0

"a bramki strzelali Neymar, Messi i Jese."
Chyba oglądaliśmy inny mecz droga redakcjo. Bramkę strzelił Sanchez, a nie Messi ;)... Ach to przyzwyczajenie, nie :D?

0

Fabregas na ataku... To mówi wszystko ;/

0

Zgadza się, takie czasy nastały...;/ W klubach tak popularnych jak Real czy Barcelona tacy "kibice" to niestety norma.

0

Jeśli Bale wystąpi od pierwszej minuty, a Di Maria, który jest OBECNIE jednym z najlepszych w Realu to będzie dla nas błogosławieństwo ;)

0

Jeśli tak mówicie ;), to niech tak będzie. Mam jedynie nadzieję, że Martino postawi na Bartrę!

0

Liczę na parę Barta + Puyol / Pique. Serce mówi mi Puyol, ale przy tak szybkich kontrach realu wydaje mi się, że Pique z większą szybkością będzie lepszym rozwiązaniem... A wy co sądzicie?

0

Dla nas byłoby bardzo dobrze gdyby Bale zagrał zamiast Di Marii. Bale kompletnie nic nie gra, a Di Maria wręcz przeciwnie... Wydaje mi się jednak, że Ancelotti ma swój rozum i postąpi słusznie.

0

Zwróć uwagę na to, że Real grał u siebie, a my mieliśmy lecieć do Mediolanu więc można powiedzieć, że wychodzi na to samo...

0

I bardzo dobrze, że Milan strzelił gola. Może wreszcie Martino zrozumie, że ta 2 się nie nadaje... !!!!!!!!!!! Tata stawia na "markę", nie na grę. Taki trener to...

0

Bartry... nie ma, Songa... nie ma, Fabregasa... nie ma ;(

0

Jak to mówią młodzi ludzie MASAKRACJA ;)

0

Boże te podania............

0

Remis, 0 gry naszego zespołu. A.Madryt zostanie dziś liderem ;/...

0

Montoya nie wie co to strzał...

0

omg...

0

Fabregas OUT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WTF

0

Jprd, na Canal+ Family leci powtórka, a nie od 15 minuty meczu.........................

0

Inteligencja NC+...

0

Dziś po takim faulu jak przed chwilą na Neymarze Real dostał rzut karny...

0

Ja też go nie mam, a posiadam najwyższy pakiet NC+

0

Pewne... dobre mi, u "Taty" jeśli chodzi o Songa NIC nie jest pewne. Popatrz sobie ile rozegrał minut w tym zespole od początku sezonu, to wtedy pogadamy ;).

0

Nie wiem czy wiecie, ale transmisja meczu jest o 20:15 bo leci jakaś gówniana Liga Mistrzów w piłkę ręczną...!!!!!!!!!!!!!!!!! Canal;+ robi sobie jaja...

0

Song... Brak mi słów już do tego. Jeśli tak dalej pójdzie to Song odejdzie już zimą ;(

0

Oby to była plotka. Kto ogląda trudne mecze Borussi ten wie, jak gra Hummels. Tak jak pisze kolega poniżej, większość tych meczów mu nie wychodzi, popełnia idiotyczne błędy. Jeśli Bartra utrzyma poziom, który reprezentował w ostatnich 3 meczach to obrońca jest nam zbędny!

0

Nie wiem jakie inni mają zdanie, ale uważam, że Neymar powinien strzelać u nas wolne (oczywiście na zmianę z Messim w zależności od pozycji). Neymar jest wyśmienity w tym aspekcie i udowodnił to już wielokrotnie w klubie (Santos) i w reprezentacji.

0

Statystyki jedno, a rzeczywistość drugie... Gdyby nie wyśmienita postawa Valdesa tych goli byłoby min. 2 razy więcej.

0

Nick świadczy, że nie ;D.

0

Ważne, że Barca wygrała i 3 punkty w kieszeni :)!

0

Zgadza się, wszyscy o tym mówią... Dla mnie to jest nie do zrozumienia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?