0

@Kozinho. Odmawiam składania wyjaśnień w tej sprawie.

0

@Nazio_87 @Kozinho. i to akurat z takimi nie z La Bamby, więc sorry, but no sorry.

0

@Eklerek Nerwy są przyczyną większości chorób. Nie polecam.

1

@Eklerek a już chciałam napisać, że dlatego chłop z chłopem jest niezdrowo, ale jak widać ogólnie nie jest zdrowo xD

7

@gumaz obrona Ojczyzny to nie tylko bycie na froncie z karabinem. Jest wiele różnych funkcji do pełnienia. Jeśli będzie trzeba, to aktualnie nie mam nic do stracenia więc gotowa. Gdybym miała dzieci, to jednak ewakuowałabym się razem z Kariną ;)

5

@BorzyKrzys ale że tak chłop z chłopem, koza z kozą?

9

@maroon 30 lutego

0

@Laminedependencia raczej odwrotnie. Wstaje z myślą o De Jongu, a z biegiem dnia o nim zapominam i nabieram energii.

1

@DragonxNF Nasze żelazko prasuje płasko

2

@DragonxNF Shaki oksy od Ani Lewandowskiej :P

0

@Eklerek A szukaj, ja się nie boję xD

0

@Eklerek haha no teraz to już na pewno będę szukać

0

@Eklerek zależy od przeprosin XD

0

@Eklerek ehhhh, a już chciałam dramatycznego foszka walnąć XD

0

@Eklerek Czy to już wypowiedzenie przyjaźni??? :P

1

@Eklerek Jest takie piękne polskie powiedzenie: "Nie strasz, nie strasz, bo się ......" XDDDDDD

0

@Eklerek to powiem Ci ciekawie, że mając 2 lata byłam na okładce gazety jako dorosła kobieta xD

0

@Eklerek jaki odcinek leci??? Bo akurat nie mam jak oglądać... :/

2

@PIWOSZ89 doskonały wybór ;)

0

@katalonczyk112 kolejny...

0

@vangoor nie oglądałam tego, więc nie XD

2

@gumaz idę upiec ciasto

6

@Kgorecki2500 Niedobrze. @tomek8756 powiedz mu, że niedobrze.

8

@martusiaaaa chciałabym mieć takie problemy. Za 10 lat zrozumiesz, że dwie matmy jednego dnia to nic wielkiego.
@Eklerek Ty buntowniku Ty xD

2

@michal26 dobrze, że potężna Hiszpania z żołnierzami Pana Flicka gra 2 razy o 18:00 ;)

2

@BojanKriKicz kontrowersyjne stwierdzenie

2

@martusiaaaa aaa dobra, bo Ty we Włoszech, zapomniałam :’)

0

@martusiaaaa a to w szkole już nie ma wystawionych ocen???

2

@LAMC_10 to już oglądałam. Rozłożyło mnie na sam początek.

@MateS ok.

1

@LAMC_10 Ja tak na Katar dostałam anginy. Ale nie polecam, przespałam wszystkie mecze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?