1

@LAMC_10 a różne rzeczy robiłam…

@Nazio_87 zero zaufania.

2

@LAMC_10 Nie, bo byłam w wannie.

1

@19xavi93 No i nie podobasz mnie się.

0

@BezglutenowyPedri co kilka głów, to nie jedna xd

3

@Raphinha11 To nie pisz o czym będziecie rozmawiać, umów się z nią w neutralnym miejscu.

Btw, wreszcie mam od Ciebie powiadomienie :D

0

@BezglutenowyPedri to jak ja Crocsów. A te Adidaski akurat wygodne bardzo są.

2

@Raphinha11 Rozmowa. Szczera rozmowa, jak Ty to widzisz i jak ona to widzi.

1

@BezglutenowyPedri a takie zwykłe klapki jak masz np. Adidasa w każdym CCC?

2

@Faro Edek to robot z klasą. Wszyscy mężczyźni mogą się od niego uczyć.

1

@heniusss jak już trzeba alko, to zimne Carlo z tych letnich smaków. A najlepiej to water albo kompot :P

0

@krefi10 komu się chce, temu się chce…
Ja za piwem nie przepadam, a w takie delikatne ciepełko jak dzisiaj, to bym nie przełknęła.

3

@Dari0G Jeszcze nie, ale zaraz będzie nowa aferka i przykryje tą ;)

1

@Dari0G było kilka spraw do załatwienia. Jestem trochę w plecy, ale najważniejsze, że już spokój ;)

21

32 stopnie w cieniu, leżaczek i kompocik truskawkowy. Tak można żyć ♥️

0

@Eklerek nie podejmuje się :p

0

@Eklerek Sprytnie xd

1

@FcPortoFan1999 Nic, to bardzo uroczo brzmi.

0

@FcPortoFan1999 To Ci powiem, Piotrusiu.

0

@Eklerek po tym jak się skompromitowałam z 8:0 dla Hiszpanii, to ja już nic nie mówię xD

0

@FcPortoFan1999 Od dzisiaj mówię do Ciebie „Piotrusiu”.

2

@Katalończyk 99 ooo, ooo, para… Los chce ze mną grać w pokera, raz mi daje, raz zabiera…

(Nie, nie słucham disco polo xd)

2

@Katalończyk 99 Penalti a favor…???

0

@FcPortoFan1999 Oski, Ty masz jakiś piotrusiowy fetysz.

1

@betonito za Złotą Piłkę 2 lata temu.

1

@ZuczekFCB1899 ja 8:0, to gorzej xd

8

@Luciano99 Nie widać.

0

@pawello10 no właśnie, to nawet gorzej. A potem i tak wygrali.

20

Przypomnę Wam tylko, że Argentyna z Arabami przegrała…

0

@Kozinho. Się łysol doigra

3

Eric Garcia by tu strzelił z główki po rożnym…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?