0

Dlatego mimo wszystko cieszę się z małej rewolucji w składzie jaka zajdzie po sezonie. Będzie brakować mi zawodników, którzy odejdą lecz jest to potrzebne dla dobra całego zespołu.

0

Ja wahałbym się nad wyborem pomiędzy Pedro a Alexisem. Neymara odrzuciłem ponieważ w takim meczu potrzebne jest pełne zaangażowanie zarówno w ofensywie jak i DEFENSYWIE... Wybór pomiędzy tymi dwoma pierwszymi nie jest prosty. Ja jednak postawiłbym na Alexisa, który jest przyzwyczajony do pozycji na prawym skrzydle, jednak uwagę należy również zwrócić na to iż Sanchezowi na wyjazdach nie idzie tak dobrze jak u siebie (wystarczy popatrzyć na liczbę strzelonych goli).

0

Ale masz bujną wyobraźnie... Strasznie się uśmiałem czytając Twój komentarz. Widać, że Twoja wiedza opiera się na Fifie. Szkoda gadać :D.

0

"Minęło wiele lat zanim ten wynik został poprawiony i minie wiele, gdy ponownie zostanie poprawiony.”
Nie zostanie poprawiony, oj nie zostanie ;)

0

"Jak przystało na dobrego brazylijskiego piłkarza, posiada nienaganną technikę i precyzję w DOŚRODKOWANIACH." czytaj Dani Alves hahaha :D

0

W dodatku trzeba przypomnieć jeszcze o meczach z pierwszych kolejek, w których to Real dostawał darmowe punkty od sędziów - karne itp.. I to nagminnie. Teraz pewnie już mało kto o tym pamięta albo nie chce pamiętać. W tym sezonie Real ma cholernie dużo szczęścia w porównaniu do nas, niestety ;/. Mam nadzieję jednak, że szczęście się jeszcze odwróci i ty my staniemy na pierwszym miejscu podium :D

0

Bardzo dobry skład na jutrzejsze spotkanie. Zawodnicy będą mieć tydzień na "odpoczynek". Neymar powinien wejść w ok. 60min i pokazać czy jego gra uległa już poprawie...

0

Wszyscy wiemy, że stawki jakie zarabiają piłkarze z najwyższej półki są bardzo wysoki, ale nie o tym dzisiejszy artykuł.

"Bartomeu zaproponował Messiemu mniej niż zarabia obecnie" - jeśli to prawda, to trzeba być grzecznie mówiąc niemądrym aby wychodzić z taką propozycją w stosunku do Messiego... No comment, mam nadzieję, że to nieprawda.

0

Mecz rozgrywany jest w niedzielę, a nie dziś (sobota) ;)

1

Dodam jeszcze, że Alvesa uwielbiam za to, że jest jednym z nielicznych zawodników, który nie boi powiedzieć się tego co myśli.

0

A mi osobiście ta "cieszynka" się podobała - tzn. Alves dobrze zrobił i pokazał jak mają zachowywać się PRAWDZIWI kibice podczas innych spotkań. Barcelona na dobre i na złe !!!

0

Jest wielki i wielka szkoda, że odchodzi... Cieszmy się dniem dzisiejszym, brawo Valdes.

P.S.
Mimo wszystko liczę na w miarę łaskawe losowanie. Z Bayernem wolałbym, aby nasi zawodnicy zagrali w finale ;)

0

"Leo od tego jest" hahaha - Xavi :D

0

A cichym bohaterem jest Valdes - dzięki niemu przy stanie 0:0 nie straciliśmy gola. Niesamowita interwencja!

0

Jedne z najlepszych meczów w sezonie (patrząc na jakość przeciwnika). Pasja, walka, ruchliwość - VeB

0

Baardzo dobry mecz. Wreszcie widać chęć do gry i tą zawziętość. Cały zespół na +

0

Messi słabo?????/ Hahahah jaja sobie chyba robisz człowieku...

0

To jaki jest sens Twojej wypowiedzi? Równie dobrze mogłeś napisać jakie ustawienie na grafice jest na 50 innych kanałach...

0

Iii? To nic nie znaczy... Ustawienie może być zupełnie inne.

0

Też go nie lubię - straszny Madridista i cholernie stronniczy...

0

"Jednak nam nie pozostaje nic innego, będziemy walczyć, póki mamy szanse."
Walczyć dobre haha. Walki w tym zespole nie widziałem od bardzo dawna. Oni grają tak jakby im się nie chciało - tak to wygląda. Gdy nie zmienią swojej postawy nic z tego nie będzie. Nie chcę być pesymistą, ale jak wyjdziemy z takim samym nastawieniem na mecz z MC to... (dokończcie sobie sami).

Mimo wszystko dalej wierzę w ten zespół i liczę na poprawę !!!!!!

0

Niedługo w Katalonii stanie się modne pewne powiedzenie:
"Nic się nie stało, Barcelończycy nic się nie stało"

0

To wszystko wina pogody - słońce wysuszyło murawę...

0

Ja czekam na komentarz w stylu: "Margines błędu został wyczerpany"

0

Właśnie przegraliśmy MISTRZOSTWO. O grze tego zespołu nie będę już nic pisać - musiałbym napisać znowu to samo, a to większego sensu już nie ma...

0

Już powili zaczynam przyzwyczajać się do tak słabej gry...

1

Offtop - poniżej link z fantastycznym zachowaniem Neymara - szacun ;)!
https://www.facebook.com/photo.php?v=760361613975312&set=vb.457782774233199&type=2&theater

0

Może Mou ma jakieś plany względem Messiego :D, ale tak Barca go nie odda :)

0

Luiz - kolejny "pomocnik", a taki zawodnik jest nam nie potrzebny.

0

Neymar wraca do swojej formy ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?