0

Po pierwsze potrzebujemy prawdziwego obrońcę, a nie kolejnego ŚPD.
Po drugie na pozycję ŚPD mamy już Busiego i Mascherano, który wypada na niej wyśmienicie. Jaka w tym logika? Odpowiem - żadna.

0

No comment. Kolejny ŚPD przekształcony na ŚO - masakra
+
Luis Henrique i mamy po kolejnym sezonie.

0

Tello w rozliczeniu za Mangale ;)

0

Tytuł powinien brzmieć "trzy żarty Zubiego". Courtois nie do wyciągnięcia i przy przyjściu Ter Stegena transfer kompletnie bezsensu. Javi Martinez zbędny + zaporowa cena. Laporte - to prawda, ma bardzo udany sezon, ale my potrzebujemy doświadczonego stopera, najwyższej klasy który będzie filarem naszej obrony.

0

Moim zdaniem Tata powinien zostać patrząc na to jakich trenerów moglibyśmy ewentualnie zatrudnić. Klopp, Simeone, Conte Martinez itd. są nie do wyjęcia. Z drugiej strony Tata popełnił w tym sezonie wiele niepojętych błędów jak ciągłe wystawiane Fabregasa w wyjściowej 11, a wyrzucanie na ławkę Alexisa co daje wiele do myślenia jakim jest trenerem. Dlatego decyzja nie jest prosta...,osądzicie sami.

0

Lubię Alexisa i uważam, że powinien zostać, lecz jeśli ma odejść do Juve to tylko w rozliczenie za Vidala ;)

0

"Nie będzie żadnej rewolucji, będzie głęboka reorganizacja zespołu. Przeprowadzi ją ZUBIZARRETA i kiedy przyjdzie na to czas, ogłosimy decyzje".

Jesteśmy głęboko w dupie...

0

Pomysł nie jest głupi. Głupia i pusta może być Twoja wypowiedź, która nie wnosi nic nowego. Mówisz o samych banałach, o których pisze się już od pół roku... Same odświeżenie składu nie da NIC bez pomysłu nowego trenera. Ciągłe klepanie na 30-40 metrze jest kompletnie nieefektywne. Potrzebne są zmiany.

P.S.
Nie mówię o kompletnej zmianie stylu,a o stawieniu nie wspomniałem nawet słowa (czytaj ze zrozumieniem).

2

"Obaj szkoleniowcy swoją filozofią idealnie pasują do Barcelony"
Nie mogę czytać już o tej naszej FILOZOFII! Nasza f i l o z o f i a musi ulec zmianie czytaj styl gry. Wszyscy już wiedzą jak grać z Barcą i kolejne próby podtrzymania tego co wymyślił Pep są niewyobrażalną głupotą. Następny trener musi zaproponować coś swojego, mieć pomysł na tę drużynę. Mam nadzieję, że tak się stanie i w przyszłym sezonie powalczymy o potrójną koronę!

0

Smutne, ale prawdziwe ;(

0

Żadne z nich, powtarzam żaden nie wprowadzi do Barcy niczego nowego, a nam ta "nowość" jest potrzebna. Kolejne "udoskonalenia" stylu gry jaki wymyślił Pep są nie do pomyślenia ponieważ nie przyniesie to pożądanego skutku. Musimy zmienić swój styl gry, ale nie mówię o radyklanej zmianie. Potrzebujemy kogoś na miarę Kloppa lub Simeone !!!

0

Jeśli jest takie zainteresowanie to niech Barca zażyczy sobie 25mln euro ewentualnie stopniowo spada z ceny, ale znając ją Song pójdzie max. za 10mln euro ....

1

Nie zgodzę się z tą wypowiedzią. Neymar jest wyjątkowym zawodnikiem, któremu brakuje najzwyczajniej doświadczenia, które Bale posiada (różnica wieku). Przypomnijcie sobie Puchar Konfederacji i gole Neya: z woleja lewą nogą, wolnego itd. U nas też sporo pokazał i szkoda wypisywać przykłady, ponieważ każdy kto ogląda jego występy wie na co go stać.

0

Święte słowa. Rewolucja musi zacząć się od ZARZĄDU!!!

0

Ale pier*oli... Od 2 lat wszyscy wiedzą jak grać z Barceloną, ale on będzie mówić, że nic nie zmienimy w naszym futoblu. Brak mi słów już do tego.

