Hubertusk
Dołączył/a: marzec 2025
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieję, że dzięki temu wypożyczeniu nabierze doświadczenia i stanie się jeszcze lepszy. Brawo i oby tak dalej ;)!!!
0
Link do transmisji na SPORT.TVP.PL
http://sport.tvp.pl/5189542/pilka-nozna/hiszpania/druzyny/fc-barcelona/12160413/wideo/puchar-krola-fc-cartagena-fc-barcelona
0
Wchodzi na ikonę TVP SPORT i potem klikasz zakładkę transmisje.
0
Dla wszystkich pytających o mecz:
Piątek, 6 grudnia:
22:00 FC Cartagena - FC Barcelona (na żywo w SPORT.TVP.PL, retransmisja w TVP Sport od godz. 23:30)
0
Cytuję post dodany przez kolegę:
dawidos678, 29 minut temu:
"Piątek, 6 grudnia:
22:00 FC Cartagena - FC Barcelona (na żywo w SPORT.TVP.PL, retransmisja w TVP Sport od godz. 23:30)
Jest, nie trzeba będzie się męczyć z linkami ;), bo na stronie TVP mecze chodzą idealnie jak w tv."
0
Powysyłajcie też linki do "neutralnych" znajomych na fejsie ;). Myślę, że każdy znajdzie kogoś kto odda głos na Barce.
0
Nareszcie - setki komentarzy w naszym imieniu podziałało.
Teraz do głosowania i po zwycięstwo VeB
0
CHELSEA już objęła prowadzenie !
0
Chelsea już prowadzi ...!!!!!!!!!!!!
0
Już jest po równo !!!!!!!!!!!!!!!
0
Jeśli chcecie oglądnąć mecz Barcy w TV to głosujcie na:
http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa
Różnica pomiędzy nami a Chelsea jest minimalna - pokażcie, że stać nas na wygranie tego głosowania !!!!!!!!!!
0
Różnica wynosiu już tylko 0.1% !!!
GŁOSUJMY wszyscy i pokażmy, że stać nas na wygranie tego głosowania!
0
Droga redakcjo jeśli chcemy wygrać proszę zrobić to jako temat. Na Chelsea zrobił się ruch i nas doganiają !!!
0
Je śli chcecie zobaczyć mecz Barcy w canal+ to głosujcie proszę - różnica jest minimalna. Chyba nie chcecie oglądać twarzy Mou ;)...
http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa
0
Jeśli chcecie zobaczyć mecz Barcy w canal+ to głosujcie proszę - różnica jest minimalna. Chyba nie chcecie oglądać twarzy Mou ;)...
http://www.canalplus.pl/sport/oferta-sportowa
0
AdiXeN
Naucz się najpierw nazwiska danego zawodnika, a później go wychwalaj...
P.S.
Pisze się - Deulofeu
0
3 asysty i 1 gol. BRAWO Deulofeu !!!
0
Dlatego nie wszyscy fani piłki nożnej kibicują Barcelonie. Każdy ma prawo do swojego zdania... Ja właśnie za to pokochałem grę Barcy, jest niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju
0
Na pewno leży Twoja ortografia.
0
W świecie Fify ;)
0
Cienkie jest to co trzymasz w spodniach...
0
Liczymy na przełamanie Leo. Z 3 brameczki i nikt już nie wspomni o spadku formy
0
Song za Busquetsa, Bartra za Mascherano
0
Nie napisałem po drugie, ponieważ za szybko przeszedłem do mojej drugiej myśli i pominąłem już Lewego.
Ja chociaż uargumentowałem swoją wypowiedź, Ty piszesz tylko jaki to Lewy jest zajebisty i wyzywasz wszystkich innych od "gimazy", którzy nie zgadzają się z twoim zdaniem patrząc na twoje inne komentarze...
Po co nam Reus? A może po to, że mamy jedynie dwóch dobrych skrzydłowych, przy czym z formą Sacheza bywało różnie, a sezon jest bardzo długi i rotacje są konieczne. Nie zrozum mnie źle, Reus nie jest nam niezbędny, lecz chętnie zawitałbym go w naszym zespole.
0
Pojechałeś i to ostro z tym top3 ;). Ibra, Cavani, Falcao, Van Persie, Aguero, Rooney, itd.
0
Wiem, że wielU z was pewnie marzy o Lewym w Barcelonie (bo to Polak), ale ja szczerzę mówiąc go w niej nie widzę. Po pierwsze nie chce mi się wierzyć, że Leo da się przesunąć na boczny tor i że wyszłoby nam to na dobre (tzn. w meczach, w których drużyna przeciwna stawia autobus i ma solidnych, wysokich obrońców to tak).
Dużo chętniej widziałbym takiego Reusa, który dla mnie jest zawodnikiem genialnym idealnie pasującym do naszej drużyny. Tak wiem posiadamy wielu skrzydłowych, ale jedynie Neymar i Sanchez reprezentują wysoki poziom. Wydaje mi się, że z Pedro powinniśmy się już POŻEGNAĆ! Tyle ode mnie.
0
Tytuł baaaardzo mylący. W wczorajszym meczu para ta zagrała bardzo słabo... Mieliśmy wiele szczęścia, że nie padł gol (jest to zasługa m.in. Valdesa).
0
Cieszę się z zwycięstwa, ale strasznie mi żal Messiego ;(
0
Ludzi wyluzujcie. Dyrektor sportowy Borussii nie może potwierdzić tych spekulacji, ponieważ to zaszkodziłoby klubowi jak i samemu zawodnikowi. To normalne, że tak mówi... ter Stegen będzie nasz ;).
0
Starannie odbiegał od tematu i uważał na słowa hahah ;D. Brawo za spryt... Coś czuję, że już niedługo powitamy go w naszych szeregach ;).