4

@PanMietek Nie, to nie jest kwestia płci. Tak samo, jak wybieranie przez mężczyzn przemocy, również ekonomicznej (choć są też faceci, którzy lecą na bogate laski, to działa w obie strony), tak ta chciwość, brak honoru itp to jest objaw deficytów społecznych, relacyjnych i pewnie też intelektualnych. Ale takie bajty przede wszystkim prowadzą do utrwalania generalizacji, że wszystkie baby takie są.

1

@LAMC_10 Niewiele, ale chyba tak.

1

@LAMC_10 pracowicie.

1

@LAMC_10 patrząc na to, że mam problem z dogadywaniem się z kobietami, to pewnie puściłabym ją wolno do Beluso, czy kogo tam by chciała.

1

@ranger3120 hmmmm, to chyba nie kwestia płci, ale w sumie ja sama nie rozumiem większości kobiet…

1

@LAMC_10 Cześć!

1

@LAMC_10 Robert grał w jednej drużynie z Pedrim. Odpowiedź jest oczywista.

4

@sebasarna pilnuj ubrań, żeby Ci nie uciekły.

2

@LAMC_10 Wujek Marek proszę państwa!

2

@BojanKriKicz byłam cały czas, po prostu nie chciało mi się reagować na Wasze zaczepki ;)

U mnie w pracy jest nieświęta trójca od mrożenia reszty zespołu, także nie polecam.

0

@BojanKriKicz burżuj :p

2

@Faro No to trzeba pić piwo z niekapka xD

3

@BulaKG pijesz piwo z kubeczka ze słomką i kaszojad Ci go trzyma.

1

@LAMC_10 a różne rzeczy robiłam…

@Nazio_87 zero zaufania.

2

@LAMC_10 Nie, bo byłam w wannie.

1

@19xavi93 No i nie podobasz mnie się.

0

@BezglutenowyPedri co kilka głów, to nie jedna xd

3

@Raphinha11 To nie pisz o czym będziecie rozmawiać, umów się z nią w neutralnym miejscu.

Btw, wreszcie mam od Ciebie powiadomienie :D

0

@BezglutenowyPedri to jak ja Crocsów. A te Adidaski akurat wygodne bardzo są.

2

@Raphinha11 Rozmowa. Szczera rozmowa, jak Ty to widzisz i jak ona to widzi.

1

@BezglutenowyPedri a takie zwykłe klapki jak masz np. Adidasa w każdym CCC?

2

@Faro Edek to robot z klasą. Wszyscy mężczyźni mogą się od niego uczyć.

1

@heniusss jak już trzeba alko, to zimne Carlo z tych letnich smaków. A najlepiej to water albo kompot :P

0

@krefi10 komu się chce, temu się chce…
Ja za piwem nie przepadam, a w takie delikatne ciepełko jak dzisiaj, to bym nie przełknęła.

3

@Dari0G Jeszcze nie, ale zaraz będzie nowa aferka i przykryje tą ;)

1

@Dari0G było kilka spraw do załatwienia. Jestem trochę w plecy, ale najważniejsze, że już spokój ;)

21

32 stopnie w cieniu, leżaczek i kompocik truskawkowy. Tak można żyć ♥️

0

@Eklerek nie podejmuje się :p

0

@Eklerek Sprytnie xd

1

@FcPortoFan1999 Nic, to bardzo uroczo brzmi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?