0

"Według najnowszych doniesień Bartra prosił o zmianę 6 minut przed golem Bale'a. W pościgu za Walijczykiem mógł sobie odnowić uraz."

0

To miał być żarcik na rozluźnienie i polepszenie humoru...

0

Niestety gramy bez lidera, bez serca, pasji i pomysłu (czytaj brak trenera). REWOLUCJA jest potrzebna od zaraz. Potrzebne są zmiany w zespole jak i w zarządzie, ponieważ to co się ostatnio dzieje nie wynika z niczego...

Trener musi przyjść z najwyższej półki - mam na myśli Kloppa albo Simeone. Są to jedyne rozsądne opcje, ponieważ przyszły trener musi mieć CHARAKTER. Filozofia gry musi ulec, a do zespołu musi napłynąć wiele młodej krwi.

0

- Jak to jest przegrać 3 tytuły w dwa tygodnie?
- Trzeba spytać Taty!

0

Link do trzeciego gola ;)
https://vine.co/v/MJwHK93gubm

1

Najlepsze info. tego roku. Klopp to idealny trener dla Barcelony! Kto jeśli nie on ma przywrócić dawny blask naszemu ukochanemu klubowi ;). Mam wielką nadzieję, że w tej plotce jest dużo prawdy...

0

Jak "dobrze" pójdzie to w tydzień przegramy Ligę, Ligę Mistrzów oraz Puchar Króla. Wiem, że zaraz ktoś napisze, że tak nie pisze "prawdziwy" kibic, ale nie mogę już na to patrzeć jak gramy. Jestem zły na to co się teraz u nas dzieje. Po odpadnięciu z LM u naszych zawodników powinna być chęć odbudowania się i pokazania siły, wyżycia się na przeciwniku i wygraniu spotkania, spotkania, które nazywane było kolejnym FINAŁEM. Śmiać mi się chce jak czytam takie wypowiedzi: "Damy z siebie wszystko, margines błędu się wyczerpał, brak nam intensywności, football jest niesprawiedliwy". Wiele wzniosłych słów, ale zero efektów. Są to puste słowa, które nic nie wnoszą, tylko u nielicznych zawodników u nas w zespole widać charakter, chęć gry i walki, a tak nie powinno być. Liczę na gruntowne zmiany w zespole po obecnym sezonie. Nawet jeśli jakimś cudem wygramy ligę i Puchar Króla, to zmiany są konieczne, które są odwlekane od lat...

0

„Staram się rządzić w szatni" - baaaardzo mało przekonywujące ...

0

Z prawie wszystkim się zgadzam, ale Xavi gra ostatnio dobrze i nie najeżdżałbym tak na niego. Początek sezonu miał zły, to prawda lecz końcówka w jego wykonaniu jest dobra.

0

Widzieliście pasję z jaką grało wczoraj AM!? W Barcelonie tego brak, taka jest prawda. Potrzebna jest rewolucja w składzie i trener o charakterze Simeone lub Kloppa.

1

Bardzo dobre ustawienie na to spotkanie. W końcu Messi będzie miał więcej miejsca, Neymar zagra na swojej ulubionej pozycji, a Fabregas zabłyśnie na pozycji, na której czuł się bardzo dobrze za czasu absencji Messiego. VeB !

3

Ale brednie. Widać, że nie oglądałeś meczów Barcy gdy Fabregas grał na tej pozycji...

2

Świetny artykuł. FIFA sama sobie szkodzi i tak jak napisał autor tego tekstu kiedyś obróci się to w stronę jej.

A propos pomysłu stworzenia konkurencyjnej Ligi Mistrzów - pomysł ten pojawił się już przy wprowadzeniu finansowego fair play. Zespoły (czytaj CFC, PSG, MC itd.) po cichu "powiedziały" aby FIFA dała sobie spokój, bo nie wyjdzie im to na dobre... ;). Mam nadzieję, że odpowiedź Barcelony będzie "miażdżąca"!

15

Mam nadzieję, że skończy się na niczym, albo na karze finansowej, a latem przeprowadzimy wielkie transfery.

2

Tak, jak najbardziej zgadzam się z Twoimi słowami, dlatego jeszcze bardziej jest to niepokojące.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?