@Rust_Cohle Ja mam prażynki solone i bekonowe Przysnacki,Crunchips pieczone żeberka i Lays KFC do wyboru.Te chipsy to już ileś tu leżą bo nie mam ochoty jakoś ochoty takich klasycznych chipsów jeść to prażynki kupiłem :D
Ale nasze ostatnie mecze to padaka,można mówić że koniec sezonu i mecze o pietruszkę no ale ludzie,dajcie tym kibicom jakieś dobre wspomnienie przed wakacjami...
2
Kurde, jak Lewy mówi o tej sprawie z Bayernem to widać w nim jakieś taki żal,rozgoryczenie
1
Lewy jaki czerwony,zagotowal się na Bayern czy spalił słońcem? :D A może Czesiu polał?
2
Mógłby jakiś deszcz spaść bo nudno
6
Taktykę na wyścig włoskiego zespołu ustalal Amadeusz Ferrari
0
wyjaśni ktoś czemu teraz Ferrari nie zmieniło opon?
1
@SithRM Niedługo zacznie w ogóle realowi kibicować
0
Pilot X-winga pomaga Schumacherowi zjeść z toru :D
0
@Medium Iga wczoraj na korcie i trybunie A dziś? ;)
0
@Medium w bolidzie?
0
@tomek8756 xD no gwałcicielka źle policzyła kalendarzyk
5
To sobie Robercik wpadł F1 obejrzeć xd
0
@macio_944 Ciekawe czy mój gtx 1060 to uciagnie jeszcze,będzie ciężko myślę:(
1
To był dramat,wyszedłem z leczenia żeby obejrzeć mecz A ić pan
0
@badurraf Kiedyś byłem na koncercie Ostrego w Policach przed finałem LM i był to ostatni raz jak wygraliśmy puchar czyli 2015,miłego :)
0
@Damian11 Spokojnie,od początku czerwca +20 będzie :)
2
@Rust_Cohle Ja mam prażynki solone i bekonowe Przysnacki,Crunchips pieczone żeberka i Lays KFC do wyboru.Te chipsy to już ileś tu leżą bo nie mam ochoty jakoś ochoty takich klasycznych chipsów jeść to prażynki kupiłem :D
3
@clyde Pies to luksus jest A nie artykuł 1 potrzeby xd
0
@BartqRKO To prawda,zobaczymy jak oni fizycznie będą wyglądać w G7
0
@AmigoBlancos Tylko przypomnę że jutro final też komentuje Szpaku,tak na pocieszenie :P
1
@PatrychoO Odpalone :)
0
O której jutro ma być mniej więcej walka Pudzian-Materla?Jest szansa że po finale Ligi Mistrzów będzie dopiero?
0
@MesQueUnClub96 No śmieszny :D
1
Ale nasze ostatnie mecze to padaka,można mówić że koniec sezonu i mecze o pietruszkę no ale ludzie,dajcie tym kibicom jakieś dobre wspomnienie przed wakacjami...
3
Luuk to jest dobry jednak na końcówki na wrzutki
0
No to zaczynamy pożegnalny meczyk na trzeźwo,miejmy nadzieję że będzie lepiej niż ostatnio,bo tego z Villarealem to bym bez piwa nie dał rady
0
@Kgorecki2500 W każdej wojnie są ofiary wśród ludności cywilnej niestety
6
@BulaKG Laska mu rogi doprawia a nie żadne cuda xd
0
@Criss18Barca Spadają też ciągle akcje CD Projekt Red
0
@ShawnC Nawet w przypadku psg?
1
@Przemek2323 Aha,czyli jakby wypił 2 kieliszki wina mniej to byłoby ok?Co za głąb