0

Migotanie przedsionków

0

@BARCA_FOR_EVER są 3 mecze do końca sezonu więc po co :P

10

Kręcidło wykrakał zejście Araujo z boiska

1

@klopx HAha też tak robię,choć już staram się robić co umiem :P

0

@jeyx77x A co nie działa?Mi w apce śmiga

0

@kuz Musi przyhamowac z gadka bo mecz to jednak nie studio i czasem trzeba zachować w ogole ciszę A nie sypać tymi cieka3ostkami non stop

0

@BlaseR9 No na pewno musi trochę ograniczyć gadanie ale to 1 mecz na pewno ktoś go pouczy

0

@Jestjakjest Araujo kryzys wieku defensywnego piłkarza

1

@FanBarcYxD Pewnie klikasz na mecz w sekcji 'sportowe hity tygodnia.Kliknuj na 'live tv i naciśnij na program na którym leci mecz

0

@Nazio87 Tradycja dojenia graczy,ja tam nadal pykam w 21

1

@PatrychoO Ja tam mam nadal tv 3d ale praktycznie nie oglądam filmów 3d,Wonder Woman mam na kompie ale nie sprawdzałem ponoć słaby.Ogolnie to filmy które były kręcone pod 3d i twórcom zależało to efekty były nawet niezłe ale w większości to tylko głębia i 3 jakieś ciekawe momenty w obrazie

2

@eydeem Nie wiem czy jest coś takiego możliwe,ale jak dla mnie to powinien być wtedy uruchomiony jakiś tempomat w bolidach,że nie mogą przekroczyć pewnej prędkości aby ta przewaga nie była zniwelowana

0

no i brawo real,nie można było tak w środę?

0

@kempnou zupełnie jak derby Madrytu

0

@MESSIah16 I sfrajerzyła 6 razy LM w ostatnich 11 sezonach :P

8

No przy takim wyniku Villareal - Sevilla to ja myślę,że spokojnie dowieziemy to wicemistrzostwo,co jest wbrew pozorom dość ważne,bo za udział w Superpucharze Arabii otrzymamy bodajże 8mln euro :)

0

@Jakchcesz gdzie leci?choć końcówka już jak piszesz

0

@Sulimo Warto dać mu pograć w innym klubie

0

No brawo,to że się uda wciskanie bramki na sam koniec to jest nowość w Barcelonie :) Trzeba było stawiać dziś na naszych a nie na jakieś City,ech...

0

@SinMistico No kusi rzeczywiście xd

0

@arasz1819 No ja tak mam

0

@BialyMis Pep od 10lat prowadząc topowe zespoły nie może zdobyć LM,ja coś czuje że z City już nie zdobędzie

0

@okiemtypera_lucaxx95 ja tam nie lubię stawiać na zespół któremu nie kibicuje,no i 50 na city poszło w pizdu

0

Nie wiem co gorsze-zepsuty kupon czy real w finale

0

@barcelonaLM imo to jest błąd Edersona,był spóźniony

1

@Jakchcesz nikt tego pamiętać nie będzie za kilka lat

0

@Uukasz_93 To by nic nie dało...

0

Ale City nędznie gra na wyjazdach w LM

0

Wszystkie strzały City wprost w bramkarza

0

Coś niewyraźnie wygląda ekipa City

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?