1

@Roobo Jak nie masz DVB-T2 w tv to po co ma obsługiwać 4k skoro raczej nie masz w odbiorniku?

0

@ShawnC Tak,ale zobacz że najwyższy transfer 20 lat temu to 60mln euro,w 2009 94mln za Ronaldo,a teraz to tyle Mbappe w rok ma zarabiać.Boniek w Juventusie(najlepiej opłacany) zarabiał 200tys euro.Niebotyczne sumy w piłce są od paru lat,Dembele na start dostał 12mln pensji grał niewiele,a gracze którzy od kilku lat byli filarami zespołu nie mieli nawet połowy tego,szejkowie wykupując Neymara jeszcze bardziej zepsuli rynek

2

@BartqRKO To prawda,słabe choć ogólnie te PO na +. G3 GSW-Dallas było spoko,jeszcze na Wschodzie możemy się doczekać ciekawego meczu,na Zachodzie to po frytkach,może Luka jeszcze coś wyciągnie a może Dubs już zakończą jutro serię.

0

@macio_944 no tak średnio bym powiedział

0

@Koorsik Masz niezłe zadatki na Trainspottin :P @Pawci023x a czemu mieliby pobierać?szczepienia,dentysta i fluorowanie zębów to pamiętam z takich medycznych rzeczy ze szkoły

0

@AlexDark00 Z jednej strony można się cieszyć,bo nasz rywal nie wzmocnił się,z drugiej smuci fakt w jakim kierunku $ ponad wszystkim idzie piłka nożna.

1

@Encore 0/14 nieźle wejście w mecz xd

0

@tomek8756 ja do ojca mówiłem tak

1

@PatrychoO Ostatniego m3czu z Rakutenem jako sponsorem,Arigato po japońsku znaczy dziękuję;)

1

@macio_944 Miejmy nadzieję na to godne pożegnanie bo Villareal to gra o udział w pucharach?

0

@Mario96w No rzeczywiście 2 puchary krajowe i szansa na LM to nic :P

0

@arasz1819 No ale w tym LM to tak niezbyt

0

@BlaseR9 U mnie działa na kompie

1

Słucham Bacha i Di Maria schodzi po strzelonej bramce w ostatnim swoim meczu w PSG,nieźle to się zgrało :P

0

@Pawci023x ile masz lat?xd

0

@kiper09 Było coś takiego

0

@Pewex To faktycznie doświadczenia mogą przypominać kino

1

@FCB24 Akurat jest ona dość znaną i dobra aktorką to pamiętam :)

0

@FCB24 Helena Bohnam Carter zagrała świetnie Bellatrix Lestrange uscislijmy ;)
@Pewex naprawdę masz tv 120 cali?:o są takie?

0

@Colon Widziałem na torrentach,ale narazie nie ma napisów

1

@Kgorecki2500 Narazie projekt z R.Johnsonem jest odłożony na czas na nieokreślony,bo ma inne projekty :) Moim zdaniem jednak TROS jest zdecydowanie nasłabszy,może jakieś sceny wycięte by lekko poprawiły moje zdanie,ale nawet nie ma nic takiego.Ostatnio oglądałem Atak Klonów 16.05 było 20 lecie,tu ludzie wspominają/oceniają z tej okazji film:


0

@JohnnyBarca To teraz 4 zespoły z Bundesligii są od razu w fazie grupowej LM?

0

@Kurkmen Tyle że Kustosz nigdy nie był w tej promocji bo jest tylko w puszkach

0

@Herato Rzeczywiście wspaniałych


A Pol dziś w Meczu Dnia mówił jaką to jest przyjacielska atmosfera wśród kibiców ;P Ala,k*rwa rzeczywiście...

0

Ulala ale pod lade wsadził

1

@tomek8756 Ja na mrożona zawsze daję bo są za suche dla mnie,ak sam robiłem kiedyś n grubym cieście i dawałem sera żółtego multum pieczarek itd to też podawałem keczupem,teraz robię bardziej w w stylu włoskim i nic nie daje poza sosem na spodzie A jak zamawiam to brzegi jem z sosem czosnkowym :)

0

@Messibestplayerintheworld i z Liverpoolem szkoda...

0

@messi564 bo graliśmy na remis

5

@BartqRKO Jeszcze dźwięków systemowych Windows nie wyciszyl chyba że to specjalnie xd

0

@BartqRKO Dziwi mnie że Ci ludzie tańczyli do dancecam przy tym wyniku xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?