0

@Peroso36 proszę bardzo xd

0

@Bykunn Całkiem fajny film jest JFK aczkolwiek długi

0

@soczeq Czemu nie,w czwartek bardzo ważny mecz w LE A to jednak Levante

0

@Blantozaur Generalnie to mi chodzi o to żeby sobie móc rozgrywać pojedynczy mecz fazy pucharowej LM

0

@Ronmes Lewy Benzema i nie wiem Salah/De Bruyne?

0

@Cule1234 Dla mnie karny,ostatnio słyszałem jak Kowal ciśnie po Iturralde że to był jeden że slabszych sędziów La Liga xd

1

@kamilo0066 Nic nie widać na zdjęciu masz zdjęcie tej sektorowki?

1

@Sulimo Władca Dusz

0

@Toretto Nie mam viaplay ale czasem tak mam apce c+online na meczach nba,choć niektórzy mówią że im super śmiga,to zależy niekoniecznie od neta...

0

Pytanko do graczy - FIFA 21,czy da się po rozpoczęciu dwumeczu półfinału LM jakoś zresetować jak nie chcę już grać 2 spotkania tylko rozpocząć nowy półfinał?Jakoś nie widzę nigdzie

1

Chelsea-Real ło panie,jak dla mnie to niech oba zespoły odpadną

2

Szpakowski:'No to przed przerwą spuentuje Robertem Lewandowskim...' 442xd

3

@macio_944 Jeszcze nie mam ogranych co epic pod koniec 2021 dawał xd

5

Dziś mija równe 20lat od wydania jednego z największych klasyków polskiej sceny rapowej-'Muzyki Klasycznej' Pezeta.Zaraz wrzucam winyl na na gramofon i lecimy w Re-fleksje :)

0

Obie drużyny strzela gola' co myślicie?

1

@GeneralXavi Jutro będę robił matce na imieniny risotto z kurkami i suszonymi pomidorami właśnie :)

0

Oglądam powtórkę naszego meczu że Szwedami na Polsacie Sport i się zastanawiam komentatorzy to jakoś później nagrywali komentarz czy jak bo oni przecież nie transmitowali spotkania na żywo?

3

Postawiłem na Ige 20zl i mam do wygrania zawrotne 1zl xD Chyba niezbyt opłaca się stawiać na faworytów niskie kwoty

0

@michal26 Ciekawe jak Iga wytrzymałościowo wytrzyma taka serię meczów...

0

@PatrychoO dla mnie spoko. Uważasz że nie dalibyśmy rady wyjść?

0

Iga dziś wygrywa?

0

@Chaoss nie wiem ale ja już rzygol:/

0

Mogliby dziś zagrać przed meczem 3 zwrotke hymnu zamiast 2,w końcu tam jest o Szwedach :)

2

@Mat159 Dokładnie,jakbym teraz miał się to odżywiać to...ale jak będą maczugi o nowym smaku w zabce to się skuszę xd

0

słuchajcie, mógłby mi ktoś to wytłumaczyć bo jestem trochę zielony w tym temacie,zwycięstwo jak się postawi to muszą wygrać w regulaminowym czy w dogrywce może być czy karne?No w sensie czym to się różni od 'awansu?

0

@Malkey95 to może jak ogram avengers xd

0

@Luciano99 słuchajcie A mógłby mi ktoś to wytłumaczyć bo jestem trochę zielony w tym temacie,zwycięstwo jak się postawi to muszą wygrać w regulaminowym czy w dogrywce może być czy karne?No w sensie czym to się różni od 'awansu?

1

@MesQueUnClub96 niech gra tylko 4 z tylu i Bereś na LO

0

@KarwanLaMasia Nie jestem jakoś bardzo w symulatory ale może sprawdzę,dużo to waży?

1

@Luciano99 No dokładnie właśnie doszedłem do tego punktu co pisze @kubaa3 że trzeba obrócić 3razy w ciągu 7 dni także chyba odpuszczę sobie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?