July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kozinho. Odmawiam składania wyjaśnień w tej sprawie.
0
@Nazio_87 @Kozinho. i to akurat z takimi nie z La Bamby, więc sorry, but no sorry.
0
@Eklerek Nerwy są przyczyną większości chorób. Nie polecam.
1
@Eklerek a już chciałam napisać, że dlatego chłop z chłopem jest niezdrowo, ale jak widać ogólnie nie jest zdrowo xD
7
@gumaz obrona Ojczyzny to nie tylko bycie na froncie z karabinem. Jest wiele różnych funkcji do pełnienia. Jeśli będzie trzeba, to aktualnie nie mam nic do stracenia więc gotowa. Gdybym miała dzieci, to jednak ewakuowałabym się razem z Kariną ;)
5
@BorzyKrzys ale że tak chłop z chłopem, koza z kozą?
9
@maroon 30 lutego
0
@Laminedependencia raczej odwrotnie. Wstaje z myślą o De Jongu, a z biegiem dnia o nim zapominam i nabieram energii.
1
@DragonxNF Nasze żelazko prasuje płasko
2
@DragonxNF Shaki oksy od Ani Lewandowskiej :P
0
@Eklerek A szukaj, ja się nie boję xD
0
@Eklerek haha no teraz to już na pewno będę szukać
0
@Eklerek zależy od przeprosin XD
0
@Eklerek ehhhh, a już chciałam dramatycznego foszka walnąć XD
0
@Eklerek Czy to już wypowiedzenie przyjaźni??? :P
1
@Eklerek Jest takie piękne polskie powiedzenie: "Nie strasz, nie strasz, bo się ......" XDDDDDD
0
@Eklerek to powiem Ci ciekawie, że mając 2 lata byłam na okładce gazety jako dorosła kobieta xD
0
@Eklerek jaki odcinek leci??? Bo akurat nie mam jak oglądać... :/
2
@PIWOSZ89 doskonały wybór ;)
0
@katalonczyk112 kolejny...
0
@vangoor nie oglądałam tego, więc nie XD
2
@gumaz idę upiec ciasto
6
@Kgorecki2500 Niedobrze. @tomek8756 powiedz mu, że niedobrze.
8
@martusiaaaa chciałabym mieć takie problemy. Za 10 lat zrozumiesz, że dwie matmy jednego dnia to nic wielkiego.
@Eklerek Ty buntowniku Ty xD
2
@michal26 dobrze, że potężna Hiszpania z żołnierzami Pana Flicka gra 2 razy o 18:00 ;)
2
@BojanKriKicz kontrowersyjne stwierdzenie
2
@martusiaaaa aaa dobra, bo Ty we Włoszech, zapomniałam :’)
0
@martusiaaaa a to w szkole już nie ma wystawionych ocen???
2
@LAMC_10 to już oglądałam. Rozłożyło mnie na sam początek.
@MateS ok.
1
@LAMC_10 Ja tak na Katar dostałam anginy. Ale nie polecam, przespałam wszystkie mecze.