July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Eklerek haaaaaaaj!
0
@Vegeta88 nie no, to żarcik był ;)
8
@Elprofesorxx wydziedziczyliście ją?
3
@Pawlak1992 ja w 2002 miałam dwa lata, więc nawet nie wiedziałam co to mundial, z 2006 pamiętam że flagę na balkonie zawieszałam, chyba z Tyskiego dziadek mi podarował, w 2010 wiedziałam, że jest mundial i że wygrała Hiszpania, dopiero od Euro 2012 tak na dobre interesuję się piłką.
4
@MateS gówniara to jedno, a dwa, że byłam już dobrze wyrośnięta, gdy zaczęłam interesować się piłką :P
6
@Roobo dla mnie klimatem Brazylia, ale może dlatego, że to był mój pierwszy mundial.
0
@ArcziArtt starość nie radość, tyle panu powiem.
1
@Criss18Barca najpierw trzeba mieć umiar :p
1
@tomek8756 jak to mówią: Nie ma być łatwo, ma być warto ^^
0
@Criss18Barca mogłabym, tylko ta słodzona śmietana to trochę problem :P
3
@tomek8756 ja jestem 100% wredna :p
2
@Criss18Barca a mi z truskawkami z bitą śmietaną, bo moja mama zrobiła wtedy ten deser do meczu :P
2
@Criss18Barca właśnie to dopisałam ;)
5
@Criss18Barca a bramkę otwierającą mistrzostwa zdobył przyszły napastnik Barcelony, a czerwoną kartkę zdobył przyszły bramkarz Barcelony. Reszta jest już historią.
0
@TR3YWAY u mnie to nawet robią antyreklamę, ale nie w tym rzecz. Czeka mnie miesiąc słuchania o tym, dlaczego futbol jest zły i że mi się zmieni podejście do piłki jak będę mieć chłopa xd
0
@TR3YWAY to ja będę musiała tego wysłuchiwać. Mam zespół 100% bab i tylko ja nie jestem mężatką xD
1
@TR3YWAY narzekanie bab w pracy, na to, że chłopy po nocach oglądają kopaninę uważam za rozpoczęte.
0
@ranger3120 Nie walcz z wiatrakami, a będziesz mieć spokój (:
1
@FcPortoFan1999 ale ja nie chcę mieć żony. Nie gustuję w kobietach.
0
@FcPortoFan1999 powiem więcej. Jest większe prawdopodobieństwo, że ja nie będę miała żony, niż że Ty nie będziesz jej miał :P
1
@Gaudi79 Lapcio mi mówił, że w tym sezonie gramy na Camp Nou, dopiero w następnym na Montjuic, ale ciiiii bo on mi to powiedział w tajemnicy.
1
@kocuur jedno z drugim się nie wyklucza ;)
0
@Katalończyk 99 jest taka piosenka „facet to świnia”. Muzyka nie kłamie.
2
@BorzyKrzys Nieprawda. Pracuje 8 godzin, a przez następne 8 ogląda Ekstraklasę.
3
@BorzyKrzys Oski nie ma tego problemu, po prostu nie ma żony i dzieci.
@FcPortoFan1999
2
@Faro mnie też przekonał. Jadę tam.
1
@pt9 @Dari0G dzięki chłopaki, teraz za każdym razem, gdy będę widziała banana, to przypomnę sobie Wasze słowa.
9
@kocuur terrorysta z Rosario znowu terroryzuje.
6
@Sergio_Devils dopóki Pan Flick jest z nami, dopóty realu się nie ulęknę.
2
@majkiii i po nocach