Hubertusk
Dołączył/a: marzec 2025
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cena za Benatię jest odpowiednia tylko za Sancheza to jakaś kpina...
0
Na ŚPD tak, a na ŚO Benatia go miażdży...
7
Jeden z najlepszych możliwych wyborów na ŚO. Bardzo chciałbym zobaczyć go w naszych barwach!
2
A ja pragnę zobaczyć min. 40mln euro, kwotę, za którą przeszedł Higuain z Realu do Napoli.
2
Po co nasi "negocjatorzy" mają się przemęczać, najlepiej oddajmy go za darmo... Kpina, jedna wilka kpina = 22milniony euro
1
Na szacunek jak najbardziej tak, ale czy na owacje? Jeśli zostawią swoją duszę na boisku to jak najbardziej TAK!
20
Ja też, ale być może nasze zdanie się zmieni w najbliższym czasie i Ter Stegen przewyższy umiejętnościami Courtoisa ;)!
0
Oj jak ja chciałbym takiego Conte ;)
4
Uh, kamień z serca mi spadł. Wrasta nadzieja na Mangale ;)
0
Offtop:
Dziennik "Daily Star" informuje, że Luzi przejdzie do Barcelony za 32mln funtów i podpisze z nią 5 letni kontrakt.
0
A co do kwoty za Alexisa to jest żałośnie niska. 25mln euro życzy sobie Chelsea za Ramiresa!!!! Alexis min. 40mln euro
0
Pedro musi odejść. Dla mnie jest to najbardziej irytujący piłkarz w Barcelonie. Pomimo bieganiem i pressingiem nie robi nic dobrego. O jego wykończeniu nawet nie chcę wspominać...
0
"To wielki trener..." Haha dobry joke. Z Romą sobie nie poradził, ale jest "wielki" !!!
0
Ok, dziękuję Wam za info.
0
Czy ktoś wie kiedy odbędzie się mecz FCB - AM? Sobota czy niedziela?
1
Zgadzam się z Tobą w 100%. Szkoda, że nasz zarząd jest tępy i ślepy mówić dosadnie. Mou mu nie ufa i nie stawia na niego na ŚO. Ale Zubi wie lepiej i zapewne widział jak gra Luiz na obronie... no comment. Jak mają być takie transfery to już lepiej, żeby ich nie było wcale i poczekać na nowy zarząd, który przeprowadzi transfery z głową i będzie wiedział na czym polega piłka nożna!
0
Transfer kompletnie zbędny. Mamy Masche, a nam potrzebny pomocnik, który wejdzie do 11 i będzie odciążał Xaviego, który młodszy i lepszy nie będzie. Ktoś w stylu Vidala, ale nie J.Martinez...
1
I niech go biorą i windują cenę w górę, bo nie chcę go w naszych szeregach. Za to chciałbym kogoś takiego jak Vidal ;)
1
Duuuużo lepszy Vidal jak już. Jego bardzo chciałbym zobaczyć w Barcelonie
0
Dużo lepsza i tańsza opcja od Pogby to Vidal i jego bardzo chciałbym w Barcelonie.
1
Argumentacja świetna:
- dobry strzał dystansu i rzutu wolnego
WTF :D. Nam potrzebny jest OBORŃCA, a NIE śpd jakim jest Luiz. Mou wie co robi i nie ufa mu -nie stawia go na obronie, na której popełnia masę błędów...
7
Offtop:
"Angielskie media donoszą, że brazylijski pomocnik Chelsea, David Luiz podpisał pięcioletni kontrakt z Barceloną. Duma Katalonii zapłaci za niego The Blues 25 milionów euro jeszcze przed mistrzostwami świata."
Najgorszy koszmar się spełnia i mamy po kolejnym sezonie bez obrony...
0
Luis Enrique = kolejne sezony z głowy. Brak mi słów, kolejny pupilek zarządu i "następca" Pepa
0
Valencia prowadzi z Realem 1-0. Co się dzieje w tej kolejce ?
0
"Mogłoby się wydawać, że wszystko po porażce z Atlético w Lidze Mistrzów w Chelsea odwróciło się do góry nogami. Hazardowi nie podoba się to, czego wymaga od niego Mourinho i od zeszłego tygodnia sytuacja między nimi jest napięta.
Barça otrzymała podobno taką wiadomość od Belga, która została przekazana przez jego przyjaciela: „Jeśli mnie chcecie, jestem gotowy, aby do was przejść”. "
1
Wszystko pięknie tylko czy ktoś wie jak on radzi sobie w obronie :D?
0
Marc-Andre ter Stegen trafi do Barcelony. Taką informację podał w niemieckiej telewizji ZDF Max Eberl, dyrektor sportowy Borussii Moenchengladbach.
0
Nie potrzebne mi Wikipedia, ponieważ to wiem. Rzecz w tym, że nam potrzeba kogoś kto wniesie coś nowego, zmieni (trochę) styl. Każdy zespół wie jak gra Barcelona i potrzebne są zmiany. Próba cofnięcia się do stylu, który wymyślił Pep jest niemożliwa do zrealizowania, a po drugie styl ten jak napisałem wcześniej jest już rozpracowany (popatrz na mecz Bayern - Real).
4
A ja jestem pogodzony z tym, że mamy po kolejnym sezonie/sezonach. Najgorsze jest to, że Barca szuka trenera pod siebie, aby siedział cicho. Śmiechu warte jest to wszystko. Trener MUSI mieć coś związanego z Barcą, bo jak nie to się nie nadaje (WTF?). Brak mi słów do tego ci się dzieje w tym klubie. Gdy nie zajdą zmiany w zarządzie, nie zajdą pozytywne zmiany w zespole...
4
"José Mourinho, który woli wystawiać go w środku pomocy, gdzie nigdy nie czuł się tak dobrze jak grając w obronie."
Ale brednie, Mou właśnie wie co robi... Boi wystawiać się go na środku obrony, ponieważ popełnia na tej pozycji straszne "babole". Pozycja ŚPD jest jedyną słuszną, na której Luiz gra przyzwoicie.
P.S.
Ktoś kto to pisał chyba nigdy nie oglądał gry Luiza...