La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1709 Culés

7

Halo Wrocław proszę o wysłanie deszczu oraz ochłodzenia na górny Śląsk a konkretnie to w jego południowe storny ^⁠_⁠^

Nienawidzę lata ten skwar 33' to nie jest do ludzi :⁠-⁠

1

@19xavi93 No i nie podobasz mnie się.

1

@July_6_BcN
Wybacz słońce ale pracując na dworze przy +30 nie da się żyć nie jestem złośliwy ale dla mnie lato to najgorsza pora roku :⁠-⁠* wolę się ubrać i pracować przy -5.
PS wiem że nie jestem przystojny :⁠-⁠)

0

@19xavi93 Dlaczego porównujesz +30 do -5? Ciekawe co byś powiedział jakby było trzeba iść robić przy -30 haha.

0

@Kazragore
Aż tak drastycznych temperatur to chyba nie będzie w Polsce. Choć zima w tym roku była dość sroga na Śląsku bo było -10 i więcej w ciągu dnia i pizdziało w ch.. ale było dużo lepiej niż przy +30 gdzieś nie ma czym oddychać, wszystko mokre śmierdzisz jak skunks leci z ciebie jakby ktoś Cię oblał woda jesteś senny tragedia

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?