0

@Karol145 a kobieta po 60 to już nie kobieta? Taka pani doświadczona życiowo powinna mieć właśnie większą empatię, a jest znieczulica.

4

@TR3YWAY a co najlepsze, jak chodzą z ulanymi brzuchami na wierzchu to jest body positive.

1

@vegeta10 to jesteś najstarszy ;)

0

@vegeta10 @VegetaPolska macie trzeciego brata ;)

1

@Lanosss Dramat.

5

@Popitek12 chłopaki mogą, czyli ja nie. Nie wiem, po co mnie oznaczasz.

5

@Laminedependencia Nie. O 19 gramy, przyjacielu.

0

@daniel32778 zacząć? Ja nie pamiętam kiedy ostatnio miałam niepomalowane :P

1

@Tabaluga37 to ciekawie tam macie :D

3

@MichalZZZ 1, 3, 2 - taka moja kolejność

0

@Batys chciałbyś ;)

1

@Batys nie jestem alkoholiczką, alkusie jeden xd

1

@Batys wodę z miętą i cytryną? Oczywiście :D

1

@Foton ale ja umiem ustawić termostat, w przeciwieństwie do niektórych żon ;)

5

@BorzyKrzys Jest nadzieja, że wreszcie nie będzie mną telepać z zimna w nocy :p

7

Myślałam, że się pomyliłam i weszłam na grupę dla seniorów 70+, bo każdy tu o tym czy pada, czy nie pada, a to La Rambla…

0

@barcanawieki w Empiku

1

@MichuZ44 wpisałam to w wyszukiwarkę i mi poprawiło na skondensowane. Skondensowane to dobre akurat.

5

@Kgorecki2500 będzie dobrze. Ja dostałam pracę tam, gdzie na rozmowie wypadłam według mojego odczucia najgorzej ;)

1

@Rastafarnianin przynajmniej bulę minął.

1

@martusiaaaa @Tabaluga37 Ty chyba pracujesz w Varso???

4

@PanMietek Nie, to nie jest kwestia płci. Tak samo, jak wybieranie przez mężczyzn przemocy, również ekonomicznej (choć są też faceci, którzy lecą na bogate laski, to działa w obie strony), tak ta chciwość, brak honoru itp to jest objaw deficytów społecznych, relacyjnych i pewnie też intelektualnych. Ale takie bajty przede wszystkim prowadzą do utrwalania generalizacji, że wszystkie baby takie są.

1

@LAMC_10 Niewiele, ale chyba tak.

1

@LAMC_10 pracowicie.

1

@LAMC_10 patrząc na to, że mam problem z dogadywaniem się z kobietami, to pewnie puściłabym ją wolno do Beluso, czy kogo tam by chciała.

1

@ranger3120 hmmmm, to chyba nie kwestia płci, ale w sumie ja sama nie rozumiem większości kobiet…

1

@LAMC_10 Cześć!

1

@LAMC_10 Robert grał w jednej drużynie z Pedrim. Odpowiedź jest oczywista.

4

@sebasarna pilnuj ubrań, żeby Ci nie uciekły.

2

@LAMC_10 Wujek Marek proszę państwa!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?