poszukać w powiecie brodnickim, kujawsko-pomorskie, kraina 101 jezior. Dużo spokojniej niż na mazurach.

0

Jestem po. Islandię, albo pokochasz, albo znienawidzisz. Cudowna do zwiedzania, można przez całe życie jeździć na urlop, a i tak Ciebie zaskoczy, ale czy jest to miejsce do życia? Większość czasu szaro, buro i zimno, za to gdy wyjdzie słońce widoki nie do opisania, lazurowa, krystaliczna woda w strumieniach (widzisz wszystko, do momentu, gdzie dociera światło), wodospady zapierające dech w piersi (szczególnie Gullfoss), czy wszechobecne pejzaże wulkaniczne. Polecam, jeśli lubisz chłód. Aha i często spotykane hasło na kubeczkach itp. "Not only cold but also expensive" :)
Ps. Może znienawidzisz, to za dużo powiedziane, ale nie każdy umie się dostosować do tamtejszych warunków.

0

@VandaI Szczęście, bo przy podaniu był rykoszet i później przy interwencji Garcii pilka się również szczęśliwie odbiła od Isaka.

0

@Kgorecki2500 To wszystko zależy o tego, jaki jest ..uj. Jego ..uj, to może duży wstyd, a powiedzmy u kogo innego wprost przeciwnie - ..uj to duma. W każdym razie jeden ..uj, w końcu go zarejestrują i ..uj. =)

0

@Janas11224 jeszcze jedna uwaga odnośnie zakupu. Warto było założyć konto VIP, to wtedy wpada też gratisowy zestaw do zamówienia powyżej 230 zł na stronie lego.

0

@Janas11224 polecam zestaw 42131, dużo zabawy i robi wrażenie.

0

@Janas11224 Proszę bardzo...Aczkolwiek zdążyłem już to wyrzucić z głowy, ale mi przypomniałeś o tej promocji i teraz znów walczę z pokusą zakupu...

0

@Janas11224 aktualnie jest promocja za 930 zł, co prawda w niemieckim lego store, ale może dasz radę ogarnąć wysyłkę.

0

@KrwawiaceoczyVEB no niestety, wersja starego Pjanica jest Nam już znana. Przynajmniej chłop jest szczery i nie mydli nam oczu, że będzie grał, jak za młodu. ;-]

1

@bartas97 patrząc na filmik przypomniała mi się prezentacja Dembele. Ruchy identyczne, a nawet mordka podobna i ten wzrok rozbiegany.

0

@Ojciec5tkidzieci Czyli w torbę 32 kg żarcia, zamiast ciuchów, ze sobą zabrać do samolotu? :D Co prawda nie jestem ojcem5tkidzieci, ale trójka na karku, wiec te 32 kg i tak będzie mało, cholera. :(

0

@AdamaTraore To ja, tak trochę nietypowo - Islandia, a potem Legoland z dzieciakami, bo mi spokoju nie dadzą...Niech im już będzie, poświęcę się ;)

1

@DonAndrzejos Może woli na czarno pracować, żeby podatków nie płacić.

4

@koksik2700 i pomyśleć, że zgodnie z jednym z planów chciano odbudować Warszawę obok zrujnowanego miasta. Gdyby taka idea przeszła, a ludzie szanowali ten kawałek ziemi niczym zbiorową mogiłę, to dzis chyba byłby najlepszy "pomnik", najlepszy w sensie najbardziej dający do myślenia innym narodom, jak wiele Polska straciła przez Niemców.

1

@John_Doe A masz! Rzucam, bo nigdy nie wklejałem żadnego linka i dlatego, że lubię w kogoś rzucać kamieniem. Dziękuję za sposobność.

0

@krychu1992 brzmi, jak złodziej porzucający kradzione auto. A dzis dostalem maila od c+, żeby uważać na włamania na konta. ;)

1

@Wegson Zgadzam się. Najlepsza jest szyna twarda około 1,5-2 mm. Miękka może wręcz prowokować do nagryzania. No i oczywiście na dolne zęby, chyba że naprawdę nie ma takiej możliwości.

0

@koksik2700 Pomaga pacjentom. Przynajmniej chroni zęby przed ścieraniem i niweluje ból w stawie po całonocnym zgrzytaniu. Ja nie mam takiego problemu, tylko robię takie szyny ;)

1

@koksik2700 Szyna relaksacyjna na noc i lepiej znajdž technika dentystycznego (do ktorego i tak lekarz wyśle pracę), to będziesz miał taniej, niż u stomatologa ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?