0

Wiadomo gdzie będą nasze mecze ligowe w sierpniu transmitowane?Poza tym z Rayo gdzie wiem że C+?

0

@Cabaz Póki co nie ma żadnego info

0

Ej wszystko spoko,ale gdzie jest Xavi w ogóle?

0

@Striker To chyba Cezary Wilk xd

0

@Striker Wiem i to jest słabe w 2022r. taka jakość na oficjalnym kanale Barcelony

0

Kiedy ta konferencja prasowa?

0

@Gaz Może I tak,ale tam jest ponad 50tys ludzi,którzy na Ciebie patrzą,więc stres na bank jest

0

Canal+Sport średnia jakość tej transmisji

1

25 stopni w nocy i na kacu,po prostu bosko

0

Wiadomo,że za darmo za zasługi dla klubu' xd

1

O której ta prezentacja Roberta i gdzie oglądać?

0

@paweldunajecfcb bramkarz na ziemi A typ pod poprzeczkę celuje xd

1

@Rust_Cohle no przed chwilą pokazał xd

0

@GeraltzKatalonii A Juve myśli że gra w nim xd

0

Panie sedzio gdzie są kartki bo tu Juve już przesadza

0

Co tu się wyprawia xd Jak pytacie kto będzie bił wolne to chyba odpowiedź już jest znana

6

Szkoda trochę że Lewy grał przez te 60min z taka 2 linia,teraz jest Gavi zaczęło się coś dziać

0

@jacobFCB Ale Robert zejdzie więc może niekoniecznie

0

Powinniśmy ze 3 bramki dziś załadować

1

Widać nie tylko na koszulkach brakuje literki W w nazwisku Lewandowski

1

@Krystian1588 No na pewno nie Dembele jeśli chodzi o strzał xd
@Rhaan A nie zależnie z której strony?

0

@Sulimo Na Polsat Sport News 76minuta

0

@robsoNele Dokładnie,jak ktoś wstaje-lepiej nie zaczynać pić od 5,ja będę tankować w nocy to po meczu się położę,tylko nie wiem co będę później pamiętać z tego Klasyku

0

@Jackazz Ok otwieram piwko,to Twoje zdrowie! :)

5

@Gitarkafcb No ale to debiut Roberta to trzeba na żywo obejrzeć,ja się będę starać

0

@!34RC3!_0N4 Ok,choć nie wiem czy zapamiętam nick xd Natomiast ciekawi mnie jak Ty zamierzasz to 5 rano dac radę jak od wczoraj pijesz

0

@jeyx77x Chyba bym pojechał Solorzowi osobiście płaskiego na ryj wypłacić xd

1

@Fenelon O 10 w niedzielę A z ciekawości czemu nie dasz rady na żywo?Ja nie wiem czy dotrzymam do tej 5 jak zacznę z %

0

Ale pora tego jutrzejszego meczu to dramat,ja rozumiem że to tournee to święto soccera dla USA,ale jakby dali mecz z 2-3h wcześniej to by chyba krzywda im się nie stała...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?