0

Mam nadzieję, że dzięki temu wypożyczeniu nabierze doświadczenia i stanie się jeszcze lepszy. Brawo i oby tak dalej ;)!!!

0

Wchodzi na ikonę TVP SPORT i potem klikasz zakładkę transmisje.

0

Dla wszystkich pytających o mecz:
Piątek, 6 grudnia:
22:00 FC Cartagena - FC Barcelona (na żywo w SPORT.TVP.PL, retransmisja w TVP Sport od godz. 23:30)

0

Cytuję post dodany przez kolegę:
dawidos678, 29 minut temu:

"Piątek, 6 grudnia:
22:00 FC Cartagena - FC Barcelona (na żywo w SPORT.TVP.PL, retransmisja w TVP Sport od godz. 23:30)

Jest, nie trzeba będzie się męczyć z linkami ;), bo na stronie TVP mecze chodzą idealnie jak w tv."

0

Powysyłajcie też linki do "neutralnych" znajomych na fejsie ;). Myślę, że każdy znajdzie kogoś kto odda głos na Barce.

0

Nareszcie - setki komentarzy w naszym imieniu podziałało.
Teraz do głosowania i po zwycięstwo VeB

0

CHELSEA już objęła prowadzenie !

0

Chelsea już prowadzi ...!!!!!!!!!!!!

0

Już jest po równo !!!!!!!!!!!!!!!

0

Jeśli chcecie oglądnąć mecz Barcy w TV to głosujcie na:
http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa
Różnica pomiędzy nami a Chelsea jest minimalna - pokażcie, że stać nas na wygranie tego głosowania !!!!!!!!!!

0

Różnica wynosiu już tylko 0.1% !!!
GŁOSUJMY wszyscy i pokażmy, że stać nas na wygranie tego głosowania!

0

Droga redakcjo jeśli chcemy wygrać proszę zrobić to jako temat. Na Chelsea zrobił się ruch i nas doganiają !!!

0

Je śli chcecie zobaczyć mecz Barcy w canal+ to głosujcie proszę - różnica jest minimalna. Chyba nie chcecie oglądać twarzy Mou ;)...
http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa

0

Jeśli chcecie zobaczyć mecz Barcy w canal+ to głosujcie proszę - różnica jest minimalna. Chyba nie chcecie oglądać twarzy Mou ;)...
http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa

0

AdiXeN
Naucz się najpierw nazwiska danego zawodnika, a później go wychwalaj...

P.S.
Pisze się - Deulofeu

0

3 asysty i 1 gol. BRAWO Deulofeu !!!

0

Dlatego nie wszyscy fani piłki nożnej kibicują Barcelonie. Każdy ma prawo do swojego zdania... Ja właśnie za to pokochałem grę Barcy, jest niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju

0

Na pewno leży Twoja ortografia.

0

W świecie Fify ;)

0

Cienkie jest to co trzymasz w spodniach...

0

Liczymy na przełamanie Leo. Z 3 brameczki i nikt już nie wspomni o spadku formy

0

Song za Busquetsa, Bartra za Mascherano

0

Nie napisałem po drugie, ponieważ za szybko przeszedłem do mojej drugiej myśli i pominąłem już Lewego.
Ja chociaż uargumentowałem swoją wypowiedź, Ty piszesz tylko jaki to Lewy jest zajebisty i wyzywasz wszystkich innych od "gimazy", którzy nie zgadzają się z twoim zdaniem patrząc na twoje inne komentarze...

Po co nam Reus? A może po to, że mamy jedynie dwóch dobrych skrzydłowych, przy czym z formą Sacheza bywało różnie, a sezon jest bardzo długi i rotacje są konieczne. Nie zrozum mnie źle, Reus nie jest nam niezbędny, lecz chętnie zawitałbym go w naszym zespole.

0

Pojechałeś i to ostro z tym top3 ;). Ibra, Cavani, Falcao, Van Persie, Aguero, Rooney, itd.

0

Wiem, że wielU z was pewnie marzy o Lewym w Barcelonie (bo to Polak), ale ja szczerzę mówiąc go w niej nie widzę. Po pierwsze nie chce mi się wierzyć, że Leo da się przesunąć na boczny tor i że wyszłoby nam to na dobre (tzn. w meczach, w których drużyna przeciwna stawia autobus i ma solidnych, wysokich obrońców to tak).
Dużo chętniej widziałbym takiego Reusa, który dla mnie jest zawodnikiem genialnym idealnie pasującym do naszej drużyny. Tak wiem posiadamy wielu skrzydłowych, ale jedynie Neymar i Sanchez reprezentują wysoki poziom. Wydaje mi się, że z Pedro powinniśmy się już POŻEGNAĆ! Tyle ode mnie.

0

Tytuł baaaardzo mylący. W wczorajszym meczu para ta zagrała bardzo słabo... Mieliśmy wiele szczęścia, że nie padł gol (jest to zasługa m.in. Valdesa).

0

Cieszę się z zwycięstwa, ale strasznie mi żal Messiego ;(

0

Ludzi wyluzujcie. Dyrektor sportowy Borussii nie może potwierdzić tych spekulacji, ponieważ to zaszkodziłoby klubowi jak i samemu zawodnikowi. To normalne, że tak mówi... ter Stegen będzie nasz ;).

0

Starannie odbiegał od tematu i uważał na słowa hahah ;D. Brawo za spryt... Coś czuję, że już niedługo powitamy go w naszych szeregach ;).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?