Hubertusk
Dołączył/a: marzec 2025
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Puyol na trenera haha :D. Uwielbiam go, będzie mi go brakować ;/.
0
Bartomeu obiecał jednak, iż będą „co najmniej dwa transfery - bramkarza i środkowego obrońcy". Transfer będzie, ale wybór obrońcy nie będzie prosty. Moim zdaniem np. Hummels nie jest wart swojej ceny. Jeśli chodzi o zawodników o mniej znanym nazwisku to liczę na to, że Barcelona trafi w 10 i wybierze odpowiedniego zawodnika.
1
Oliver ma rację w tym co powiedział. Stegen dużo ryzykuje, ale oferta z takich klubów jak Barcelona czy Real zdarzają się czasami tylko raz w życiu. Wydaj mi się, że ma świadomość tego czego się podejmuje i sprosta temu, a w przeciągu najbliższych lat stanie się najlepszym GK na świecie ;).
Życzę mu powodzenia i dużej wytrzymałości psychicznej!
0
Gracias Puyol - bez Ciebie w Barcelonie nie będzie nigdy już tak samo ;(
0
Może nie jest to Pepe :D, ale w niektórych meczach Atletico Madryt można zauważyć wiele chamstwa ze strony Diego. Szczególnie jak coś nie idzie po jego myśli ;).
0
"To zaszczyt, że jest tutaj z nami." - Za wiele kurtuazji w tym zdaniu. Kim jest niby ten Diego Costa? Piłkarz znakomity, ale cham jakich wiele, agresywny, nie posiada szacunku dla drużyny przeciwnej - dla mnie człowiek pierwotny. Bardzo nie lubię jego osoby, ani stylu gry jaki prezentuje.
0
Nie jest dobrze... ;(. Ten zawodnik włożył tyle serca i dał tak wiele drużynie, że musimy uszanować jego decyzję.
0
Nie można zarzucić Neymarowi chęci do gry, bo był wczoraj jednym z najaktywniejszych zawodników, ale tak jak piszecie, nic mu nie wychodziło: wiele strat, niedokładnych podań, nieudanych dryblingów. Liczę jednak, że niedługo wróci do wielkiej formy ;)!!!
0
Prawda jest taka, że musimy wygrać na Bernabeu. Dzięki temu otrzymamy 2pkt przewagę na Realem i biorąc pod uwagę, że wygramy wszystkie pozostałe spotkania w ostatniej kolejce grając z Atletico Madryt możemy pozwolić sobie na remis - więc w tedy będzie to nasz margines błędu ;).
0
Wiem, że wielu z was powie, że to co zaraz napiszę jest niedojrzałe i w ogóle gimbaza :D, ale muszę to powiedzieć: gra pomimo wyniku nie zachwyca, brak mi w niej ruchu zawodników, a przede wszystkim PASJI. Dziś poszło gładko i przyjemnie, ale z lepszym przeciwnikiem będzie tak jak tydzień temu. Jestem zadowolony z wyniku i 3pkt., ale Tata powinien coś z tym zrobić. Sam nie lubię porównań do Bayernu, ale tam zawodnicy nieustannie wychodzą do piłki i wybiegają na pozycje...
0
Skład będziemy oceniać po spotkaniu więc na razie wyluzujcie ;). Jeszcze się spotkanie nie zaczęło, a Wy już oceniacie...
0
Po życie rożnym Atletico Madryt, gdy Pepe sfaulował przeciwnika i uniemożliwił mu dojście do piłki...
0
Symulka roku :D
0
Niestety SĘDZIOWIE nie pozwolili wygrać dziś Atletico Madryt i nie podyktowali dwóch karnych na zawodnikach Atletico. Wielka szkoda, bo AM był w tym spotkaniu drużyną lepszą. Przed meczem taki wynik wziąłbym w ciemno, ale jak sami wiecie "apetyt rośnie w miarę jedzenia".
0
Tata zadowolony, bo dziś odpocznie sobie na trybunach :D.
Po 3 punkty i wysoką wygraną ;)!
0
A już myślałem, że wystawi Songa i Busquets w jednym składzie - ajjjjjj szkoda :D hahaha .
P.S.
Bardzo dobry skład na to spotkanie ;)
0
Pewnie w zarządzie jest już spina, bo jak to często możemy wyczytać w mediach - umiejętna gra nogami w wykonaniu GK jest baaardzo ważna hahaha :D.
0
Na wyspach ;)
0
Odpowiem Ci - brak wyzwań. Jest to tylko podtrzymywanie danego poziomu. Dużo mówiło się, że wybrał ten klub ze względu na filozofię itd. Dla mnie jest w tym trochę prawdy, ale druga strona medalu to to, że Pep (moim zdaniem) bał się podjąć wyzwania i tak jak napisałeś przejąć klub "słabszy"...
0
Wiem, że nie na temat, ale nie wiem jak Wy, ale chciałbym zobaczyć jeszcze kiedyś Ronaldinho w barwach Barcelony ;). Mało prawdopodobne, ale można pomarzyć :D. Poniżej słowa Roniego z ostatniego wywiadu:
"- Nigdy na poważnie nie myślałem o powrocie na europejskie boiska. Ten etap jest już zamknięty, choć nigdy nie mów nigdy - stwierdził Ronaldinho. - Czasami tęsknię za Europą, szczególnie za czasem spędzonym na Camp Nou i tamtejszymi kibicami. To było coś wyjątkowego, ale życie toczy się dalej - podsumował Brazylijczyk."
0
Hah też tak to odczytałem :D. Dobrze napisał, niech ograją Real, lecz wydaje mi się to bardzo trudne w obecnej formie Reali i Atletico. Trzeba jednak pamiętać, że derby rządzą się własnymi prawami ;)
0
Tata pokazał, że ma jaja i że zależy mu na drużynie. 1 mecz kary to nic więc nie spinajcie się ;)
0
Plotka dnia hahah :D
0
Również uważam podobnie, strona nowoczesna i dużo zmian na +, jednakże towarzyszy temu duża nieczytelność, a zawsze miałem za dobre, że nie wygląda to tak jak na innych portalach, na których nie wiadomo gdzie co jest... Liczę, że droga redakcja weźmie to pod uwagę.
0
haha, również szukam tej opcja. Ta wersja strony jest mniej czytelna...
0
W linku przeprosiny Pellegriniego w stosunku do sędziego:
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/manuel-pellegrini-przeprasza-za-krytyke-sedziego/jzcyk
0
Też się wściekałem na powyższe błędy sędziego, ale cóż, taka jest piłka nożna. Do czasu, w którym nie zostaną wprowadzone powtórki wideo błędy będą obecne. Dziś niestety są popełnione na naszą niekorzyść.
Cieszmy się z wyniku i świętujmy go razem z drużyną - VeB
0
Widać, że czytanie ze zrozumieniem na poziomie 0. Ehh... niezła gimbaza.
Dla ułomnych:
Nie piszę, że Atletico gromi Real, tylko, że stracił bramki w komiczny sposób i źle wpływa to na całe widowisku (dwumecz).
0
Widzieliście jakie Real strzelił komiczne bramki Atletico? Brak słów jak się na to patrzy...
0
Jeśli zagralibyśmy z takim pressingiem i postawą w obronie jak wczoraj Chelsea, to pokonamy MC. Jednak z taką postawą Messiego nic nie zdziałamy...