4

„Masz być jak bulterier, Jak Tommy Lee Jones w Ściganym”

0

@Raphinha11 ale strzelił xd

4

Brazylia jest po prostu w trybach „gdybyśmy chcieli, to byśmy wygrali”, „mistrzostwo świata to nieistotne trofeum”, „sezon zaczyna się we wrześniu”.

0

@TR3YWAY po prostu nie przechodzi na emeryturę.

1

@Kozinho. Jak mówią skoczkowie: grunt to powtarzalność.

0

@Kozinho. Dobrze rozumiesz.

0

@Kozinho. Nie no spokojnie, jeszcze aż tak zdesperowana nie jestem xd

0

@Kozinho. Cieszę się, że się cieszysz ale na razie to ja po prostu obśmiewam Wasze teorie xD

@Nazio_87 czasem tak w życiu bywa. Góry i doliny.

0

@Kozinho. I może jeszcze frytki do tego?

0

@Kozinho. Na razie jeszcze nie ma czego gratulować, spokojnie xd

0

@Kozinho. Odmawiam składania wyjaśnień w tej sprawie.

0

@Nazio_87 @Kozinho. i to akurat z takimi nie z La Bamby, więc sorry, but no sorry.

0

@Eklerek Nerwy są przyczyną większości chorób. Nie polecam.

1

@Eklerek a już chciałam napisać, że dlatego chłop z chłopem jest niezdrowo, ale jak widać ogólnie nie jest zdrowo xD

7

@gumaz obrona Ojczyzny to nie tylko bycie na froncie z karabinem. Jest wiele różnych funkcji do pełnienia. Jeśli będzie trzeba, to aktualnie nie mam nic do stracenia więc gotowa. Gdybym miała dzieci, to jednak ewakuowałabym się razem z Kariną ;)

5

@BorzyKrzys ale że tak chłop z chłopem, koza z kozą?

9

@maroon 30 lutego

0

@Laminedependencia raczej odwrotnie. Wstaje z myślą o De Jongu, a z biegiem dnia o nim zapominam i nabieram energii.

1

@DragonxNF Nasze żelazko prasuje płasko

2

@DragonxNF Shaki oksy od Ani Lewandowskiej :P

0

@Eklerek A szukaj, ja się nie boję xD

0

@Eklerek haha no teraz to już na pewno będę szukać

0

@Eklerek zależy od przeprosin XD

0

@Eklerek ehhhh, a już chciałam dramatycznego foszka walnąć XD

0

@Eklerek Czy to już wypowiedzenie przyjaźni??? :P

1

@Eklerek Jest takie piękne polskie powiedzenie: "Nie strasz, nie strasz, bo się ......" XDDDDDD

0

@Eklerek to powiem Ci ciekawie, że mając 2 lata byłam na okładce gazety jako dorosła kobieta xD

0

@Eklerek jaki odcinek leci??? Bo akurat nie mam jak oglądać... :/

2

@PIWOSZ89 doskonały wybór ;)

0

@katalonczyk112 kolejny...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?