July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@heniusss jak już trzeba alko, to zimne Carlo z tych letnich smaków. A najlepiej to water albo kompot :P
0
@krefi10 komu się chce, temu się chce…
Ja za piwem nie przepadam, a w takie delikatne ciepełko jak dzisiaj, to bym nie przełknęła.
3
@Dari0G Jeszcze nie, ale zaraz będzie nowa aferka i przykryje tą ;)
1
@Dari0G było kilka spraw do załatwienia. Jestem trochę w plecy, ale najważniejsze, że już spokój ;)
21
32 stopnie w cieniu, leżaczek i kompocik truskawkowy. Tak można żyć ♥️
0
@Eklerek nie podejmuje się :p
0
@Eklerek Sprytnie xd
1
@FcPortoFan1999 Nic, to bardzo uroczo brzmi.
0
@FcPortoFan1999 To Ci powiem, Piotrusiu.
0
@Eklerek po tym jak się skompromitowałam z 8:0 dla Hiszpanii, to ja już nic nie mówię xD
0
@FcPortoFan1999 Od dzisiaj mówię do Ciebie „Piotrusiu”.
2
@Katalończyk 99 ooo, ooo, para… Los chce ze mną grać w pokera, raz mi daje, raz zabiera…
(Nie, nie słucham disco polo xd)
2
@Katalończyk 99 Penalti a favor…???
0
@FcPortoFan1999 Oski, Ty masz jakiś piotrusiowy fetysz.
1
@betonito za Złotą Piłkę 2 lata temu.
1
@ZuczekFCB1899 ja 8:0, to gorzej xd
8
@Luciano99 Nie widać.
0
@pawello10 no właśnie, to nawet gorzej. A potem i tak wygrali.
20
Przypomnę Wam tylko, że Argentyna z Arabami przegrała…
0
@Kozinho. Się łysol doigra
3
Eric Garcia by tu strzelił z główki po rożnym…
28
La Rambla zupełnie jak w przerwach meczów Barçy.
Sprzedać wszystkich, kupić wszystkich!
0
@wojopancer bo Barça jest dla nas ważniejsza niż reprezentacja Hiszpanii i nam to bardziej rybka?
2
Where Eric Garcia? Coś mnie ominęło, czy po prostu go nie zgłosił do meczu?
1
@Eklerek do mojego słowiańskiego blondu pasuje jak trochę słońce mnie muśnie, zdrowiej wyglądam xd
1
@Eklerek ja bym jednak chciała trochę się dosmażyć, bo jestem blada jak anemik xD
0
@agaFCB jakoś nie wierzę w to 30…
0
@dawo17 8:0 i barceloniarze z bramkami
1
@MateS aż takich szczegółów tam nie było. Grunt to 3 punkty.
2
@Encore poprzedni był dość ciężki, oby ten był lepszy :D