Hubertusk
Dołączył/a: marzec 2025
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piosenka rodem z horroru...
Brawo Keita ;)
0
Gdy tylko o nim czytam pojawia się u mnie wielki smutek. Strasznie mi żal, że jego przygoda z Barceloną kończy się w taki sposób ;(.
0
Mascherano to dobry zawodnik, ale nie obrońca - wszyscy o tym wiemy. Ja byłbym za przesunięciem go na ŚPD jako zmiennik busiego, a sprzedać Songa.
0
Sevilla druga zabójcza kontra i gol na 2-1 (73min) ;)!
0
Nie rozumiem jak część osób może teraz pisać komentarze w stylu:
"Liczą się trzy punkty. Teraz kibicujemy sevilli :) "
Po takiej tragedii jaką jest kontuzja na 6 miesięcy ja osobiście jestem smutny i dodawanie uśmieszków do komentarzy i cieszenie się z 3 punktów nie wspominając ani słowem o Valdesie jest po prostu żenujące...
0
Kary bywają różne... Przypomnę Ci, że np. UEFA ukarała Pellegriniego dwumeczowym zawieszeniem.
Słowa Ronaldo i Ramosa były bardzo mocne i dosadne i moim zdanie to klasyfikuje się na ten drugi rodzaj kary tzn. zawieszenie.
0
Jeśli gdzieś Real ma stracić punkty to jest to jutrzejszy mecz z Sevillą. Po pierwsze grają na wyjeździe, po drugie są jeszcze nie w pełni sił (mam taką nadzieję ;D), po trzecie w meczu nie zagrają: Ramos i Di Maria z powodu kartek, po czwarte Sevilla jest silną ekipą i powstrzyma Real !!! Liczę na remis.
0
Przepraszam za literówkę, ale nie da się edytować ;(
0
Patrząc na jakość przeciwnika, akcję poprzedzoną golem, emocje i samą jakość strzelonego gola wybór może być tylko jeden - Andres Inistea !!!
0
Kery finansowej nawet nie odczuję i spłynie to po nich jak woda po kaczce. Jestem za zawieszeniem ich nawet na 1 symboliczny mecz kary, aby pokazać im, że nie są nietykalni...
0
Przypominam Eto, że Mourinho nigdy nie był piłkarzem, więc jak on śmie (Mou) dawać lekcje Eto? Szok ;)
0
To niewiarygodne, jak niektórzy piłkarze Realu (byli i obecni) są bezczelni i śmieszni w tym co mówią... Jest to specjalny zabieg aby umniejszyć zasługi Barcelony - żałosne zachowanie.
http://gfycat.com/BarrenUnlinedBooby
Jedyny Ancelotti zachował twarz i potrafi przyjąć porażkę z godnością pomimo tego, że wynik uważa za niesprawiedliwy.
0
Droga redakcjo najpierw obejrzyjcie powtórki dokładnie, a następnie wypowiadajcie się na dany temat:
http://gfycat.com/BarrenUnlinedBooby
0
Ronaldo jest po prostu smutny ;( hahaha
P.S.
Przypomnę słowa, które wypowiedział kiedyś Dani Alves:
"Tłumaczą się jedynie przegrani (słabsi)"
0
Nie powiem, że powoli serduszko zaczyna bić coraz mocniej ;D
0
Co to za laska w canal+sport ?? Pierwszy raz ją widzę...
0
Kluczem jest bezbłędna gra w obronie ;)
0
Mam nadzieję, że oprócz wzniosłych słów nasi zawodnicy udowodnią jutro swoją jakość i to, że jesteśmy najlepsi w La Liga. Niewątpliwie Barca musi zagrać najlepszy mecz w sezonie. VeB i po zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu!
0
"Dla nas posiadanie takiego trenera jak Ancelotti to ogromna radość, bo był on piłkarzem i potrafi wejść w naszą skórę."
Czyżby aluzja do José Mourinho ;)?
0
Jeśli to się potwierdzi to będzie to największa kpina roku. Nie chodzi mi o to, że ustawiają te pary, bo wiedziałem o tym już od dawna, ale o pary jakie ułożyli...
0
Link do tekstu związanego z ustawionym losowaniem:
http://www.ligamistrzow.com/aktualnosci/25033,losowanie-
0
http://fangol.pl/view/44390/tweet-na-oficjalnym-koncie-lm
Losowanie jest ustawiane od lat. Przypomnij sobie losowanie próbne i oficjalne z zeszłego roku...
0
Zgadza się.
0
"Losowanie" - czytaj ustawienie drużyn pod jak największą oglądalność ;)
Być może jutrzejsze pary będą już oficjalnie wyglądać tak jak w linku poniżej:
http://fangol.pl/view/44390/tweet-na-oficjalnym-koncie-lm
Rok temu próbne losowanie wypadło identycznie jak to oficjalne.
0
To nie klub ustawia losowanie...
P.S.
Olympiacos odpadł.
0
Losowanie jest USTAWIANE od lat i musimy się z tym pogodzić. Pary będą tak ułożone, aby zapewnić jak największą oglądalność.
Wszyscy pewnie pamiętacie zdjęcia z próbnego losowanie, w którym padły identyczne pary jak na losowaniu "na żywo". W zeszłych latach było podobnie ;/.
0
Cytujesz coś czego nie powiedziałem... Jakbyś interesował się chodź w małym stopni piłką nożną to znałbyś opinie znanych dziennikarzy, którzy mają podobne zdanie. Ten temat poruszany jest przy wielu losowaniach par LM. Zaczym coś skomentujesz to obeznaj się najpierw w temacie ;). Pozdrawiam.
0
Nie zgodzę się z tym. Manchester United to dla mnie "farciarz" i drużyna która nie dorównuje w tym sezonie pozostałym ekipom.
0
Niestety my nie mamy na to wpływu, a że losowanie jest USTAWIANE to musimy się pogodzić z tym, że pary będą tak ułożone, aby zapewnić jak największą oglądalność. Strasznie mnie to denerwuje, że nikt z tym nic nie zrobi, ale tak już jest...
P.S.
Wszyscy pewnie pamiętacie zdjęcia z próbnego losowanie, w którym padły identyczne pary jak na losowaniu "na żywo". W zeszłych latach było podobnie ;/.
0
Poniżej dalsza część artykułu:
Według ESPN, Martino otrzymał odpowiedź ze strony przedstawiciela władz Barcy, w której przy nazwiskach Luisa i Turana pojawiła się adnotacja, że obaj są nie do ruszenia z Atletico.
Do spełniania pozostałych zachcianek Barcelona potrzebuje blisko 80 milionów euro. Za 19-letniego Dorię Botafogo chce 7 milionów. Borussia na Suboticiu zyskałaby 17 milionów oraz dwa mecze towarzyskie z Blaugraną. Podobne warunki postawił Manchester City za Aguero, z tym że Argentyńczyk kosztowałby 28 milionów. W dodatku do Anglii przeprowadziłby się jeden z piłkarzy Barcy B.
Na Guendogana klub z Camp Nou musiałby przeznaczyć 22 miliony euro, a za Klose, z racji wieku i krótkiego kontraktu, Lazio Rzym otrzymałoby tylko 2 miliony.