Karamba
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
31
@Bykunn ja też najpierw nagłośniłbym w mediach, żeby sprawa była zbyt znana, by mogli mnie i innych uciszyć. Teraz każde słowo jest ważne i nie dziwię się, że chce odpowiadać przy adwokacie. Dziwię się natomiast, że są ludzie, którzy poszliby na przesłuchanie w najglosniejszej aferze ostatnichnlat bez adwokata.
Edit. Widzę resztę Twoich głupio-mądrych komentarzy i już wiem, że nie oczekuję odpowiedzi. Dziękuję I życzę byś nigdy nie musiał udowodnić w sądzie prawdy.
1
@Sysia11 stwierdzenie "wyróżniający się zawodnik" nabiera innego znaczenia... ;]
5
@NeroTFP1 większość Francuzów jest naturalnie przywyczajona do takich upałów...;]
0
@Bykunn no i to jest patologia systemu. Czyli jak się zaplaci prywatnie, to da się raptem szybciej wejść do kolejki..a tym co uczciwe czekają, kolejka się wydłuża. Coś tu jest nie tak. A odnosząc się do tego przypadku, rozumiem, że też czekałeś w specjalnej poczekalni ;) a w innym przypadku jak masz wrośnięty paznokieć, to od razu po wejsciu na SOR, Ciebie przyjmują na oddział ;)
3
@KamQiX mnie też zastanawia, czy jego wyznawcy są tak prawi, że nigdy nie złamali żadnego przepisu, zakazu...a jeśli im się świadomie lub nie zdarzyła taka sytuacja, to czy sami grzecznie zgłosili się na policję lub wysłali filmik ze swojej kamerki samochodowej, jak nieumyślnie przekroczyli prędkość o 6 km/h i chcieliby zapłacić 50 zł mandatu. Kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamieniem...ja niestety nie mogę, bo za mojego dzieciństwa nie było orlików i już wtedy graliśmy w piłkę mimo znaku zakazu gry ma trawie. Tylko wtedy nikt nie nagrywał, co najwyżej Pani krzyczała przez okno.
4
@Batys Ty widzisz to, co on Ci pokaże. Chyba, że go śledzisz na ulicy i znasz osobiście, to inna sprawa. Miej świadomość.
4
@Batys Reakcja policji pokazuje, że już mają dość tego gościa. Pewnie ciągle marnuje ich czas, a sam pokazuje tylko wycinek swoich zgloszen. Nagrywaniem doprowadza ludzi do irytacji i myślę, że wielu zareagowałoby inaczej, gdyby podszedł bez kamery i zwyczajnie porozmawiał. Atencjusz, ale znalazł wyznawców i kasa leci.
1
@Luciano99 10 Mendes i tatuś..więc albo 10 Mendes i 10 tatuś albo dostali po 5. W każdym razie dobrze, że po niego nie ruszyli bo zmiennik Pedriego i Olmo nie może dostać 10 netto.
0
No i Zajbali....
0
@BorzyKrzys a to nie jest ten youtuber? Speed? Chyba David nie jest aż takim klockiem.
1
@BorzyKrzys tu w ogóle nie ma dyskusji, wiadomo, że pasek na świadectwie musi zostać. Ale wprowadziłbym też inne wyróżnienie. Dla osób, które dokonały najwiekszego progresu i np. ze średniej 3,2 wskoczą na 4,4 (oczywiście tutaj nie ma określonego przeskoku, kwestia subiektywna do oceny przez wychowawcę) Doceniłbym wysiłek i motywację takiego dziecka,a nagroda pokazałaby mu, że warto się starać.
1
@Frimpong nie no, lucek chodzenie na czworaka opanował do perfekcji. Lata ćwiczeń, a także obserwacji, jak robił to jego Stary, wracając z monopolowego. W ogóle stąd wzięło się nieustanne picie bo u @Luciano99 polewa się nie tylko na drugą, ale również na trzecią i czwartą nóżkę.
1
@LAMC_10 to były czasy, nie grali za pieniądze, tylko za żarcie...może to taki protest song.
0
@Jonyx a w biedronce drugą paczka pieluch pampers za 5 zł. Kupować też trzeba umieć, nie skończyły się raczej nagle. Za gapowe się płaci. W ogóle, to lepsze wydawały mi się złote dady i te polecam. Wszystkie dzieci na nich wyrosły i żyją. D.... im nie odpadły.
2
@Criss18Barca to komuna wróciła, że piszesz do @szela1899 "tutaj' pisaliście (w domyśle towarzyszu) coś innego". I nawet, jak w komunie okazuje się, że towarzysz szela jest niewinny, bo sprawdziłem i nic nie pisał :]
1
@MessiForeverTheBest to zadanie układał @Kessie i niewiadomą jest ile ukradł jabłek Dorotce....chociaż w sumie to proste. Ukradł wszystkie zarówno Dorotce jak i z jabłoni.
1
@MesQueUnClub_87 zostawiam taktyczny komentarz, zombiebobry mnie do tego zmusiły
0
@beter2 obejrzałem i po pierwszej akcji doznałem szoku, kiedy zorientowałem się, że filmik to 6 minut takich popisów. :O
7
@LAMC_10 Messi odmienił Inter Miami, a Ronaldo Al Nassr ;)
0
Widać było duży wpływ świętowania na wczorajszy mecz. Dzięki temu człowiek jeszcze bardziej docenia Ronaldinho, Romario, Maradonę ;]
0
@Bzyczekk występ Lewego można podsumować pisząc: "Piłeś, nie graj"
0
@wpwelement jeśli chcesz zachować się kulturalnie, to zamiast Pana Leszka, powinieneś pisać Pana Orłowskiego. Uważam, że należy usunąć tamten komentarz ;]
3
@Nazio_87 oho, chyba to jakaś rodzina moderacji. Widzisz, Tobie nazwiska nie można przekręcać, ale że Pan Orłowski, Wielki Pan, Jaśnie Pan i w ogóle Pan nad Pany przekręca prawie wszystkie nazwiska, to dobrze ;)
1
@michaleu przed stołem zabrakło pięknego "finish him"
0
@draxidox dobrze obrazuje sytuację w Madrycie, czyli gówno się wylało.
0
@Safrani dobrze, tańszej się nie da czyli na jaki procent? :D
0
@Roobo Kylian chyba zwykł mówić, że lepsze cztery piłeczki niż dwie...;]
1
@Nazio_87 a żona wie, że tak dokładnie pamiętasz poprzednią? =] a skoro właśnie pierwsza żona weszła, to pozdrowienia też dla niej. Miło, że świętujecie wszyscy razem.
2
@gumaz proste, że Tomaszewski....jemu i tak już dużo nie zostało :=]
1
@norbi77 tak jak proporcje w zachwytach nad Yamalem i Olise. Ale kiedyś Boniek opowiadał, jak komentator powiedział do niego przed meczem, że dziś zagra wspaniałe spotkanie, natomiast do Lato, że będzie słaby. Później w trakcie meczu zwykle podanie Zibiego określał fantastycznym, a Grzegorza niedokładnym. I tak zbudował narrację kibiców.