JimMorrisonFCB
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
68 obserwujących
62 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michaleu Wloski jest bardzo zblizony do hiszpanskiego wiec powinien Ci dosc latwo podejsc, chyba ze chcesz sprobowac cos innego to mozesz np niemiecki.
5
@macio_944 13. Po wyjsciu z autokaru ustawiamy sie w dwuszeregu za rece, nie rozbiegamy sie i nie oddalamy samowolnie.
14. Materialy piroechniczne wepchnijcie najglebiej jak sie da. Jezeli glebiej juz nie mozecie, poproscie o pomoc kolege.
4
@macio_944 Musze w koncu odpalic na nowo, czeka sobie narazie w bibliotece.
1
@TheNekro94 Nekropolis jest OP, wiec zazwyczaj staram sie nim nie grac.
1. Bastion
2. Cytadela
3. Lochy
W Diablo nie gralem
2
@IronSanHybrid Taktyczny
12
@Radioactive9705 @Colon @Ermitano @AnnaMarianna @Cochise @jacobFCB @cosinus90 @MesQueUnClub_87 @macio_944 i oczywiscie @Danny Gaucho
3
@MessiForeverTheBest No ja juz czuje przesyt tym lamaniem konwenansow.
0
@FcPortoFan1999 Az tak zle? Moze za slaby akumulator?
1
@MessiForeverTheBest To jest jeszcze co lamać?
0
@YayaToure24 Ja gralem 2 lata i jakichs wiekszych problemow nie bylo, aczkolwiek nie wiem czy na dluzsza mete chcialoby mi sie w to bawic. Chyba jednak preferuje granie w gronie znajomych.
6
@MesQueUnClub96 Coraz slabsze te Twoje ataki na gorace.
12
@tomek8756 Ale żenado.
6
@YayaToure24 Generalnie jesli za bardzo sie nie wyrozniasz to masz szanse przezyc.
2
@Popitek12 A Ty jaki klej najbardziej lubisz?
3
@barcelonaLM Az trudno w to uwierzyc, ale jako najslabszym punktem jest... zdrowie.
6
@Arden Co chlop glazing robi.
0
@Encore Dobre tempo wymiany,
0
@Emhyr *Zawodnikiem
0
@Joe_Barbaro
Iniesta, Henry, Puyol, Ronaldinho, Larsson
3
@ranger3120 Wlasnie empatyczna, bo po cichutku sie wymknela nie budzac chlopaka.
5
@Radioactive9705 Z Bydgoszczy nie, ale znam kogos, kto jest z Wroclawia.
1
@HighestInTheRoom Ja mu wierze, bo jemu zalezy na dobru Polski i Polakow.
1
@tristan87 Nie moge sie doczekac.
1
@Afterlife Jakis taki niewyrazny...
2
@Matheu12 Czy on nie grywa raczej na prawej stronie podobnie jak Yamal, czy Raphinha?
5
@NeroTFP1 E tam, depresja to wymysly, trzeba sie tylko wziac za jakies zajecie i juz.
2
@Rl9k1nG Kotlina Klodzka :)
0
@Pedri16Future Gdyby ktos byl w La Masii to juz pewnie bylby w grze.
2
@Pedri16Future Pytanie, czy ktorykolwiek z tych transferow byl zyczeniem samego Xaviego.
Poza tym golym okiem widac, ze brakuje nam szybkiego lewoskrzydlowego z dobrym dryblingiem i mocno defensywnego pomocnika, wiec te pozycje po prostu musza zostac uzupelnione.
1
@Pawel13sz Rodri, a z klasyków to Davids w peaku.