0

@michaleu Wloski jest bardzo zblizony do hiszpanskiego wiec powinien Ci dosc latwo podejsc, chyba ze chcesz sprobowac cos innego to mozesz np niemiecki.

5

@macio_944 13. Po wyjsciu z autokaru ustawiamy sie w dwuszeregu za rece, nie rozbiegamy sie i nie oddalamy samowolnie.
14. Materialy piroechniczne wepchnijcie najglebiej jak sie da. Jezeli glebiej juz nie mozecie, poproscie o pomoc kolege.

4

@macio_944 Musze w koncu odpalic na nowo, czeka sobie narazie w bibliotece.

1

@TheNekro94 Nekropolis jest OP, wiec zazwyczaj staram sie nim nie grac.

1. Bastion
2. Cytadela
3. Lochy

W Diablo nie gralem

2

@IronSanHybrid Taktyczny

3

@MessiForeverTheBest No ja juz czuje przesyt tym lamaniem konwenansow.

0

@FcPortoFan1999 Az tak zle? Moze za slaby akumulator?

1

@MessiForeverTheBest To jest jeszcze co lamać?

0

@YayaToure24 Ja gralem 2 lata i jakichs wiekszych problemow nie bylo, aczkolwiek nie wiem czy na dluzsza mete chcialoby mi sie w to bawic. Chyba jednak preferuje granie w gronie znajomych.

6

@MesQueUnClub96 Coraz slabsze te Twoje ataki na gorace.

12

@tomek8756 Ale żenado.

6

@YayaToure24 Generalnie jesli za bardzo sie nie wyrozniasz to masz szanse przezyc.

2

@Popitek12 A Ty jaki klej najbardziej lubisz?

3

@barcelonaLM Az trudno w to uwierzyc, ale jako najslabszym punktem jest... zdrowie.

6

@Arden Co chlop glazing robi.

0

@Encore Dobre tempo wymiany,

0

@Emhyr *Zawodnikiem

0

@Joe_Barbaro

Iniesta, Henry, Puyol, Ronaldinho, Larsson

3

@ranger3120 Wlasnie empatyczna, bo po cichutku sie wymknela nie budzac chlopaka.

5

@Radioactive9705 Z Bydgoszczy nie, ale znam kogos, kto jest z Wroclawia.

1

@HighestInTheRoom Ja mu wierze, bo jemu zalezy na dobru Polski i Polakow.

1

@tristan87 Nie moge sie doczekac.

1

@Afterlife Jakis taki niewyrazny...

2

@Matheu12 Czy on nie grywa raczej na prawej stronie podobnie jak Yamal, czy Raphinha?

5

@NeroTFP1 E tam, depresja to wymysly, trzeba sie tylko wziac za jakies zajecie i juz.

2

@Rl9k1nG Kotlina Klodzka :)

0

@Pedri16Future Gdyby ktos byl w La Masii to juz pewnie bylby w grze.

2

@Pedri16Future Pytanie, czy ktorykolwiek z tych transferow byl zyczeniem samego Xaviego.

Poza tym golym okiem widac, ze brakuje nam szybkiego lewoskrzydlowego z dobrym dryblingiem i mocno defensywnego pomocnika, wiec te pozycje po prostu musza zostac uzupelnione.

1

@Pawel13sz Rodri, a z klasyków to Davids w peaku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?