O sobie

  • Zainteresowania Social media
  • Ulubiony zawodnik Francesco Totti
  • Ulubione zespoły AS Roma
  • Barcelonie kibicuję od Nie kibicuję

Statystyki

  • Dni w serwisie 1743
  • Liczba komentarzy 591
  • Polecenia 2067

Komentarze

0

@IronSanHybrid Idź na dziennikarza. Nie ma to jak użyć posta z 2016 roku dla click baitu.
Obrzydliwe.

0

@bixmix Moderatorzy pisali że nie zawsze wszystko wyłapują. Jeśli coś jest jawnie niezgodne z regulaminem to masz opcję zgłoszenia takiego posta.

0

@baczmus Dlatego odpuściłem sobie preorder. W dzisiejszych czasach nawet do CDP Red nie mam zaufania.

4

Nie jestem ekologiem ale coś z tym klimatem jest nie tak. 10-15 lat temu za dzieciaka o tej porze roku miałem łopaty śniegu za kołnierzem, w skarpetach i majtach.
Pół dnia na sankach i wracało się z całym ryjem czerwonym na wigilię.
A teraz jak chociaż lekko popada śniegiem to dobrze. Już w zeszłym roku to zauważyłem. Koniec grudnia a ja śniegu w tym roku jeszcze nie widziałem na mazurach.

0

@Maniek9444 Nie spiesz się, potem czekać rok albo i dłużej na następny sezon.... xD

Zobacz wszystkie

137

75

@MatiFCB2000 No nie powiem, parsknąłem śmiechem. Kreatywny żart. :D

65

Wow jaki ty jesteś przedsiębiorczy. Załóż firmę, może wtedy i Ciebie ktoś tak oskubie.

50

Ale wam zazdroszczę tego transferu Coutinho. Chłopak ma nieprzeciętne umiejętności. Do tego ta wizja gry... poezja. Jak dla mnie top 2 pomocnik na świecie, zaraz za De Bruyne. Kiedy jeszcze Dembélé odpali to już całkiem będzie pogrom.

Jak tak dalej pójdzie, to Perez nadal będzie inwestował w Rodrygów i Viniciusów, a Barcelona w mistrzostwa Hiszpanii i Puchary Króla. Bartomeu jakim krętaczem by nie był, to jednak tu trafił w dziesiątkę.

47

A ja tam właśnie zachowuję chłodny optymizm. Nie podoba mi się ta Piątkomania i robienie z niego boga futbolu po pół roku.

Polacy mają tendencję do tego, że jak później chłopak przestanie strzelać to zaczną się hejty za wszystko co zrobi niezwiązanego z piłką.

Wystarczy spojrzeć co "kibice" wypisywali w stronę Krychowiaka po tym jak zaczął grzać ławę w PSG, o Lewym to szkoda wspominać.