July_6_BcN
Debiut Roku 2025
Dołączył/a: styczeń 2025
27 obserwujących
0 obserwowanych
Debiut Roku 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@PanMietek Nie, to nie jest kwestia płci. Tak samo, jak wybieranie przez mężczyzn przemocy, również ekonomicznej (choć są też faceci, którzy lecą na bogate laski, to działa w obie strony), tak ta chciwość, brak honoru itp to jest objaw deficytów społecznych, relacyjnych i pewnie też intelektualnych. Ale takie bajty przede wszystkim prowadzą do utrwalania generalizacji, że wszystkie baby takie są.
1
@LAMC_10 Niewiele, ale chyba tak.
1
@LAMC_10 pracowicie.
1
@LAMC_10 patrząc na to, że mam problem z dogadywaniem się z kobietami, to pewnie puściłabym ją wolno do Beluso, czy kogo tam by chciała.
1
@ranger3120 hmmmm, to chyba nie kwestia płci, ale w sumie ja sama nie rozumiem większości kobiet…
1
@LAMC_10 Cześć!
1
@LAMC_10 Robert grał w jednej drużynie z Pedrim. Odpowiedź jest oczywista.
4
@sebasarna pilnuj ubrań, żeby Ci nie uciekły.
2
@LAMC_10 Wujek Marek proszę państwa!
2
@BojanKriKicz byłam cały czas, po prostu nie chciało mi się reagować na Wasze zaczepki ;)
U mnie w pracy jest nieświęta trójca od mrożenia reszty zespołu, także nie polecam.
0
@BojanKriKicz burżuj :p
2
@Faro No to trzeba pić piwo z niekapka xD
3
@BulaKG pijesz piwo z kubeczka ze słomką i kaszojad Ci go trzyma.
1
@LAMC_10 a różne rzeczy robiłam…
@Nazio_87 zero zaufania.
2
@LAMC_10 Nie, bo byłam w wannie.
1
@19xavi93 No i nie podobasz mnie się.
0
@BezglutenowyPedri co kilka głów, to nie jedna xd
3
@Raphinha11 To nie pisz o czym będziecie rozmawiać, umów się z nią w neutralnym miejscu.
Btw, wreszcie mam od Ciebie powiadomienie :D
0
@BezglutenowyPedri to jak ja Crocsów. A te Adidaski akurat wygodne bardzo są.
2
@Raphinha11 Rozmowa. Szczera rozmowa, jak Ty to widzisz i jak ona to widzi.
1
@BezglutenowyPedri a takie zwykłe klapki jak masz np. Adidasa w każdym CCC?
2
@Faro Edek to robot z klasą. Wszyscy mężczyźni mogą się od niego uczyć.
1
@heniusss jak już trzeba alko, to zimne Carlo z tych letnich smaków. A najlepiej to water albo kompot :P
0
@krefi10 komu się chce, temu się chce…
Ja za piwem nie przepadam, a w takie delikatne ciepełko jak dzisiaj, to bym nie przełknęła.
3
@Dari0G Jeszcze nie, ale zaraz będzie nowa aferka i przykryje tą ;)
1
@Dari0G było kilka spraw do załatwienia. Jestem trochę w plecy, ale najważniejsze, że już spokój ;)
21
32 stopnie w cieniu, leżaczek i kompocik truskawkowy. Tak można żyć ♥️
0
@Eklerek nie podejmuje się :p
0
@Eklerek Sprytnie xd
1
@FcPortoFan1999 Nic, to bardzo uroczo brzmi.