Hubertusk
Dołączył/a: marzec 2025
5 obserwujących
1 obserwowany
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Widzę, że z tym referendum jest tak jak z wyborami w Polsce. Ludziom nie chce się chodzić na wybory, a potem wilki płacz i narzekanie jak to źle jest w Polsce. Do tego czasu wydawało mi się, że taki rzeczy tylko w Polsce, ale po tym co zobaczyłem czytaj 31,17% 20min przed końcem zmieniłem zdanie. Jestem negatywnie zaskoczony...
4
Słaba czy nie słaba, ważne, że jest wygrana. Swoją moc pokażemy w środę ;)!
Miejmy nadzieję, że dziś punkty straci Real a jest na dobrej drodze ku temu i na głowie zostanie nam tylko/aż AM. VeB !!!
1
Liczę na to, że jutro potwierdzimy tę regułę ;)
0
Messi powinien mieć się na baczności ponieważ FIFA czuwa cały czas ;)
4
Świetna sprawa. Wielkie gratulacje dla całego serwisu FCBarca. Oby tak dalej ;)!
0
To nie potwierdzone info... więc spokojnie.
0
Nie obejmą, bo Barcelona nie pozwoli na ŻADNE sankcje ;)!
0
I to jest najgorsze, 0 kontroli, ale podobno FBI prowadzi śledztwo związane z korupcją (ustawieniu MŚ). Tak niedawno informował dziennik "The Telegraph".
0
Ja mam nadzieję, że ktoś w końcu weźmie się za FIFE i za ten cały syf, który ten panuje czytaj korupcja (ustawianie MŚ w Katarze i inne...)!
0
Costa nadciągnął tylko mięsień uda i najprawdopodobniej zagra.
0
Offtop:
Diego Costa nadciągnął tylko mięsień i będzie gotowy na rewanżowy mecz z Barceloną...
0
Nie jestem fanem teorii spiskowych, ale zgadzam się z Twoją wypowiedzią i również wydaje mi się to podejrzane...
0
W 2009 takim samym zakazem została ukarana Chelsea FC. Sprawa spaliła na panewce. Odsyłam do zaznajomienia się:
http://redlog.pl/2009/09/06/chelsea-bez-transferow-byc-nie-moze/
0
To jest ORGANIZACJA ;). Odsyłam do linku poniżej:
http://pl.wikipedia.org/wiki/FIFA
0
Najlepsze jest to, że FIFA to gówno, a nie organizacja. Największym przykładem na to jest ustawienie losowania i wybór Kataru jako gospodarza MŚ...
0
Spokojnie, nie ma co panikować. Nie jestem znawcą, więc trudno mi się wypowiadać, ale np. co z tzw. "finansowym fair play"?! Również jest łamany czytaj MC, Chelsea, Real itd. Do tego też można by się przyczepić.
0
Jest to najgłupszy przepis jaki istnieje. Takich klubów jak my jest pewnie ogromna ilość łamiących ten "przepis"...
0
Pod warunkiem, że Pinto zacznie normalnie wybijać piłkę, a Alves ograniczy wrzutki ;)
0
Nie, w tym meczu AM powinno kończyć w 10 jak nie w 9...
0
Kompletne 0 jeśli chodzi o grę AM. Jedynie gol Diego i parady belga uratowały ich przed przegraną.
Wielkie gratulacje dla graczy Barcelony za włożone serce i walkę do samego końca. Wierzę, że rozgromimy AM na wyjeździe ;)!
0
Uh... to dobrze, że nic poważnego. Za to Bartra gra wyśmienicie i mam nadzieję, że Tata wreszcie to zauważy...
0
Trzeba go wypożyczyć w przyszłym zimowym okienku transferowym i robić tak co roku ;)
0
Czy Pinto nie potrafi wybić normalnie piłki!? Jego zachowanie przy wybiciu/podaniu piłki jest "niesamowite". Co on robi, w dodatku nie pierwszy raz...
0
Messi znowu żuje swoją magiczną substancję - to bardzo dobry znak :D!
0
Ile było już tych plotek o Luizie to aż trudno zliczyć. Dla mnie to obrońca średni, mający duże wahania formy. U Mourinho często jest wystawiany na pozycji defensywnego pomocnika, a my potrzebujemy obrońcy z prawdziwego zdarzenia!!! Mascherano jest tego przykładem - świetny zawodnik(defensywny pomocnik), ale średni obrońca.
0
"Kibice Atletico Madryt mogą odetchnąć z ulgą. Najlepszy strzelec zespołu Diego Costa mimo drobnych problemów zdrowotnych jest gotowy na wtorkowy mecz z Barceloną w ćwierćfinale Ligi Mistrzów.
Reprezentant Hiszpanii musiał opuścić niedzielny trening z powodu bólu mięśnia dwugłowego uda. Jak się jednak okazało, problem nie jest poważny i Costa będzie do dyspozycji Diego Simeone."
0
Nie mają już czego wymyślać...
0
No w końcu 3 stracone gole to nic takiego ;). A tak serio to powinno być łatwiej w obronie, ale ciężej w ataku, bo wiemy jak broni się AM.
0
Czystego konta ;) - marzenie, ale niech tak będzie! Jestem jak najbardziej za.
0
Bardzo ciężki mecz i super ważne zwycięstwo - zasłużone patrząc na to, że sędzia powinien dać przynajmniej jednemu zawodnikowi drugą żółtą kartkę i wyrzucić go z boiska (sytuacja Neymara na lewym skrzydle czy faul taktyczny na Messim na połowie boiska). Nie ma co się rozpisywać o sędziowaniu - ważne, że wygraliśmy i teraz spokojnie możemy obserwować rywali. VeB !