2

Kurde, jak Lewy mówi o tej sprawie z Bayernem to widać w nim jakieś taki żal,rozgoryczenie

1

Lewy jaki czerwony,zagotowal się na Bayern czy spalił słońcem? :D A może Czesiu polał?

2

Mógłby jakiś deszcz spaść bo nudno

6

Taktykę na wyścig włoskiego zespołu ustalal Amadeusz Ferrari

0

wyjaśni ktoś czemu teraz Ferrari nie zmieniło opon?

1

@SithRM Niedługo zacznie w ogóle realowi kibicować

0

Pilot X-winga pomaga Schumacherowi zjeść z toru :D

0

@Medium Iga wczoraj na korcie i trybunie A dziś? ;)

0

@Medium w bolidzie?

0

@tomek8756 xD no gwałcicielka źle policzyła kalendarzyk

5

To sobie Robercik wpadł F1 obejrzeć xd

0

@macio_944 Ciekawe czy mój gtx 1060 to uciagnie jeszcze,będzie ciężko myślę:(

1

To był dramat,wyszedłem z leczenia żeby obejrzeć mecz A ić pan

0

@badurraf Kiedyś byłem na koncercie Ostrego w Policach przed finałem LM i był to ostatni raz jak wygraliśmy puchar czyli 2015,miłego :)

0

@Damian11 Spokojnie,od początku czerwca +20 będzie :)

2

@Rust_Cohle Ja mam prażynki solone i bekonowe Przysnacki,Crunchips pieczone żeberka i Lays KFC do wyboru.Te chipsy to już ileś tu leżą bo nie mam ochoty jakoś ochoty takich klasycznych chipsów jeść to prażynki kupiłem :D

3

@clyde Pies to luksus jest A nie artykuł 1 potrzeby xd

0

@BartqRKO To prawda,zobaczymy jak oni fizycznie będą wyglądać w G7

0

@AmigoBlancos Tylko przypomnę że jutro final też komentuje Szpaku,tak na pocieszenie :P

1

@PatrychoO Odpalone :)

0

O której jutro ma być mniej więcej walka Pudzian-Materla?Jest szansa że po finale Ligi Mistrzów będzie dopiero?

0

@MesQueUnClub96 No śmieszny :D

1

Ale nasze ostatnie mecze to padaka,można mówić że koniec sezonu i mecze o pietruszkę no ale ludzie,dajcie tym kibicom jakieś dobre wspomnienie przed wakacjami...

3

Luuk to jest dobry jednak na końcówki na wrzutki

0

No to zaczynamy pożegnalny meczyk na trzeźwo,miejmy nadzieję że będzie lepiej niż ostatnio,bo tego z Villarealem to bym bez piwa nie dał rady

0

@Kgorecki2500 W każdej wojnie są ofiary wśród ludności cywilnej niestety

6

@BulaKG Laska mu rogi doprawia a nie żadne cuda xd

0

@Criss18Barca Spadają też ciągle akcje CD Projekt Red

0

@ShawnC Nawet w przypadku psg?

1

@Przemek2323 Aha,czyli jakby wypił 2 kieliszki wina mniej to byłoby ok?Co za głąb

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?