8

@Eklerek haaaaaaaj!

0

@Vegeta88 nie no, to żarcik był ;)

8

@Elprofesorxx wydziedziczyliście ją?

3

@Pawlak1992 ja w 2002 miałam dwa lata, więc nawet nie wiedziałam co to mundial, z 2006 pamiętam że flagę na balkonie zawieszałam, chyba z Tyskiego dziadek mi podarował, w 2010 wiedziałam, że jest mundial i że wygrała Hiszpania, dopiero od Euro 2012 tak na dobre interesuję się piłką.

4

@MateS gówniara to jedno, a dwa, że byłam już dobrze wyrośnięta, gdy zaczęłam interesować się piłką :P

6

@Roobo dla mnie klimatem Brazylia, ale może dlatego, że to był mój pierwszy mundial.

0

@ArcziArtt starość nie radość, tyle panu powiem.

1

@Criss18Barca najpierw trzeba mieć umiar :p

1

@tomek8756 jak to mówią: Nie ma być łatwo, ma być warto ^^

0

@Criss18Barca mogłabym, tylko ta słodzona śmietana to trochę problem :P

3

@tomek8756 ja jestem 100% wredna :p

2

@Criss18Barca a mi z truskawkami z bitą śmietaną, bo moja mama zrobiła wtedy ten deser do meczu :P

2

@Criss18Barca właśnie to dopisałam ;)

5

@Criss18Barca a bramkę otwierającą mistrzostwa zdobył przyszły napastnik Barcelony, a czerwoną kartkę zdobył przyszły bramkarz Barcelony. Reszta jest już historią.

0

@TR3YWAY u mnie to nawet robią antyreklamę, ale nie w tym rzecz. Czeka mnie miesiąc słuchania o tym, dlaczego futbol jest zły i że mi się zmieni podejście do piłki jak będę mieć chłopa xd

0

@TR3YWAY to ja będę musiała tego wysłuchiwać. Mam zespół 100% bab i tylko ja nie jestem mężatką xD

1

@TR3YWAY narzekanie bab w pracy, na to, że chłopy po nocach oglądają kopaninę uważam za rozpoczęte.

0

@ranger3120 Nie walcz z wiatrakami, a będziesz mieć spokój (:

1

@FcPortoFan1999 ale ja nie chcę mieć żony. Nie gustuję w kobietach.

0

@FcPortoFan1999 powiem więcej. Jest większe prawdopodobieństwo, że ja nie będę miała żony, niż że Ty nie będziesz jej miał :P

1

@Gaudi79 Lapcio mi mówił, że w tym sezonie gramy na Camp Nou, dopiero w następnym na Montjuic, ale ciiiii bo on mi to powiedział w tajemnicy.

1

@kocuur jedno z drugim się nie wyklucza ;)

0

@Katalończyk 99 jest taka piosenka „facet to świnia”. Muzyka nie kłamie.

2

@BorzyKrzys Nieprawda. Pracuje 8 godzin, a przez następne 8 ogląda Ekstraklasę.

3

@BorzyKrzys Oski nie ma tego problemu, po prostu nie ma żony i dzieci.

@FcPortoFan1999

2

@Faro mnie też przekonał. Jadę tam.

1

@pt9 @Dari0G dzięki chłopaki, teraz za każdym razem, gdy będę widziała banana, to przypomnę sobie Wasze słowa.

9

@kocuur terrorysta z Rosario znowu terroryzuje.

6

@Sergio_Devils dopóki Pan Flick jest z nami, dopóty realu się nie ulęknę.

2

@majkiii i po nocach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?