Hubertusk
Dołączył/a: marzec 2025
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale jakich Kolumbia miała przeciwników... Nie żartuj sobie. Dobry turniej rozgrywa, ale zobaczymy dopiero co pokaże w kolejnych fazach MŚ.
0
Hahaha, przesadziłeś. Nie można oceniać gościa po jednym spotkaniu + z takim przeciwnikiem. Zawodnik meczu to tak, ale nie całych MŚ...
3
Suarez powinien iść się leczyć - koleś ma nieźle pomieszane w tej głowie:
https://x.com/chepalleblog/status/481497328961191936/photo/1
0
Suarez ewidentna czerwona...!
2
Barca złożyła podobno oficjalną ofertę z Kroosa ;)
1
" Barcelona have made Bayern Munich midfielder Toni Kroos (24) a formal offer. The German's contract at Bayern expires next year." [kicker]
2
Mundo Deportivo i Sport w poniedziałkowych wydaniach skupiły się na osobie Luisa Suareza. Według pierwszego źródła, Urugwajczyk powiedział już "tak" włodarzom FC Barcelony i w lecie przeniesie się na Camp Nou. Wpływ na to mają trzy ważne czynniki - rodzice życiowej partnerki piłkarza mieszkają 24 km od stolicy Katalonii w Castelldefels, gdzie Urugwajczyk pojawia się kilka razy w ciągu roku. Dodatkowo agentem piłkarza jest brat... Josepa Guardioli - Pere Guardiola, a jednym z największych przyjaciół były zawodnik Barcy - Gabri.
3
"Ale to już koniec, nie zostało nam już nic..."
3
Ty masz coś nie tak z głową za przeproszeniem. Co chwilę Ci coś nie pasuje. Raz piszesz o tym, że irytuje Cię Sanchez, bo podwija sobie spodenki, drugi raz piszesz, że Alves to idiota i cymbał z racji na zachowanie, które jest jak dla mnie jedynie zabawne z racji tej, że ma to w genach, gdyż jest Brazylijczykiem, a teraz czepiasz się następnego zawodnika.
Jesteś śmieszny i szkoda jest nawet to komentować, bo robisz z siebie pośmiewisko. Jestem ciekaw jak Ty zachowujesz się w codziennym życiu i jak wyglądasz...
10
Ale pierdolicie... Tacy kibice jak Wy nie zasługują na miano Cule. Messi jest wielki i pozostanie wielki!
0
Pomyślcie sobie tak: gdyby nie Szpak to wszyscy usnęlibyśmy podczas tego spotkania i nie mielibyśmy z czego się śmiać ;)
12
To już nawet nie jest śmieszne. To jest żenujące KU*WA! 30mln, zaraz się okaże, że oddaliśmy go za dramo aby ułatwić zawodnikowi odejście...
0
Dos Santos, Tello zostają...? Hahaha dobre!
2
Ten pajac i frustrata osiągnął w swoim 31 życiu więcej niż Ty osiągniesz przez całe życie.
0
BRAVO to bardzo słaby GK i nie mówię tego z perspektywy tego jednego meczu, ale całego sezonu i statystyk, w których wypada gorzej od... PINTO
2
Ale Sanchez jest zajebisty. WOOOOW!
1
Sanchez 1-0
0
Mam tak samo jak ty heh :D
22
Większości nie chodzi o to, że jest zła ze sprzedaży Fabregasa tylko z KWOTY jaką dostała Barcelona. To istny żart i wszyscy o tym dobrze wiedzą... no może oprócz kochanego zarządu
0
Nie dociera do Ciebie, że nie masz żadnego pojęcia o tym co piszesz!? Połowę kwoty powyżej 33mln. Np. gdybyśmy dostali 41 to Arsenal dostałby połowę 8mln czyli 4mln. Najpierw się zastanów i przyswój wiedzę a potem coś pisz..
0
Rewolucja rewolucją i nie mówię, że źle zrobili sprzedając Fabregasa, ale nie za tak komiczną KOWTĘ !!! Min. 45mln za takiego zawodnika...
0
Ku*wa to są żarty. I chłop, który nie gra nic od 4 sezonów zostanie znowu z nami bo jest wychowankiem... Brak słów !!!
0
Ale rozbieżność cenowa i jakościowa :D
0
Źródło?
11
Widzę, że upadamy coraz niżej. A zaczęło się tak pięknie - Benatia, Laporte, Mangala itd.
0
Śmiech na sali, że kupujemy bramkarza, który jest najgorszy ze wszystkich kandydatów... Zajrzyjcie do porównania bramkarzy w linku poniżej:
https://x.com/lucasammr/status/471707067640971264/photo/1
Wypada on również gorzej niż... Pinto
0
Poniżej link do tabelki z porównaniem statystyk bramkarzy:
https://x.com/lucasammr/status/471707067640971264/photo/1
P.S.
PINTO wypada lepiej niż Bravo...
0
Nie chcą dać 35mln euro za Benatię, a będą kupować bramkarza za grube miliony... WTF ;)?
1
Najgorsze jest to, że Pedro, który od 3/4 lat nie gra nic ma pewne miejsce w szeregach Barcelony. Nie odejmuję mu pasji i poświęcenia (zapie*dalania na boisku), ale to nie wystarcza niestety w takim klubie jak Barca.
0
Wszystko jest już jasne !!!
RAC1 called the hotel where Brazil's U-20 team is right now. They asked to talked to Marcos. They did, but with the GK.