@robsoNele Dokładnie,jak ktoś wstaje-lepiej nie zaczynać pić od 5,ja będę tankować w nocy to po meczu się położę,tylko nie wiem co będę później pamiętać z tego Klasyku
Ale pora tego jutrzejszego meczu to dramat,ja rozumiem że to tournee to święto soccera dla USA,ale jakby dali mecz z 2-3h wcześniej to by chyba krzywda im się nie stała...
0
Wiadomo gdzie będą nasze mecze ligowe w sierpniu transmitowane?Poza tym z Rayo gdzie wiem że C+?
0
@Cabaz Póki co nie ma żadnego info
0
Ej wszystko spoko,ale gdzie jest Xavi w ogóle?
0
@Striker To chyba Cezary Wilk xd
0
@Striker Wiem i to jest słabe w 2022r. taka jakość na oficjalnym kanale Barcelony
0
Kiedy ta konferencja prasowa?
0
@Gaz Może I tak,ale tam jest ponad 50tys ludzi,którzy na Ciebie patrzą,więc stres na bank jest
0
Canal+Sport średnia jakość tej transmisji
1
25 stopni w nocy i na kacu,po prostu bosko
0
Wiadomo,że za darmo za zasługi dla klubu' xd
1
O której ta prezentacja Roberta i gdzie oglądać?
0
@paweldunajecfcb bramkarz na ziemi A typ pod poprzeczkę celuje xd
1
@Rust_Cohle no przed chwilą pokazał xd
0
@GeraltzKatalonii A Juve myśli że gra w nim xd
0
Panie sedzio gdzie są kartki bo tu Juve już przesadza
0
Co tu się wyprawia xd Jak pytacie kto będzie bił wolne to chyba odpowiedź już jest znana
6
Szkoda trochę że Lewy grał przez te 60min z taka 2 linia,teraz jest Gavi zaczęło się coś dziać
0
@jacobFCB Ale Robert zejdzie więc może niekoniecznie
0
Powinniśmy ze 3 bramki dziś załadować
1
Widać nie tylko na koszulkach brakuje literki W w nazwisku Lewandowski
1
@Krystian1588 No na pewno nie Dembele jeśli chodzi o strzał xd
@Rhaan A nie zależnie z której strony?
0
@Sulimo Na Polsat Sport News 76minuta
0
@robsoNele Dokładnie,jak ktoś wstaje-lepiej nie zaczynać pić od 5,ja będę tankować w nocy to po meczu się położę,tylko nie wiem co będę później pamiętać z tego Klasyku
0
@Jackazz Ok otwieram piwko,to Twoje zdrowie! :)
5
@Gitarkafcb No ale to debiut Roberta to trzeba na żywo obejrzeć,ja się będę starać
0
@!34RC3!_0N4 Ok,choć nie wiem czy zapamiętam nick xd Natomiast ciekawi mnie jak Ty zamierzasz to 5 rano dac radę jak od wczoraj pijesz
0
Na Tvp sport właśnie leci Iga vs Isia w deblu https://sport.tvp.pl/61432615/tenis-iga-swiatek-i-przyjaciele-dla-ukrainy-pokazowy-mecz-transmisja-na-zywo-w-tvp-online-23-lipca-2022
0
@jeyx77x Chyba bym pojechał Solorzowi osobiście płaskiego na ryj wypłacić xd
1
@Fenelon O 10 w niedzielę A z ciekawości czemu nie dasz rady na żywo?Ja nie wiem czy dotrzymam do tej 5 jak zacznę z %
0
Ale pora tego jutrzejszego meczu to dramat,ja rozumiem że to tournee to święto soccera dla USA,ale jakby dali mecz z 2-3h wcześniej to by chyba krzywda im się nie stała...