0

Piosenka rodem z horroru...

Brawo Keita ;)

0

Gdy tylko o nim czytam pojawia się u mnie wielki smutek. Strasznie mi żal, że jego przygoda z Barceloną kończy się w taki sposób ;(.

0

Mascherano to dobry zawodnik, ale nie obrońca - wszyscy o tym wiemy. Ja byłbym za przesunięciem go na ŚPD jako zmiennik busiego, a sprzedać Songa.

0

Sevilla druga zabójcza kontra i gol na 2-1 (73min) ;)!

0

Nie rozumiem jak część osób może teraz pisać komentarze w stylu:
"Liczą się trzy punkty. Teraz kibicujemy sevilli :) "
Po takiej tragedii jaką jest kontuzja na 6 miesięcy ja osobiście jestem smutny i dodawanie uśmieszków do komentarzy i cieszenie się z 3 punktów nie wspominając ani słowem o Valdesie jest po prostu żenujące...

0

Kary bywają różne... Przypomnę Ci, że np. UEFA ukarała Pellegriniego dwumeczowym zawieszeniem.
Słowa Ronaldo i Ramosa były bardzo mocne i dosadne i moim zdanie to klasyfikuje się na ten drugi rodzaj kary tzn. zawieszenie.

0

Jeśli gdzieś Real ma stracić punkty to jest to jutrzejszy mecz z Sevillą. Po pierwsze grają na wyjeździe, po drugie są jeszcze nie w pełni sił (mam taką nadzieję ;D), po trzecie w meczu nie zagrają: Ramos i Di Maria z powodu kartek, po czwarte Sevilla jest silną ekipą i powstrzyma Real !!! Liczę na remis.

0

Przepraszam za literówkę, ale nie da się edytować ;(

0

Patrząc na jakość przeciwnika, akcję poprzedzoną golem, emocje i samą jakość strzelonego gola wybór może być tylko jeden - Andres Inistea !!!

0

Kery finansowej nawet nie odczuję i spłynie to po nich jak woda po kaczce. Jestem za zawieszeniem ich nawet na 1 symboliczny mecz kary, aby pokazać im, że nie są nietykalni...

0

Przypominam Eto, że Mourinho nigdy nie był piłkarzem, więc jak on śmie (Mou) dawać lekcje Eto? Szok ;)

0

To niewiarygodne, jak niektórzy piłkarze Realu (byli i obecni) są bezczelni i śmieszni w tym co mówią... Jest to specjalny zabieg aby umniejszyć zasługi Barcelony - żałosne zachowanie.

http://gfycat.com/BarrenUnlinedBooby

Jedyny Ancelotti zachował twarz i potrafi przyjąć porażkę z godnością pomimo tego, że wynik uważa za niesprawiedliwy.

0

Droga redakcjo najpierw obejrzyjcie powtórki dokładnie, a następnie wypowiadajcie się na dany temat:
http://gfycat.com/BarrenUnlinedBooby

0

Ronaldo jest po prostu smutny ;( hahaha

P.S.
Przypomnę słowa, które wypowiedział kiedyś Dani Alves:
"Tłumaczą się jedynie przegrani (słabsi)"

0

Nie powiem, że powoli serduszko zaczyna bić coraz mocniej ;D

0

Co to za laska w canal+sport ?? Pierwszy raz ją widzę...

0

Kluczem jest bezbłędna gra w obronie ;)

0

Mam nadzieję, że oprócz wzniosłych słów nasi zawodnicy udowodnią jutro swoją jakość i to, że jesteśmy najlepsi w La Liga. Niewątpliwie Barca musi zagrać najlepszy mecz w sezonie. VeB i po zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu!

0

"Dla nas posiadanie takiego trenera jak Ancelotti to ogromna radość, bo był on piłkarzem i potrafi wejść w naszą skórę."

Czyżby aluzja do José Mourinho ;)?

0

Jeśli to się potwierdzi to będzie to największa kpina roku. Nie chodzi mi o to, że ustawiają te pary, bo wiedziałem o tym już od dawna, ale o pary jakie ułożyli...

0

Link do tekstu związanego z ustawionym losowaniem:
http://www.ligamistrzow.com/aktualnosci/25033,losowanie-

0

http://fangol.pl/view/44390/tweet-na-oficjalnym-koncie-lm
Losowanie jest ustawiane od lat. Przypomnij sobie losowanie próbne i oficjalne z zeszłego roku...

0

Zgadza się.

0

"Losowanie" - czytaj ustawienie drużyn pod jak największą oglądalność ;)
Być może jutrzejsze pary będą już oficjalnie wyglądać tak jak w linku poniżej:
http://fangol.pl/view/44390/tweet-na-oficjalnym-koncie-lm

Rok temu próbne losowanie wypadło identycznie jak to oficjalne.

0

To nie klub ustawia losowanie...

P.S.
Olympiacos odpadł.

0

Losowanie jest USTAWIANE od lat i musimy się z tym pogodzić. Pary będą tak ułożone, aby zapewnić jak największą oglądalność.

Wszyscy pewnie pamiętacie zdjęcia z próbnego losowanie, w którym padły identyczne pary jak na losowaniu "na żywo". W zeszłych latach było podobnie ;/.

0

Cytujesz coś czego nie powiedziałem... Jakbyś interesował się chodź w małym stopni piłką nożną to znałbyś opinie znanych dziennikarzy, którzy mają podobne zdanie. Ten temat poruszany jest przy wielu losowaniach par LM. Zaczym coś skomentujesz to obeznaj się najpierw w temacie ;). Pozdrawiam.

0

Nie zgodzę się z tym. Manchester United to dla mnie "farciarz" i drużyna która nie dorównuje w tym sezonie pozostałym ekipom.

0

Niestety my nie mamy na to wpływu, a że losowanie jest USTAWIANE to musimy się pogodzić z tym, że pary będą tak ułożone, aby zapewnić jak największą oglądalność. Strasznie mnie to denerwuje, że nikt z tym nic nie zrobi, ale tak już jest...

P.S.
Wszyscy pewnie pamiętacie zdjęcia z próbnego losowanie, w którym padły identyczne pary jak na losowaniu "na żywo". W zeszłych latach było podobnie ;/.

0

Poniżej dalsza część artykułu:

We­dług ESPN, Mar­ti­no otrzy­mał od­po­wiedź ze stro­ny przed­sta­wi­cie­la władz Barcy, w któ­rej przy na­zwi­skach Luisa i Tu­ra­na po­ja­wi­ła się ad­no­ta­cja, że obaj są nie do ru­sze­nia z Atle­ti­co.

Do speł­nia­nia po­zo­sta­łych za­chcia­nek Bar­ce­lo­na po­trze­bu­je bli­sko 80 mi­lio­nów euro. Za 19-let­nie­go Dorię Bo­ta­fo­go chce 7 mi­lio­nów. Bo­rus­sia na Sub­o­ti­ciu zy­ska­ła­by 17 mi­lio­nów oraz dwa mecze to­wa­rzy­skie z Blau­gra­ną. Po­dob­ne wa­run­ki po­sta­wił Man­che­ster City za Agu­ero, z tym że Ar­gen­tyń­czyk kosz­to­wał­by 28 mi­lio­nów. W do­dat­ku do An­glii prze­pro­wa­dził­by się jeden z pił­ka­rzy Barcy B.

Na Gu­en­do­ga­na klub z Camp Nou mu­siał­by prze­zna­czyć 22 mi­lio­ny euro, a za Klose, z racji wieku i krót­kie­go kon­trak­tu, Lazio Rzym otrzy­ma­ło­by tylko 2 mi­lio­ny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?