1

Ale jakich Kolumbia miała przeciwników... Nie żartuj sobie. Dobry turniej rozgrywa, ale zobaczymy dopiero co pokaże w kolejnych fazach MŚ.

0

Hahaha, przesadziłeś. Nie można oceniać gościa po jednym spotkaniu + z takim przeciwnikiem. Zawodnik meczu to tak, ale nie całych MŚ...

3

Suarez powinien iść się leczyć - koleś ma nieźle pomieszane w tej głowie:
https://x.com/chepalleblog/status/481497328961191936/photo/1

0

Suarez ewidentna czerwona...!

2

Barca złożyła podobno oficjalną ofertę z Kroosa ;)

1

" Barcelona have made Bayern Munich midfielder Toni Kroos (24) a formal offer. The German's contract at Bayern expires next year." [kicker]

2

Mundo Deportivo i Sport w poniedziałkowych wydaniach skupiły się na osobie Luisa Suareza. Według pierwszego źródła, Urugwajczyk powiedział już "tak" włodarzom FC Barcelony i w lecie przeniesie się na Camp Nou. Wpływ na to mają trzy ważne czynniki - rodzice życiowej partnerki piłkarza mieszkają 24 km od stolicy Katalonii w Castelldefels, gdzie Urugwajczyk pojawia się kilka razy w ciągu roku. Dodatkowo agentem piłkarza jest brat... Josepa Guardioli - Pere Guardiola, a jednym z największych przyjaciół były zawodnik Barcy - Gabri.

3

"Ale to już koniec, nie zostało nam już nic..."

3

Ty masz coś nie tak z głową za przeproszeniem. Co chwilę Ci coś nie pasuje. Raz piszesz o tym, że irytuje Cię Sanchez, bo podwija sobie spodenki, drugi raz piszesz, że Alves to idiota i cymbał z racji na zachowanie, które jest jak dla mnie jedynie zabawne z racji tej, że ma to w genach, gdyż jest Brazylijczykiem, a teraz czepiasz się następnego zawodnika.

Jesteś śmieszny i szkoda jest nawet to komentować, bo robisz z siebie pośmiewisko. Jestem ciekaw jak Ty zachowujesz się w codziennym życiu i jak wyglądasz...

10

Ale pierdolicie... Tacy kibice jak Wy nie zasługują na miano Cule. Messi jest wielki i pozostanie wielki!

0

Pomyślcie sobie tak: gdyby nie Szpak to wszyscy usnęlibyśmy podczas tego spotkania i nie mielibyśmy z czego się śmiać ;)

12

To już nawet nie jest śmieszne. To jest żenujące KU*WA! 30mln, zaraz się okaże, że oddaliśmy go za dramo aby ułatwić zawodnikowi odejście...

0

Dos Santos, Tello zostają...? Hahaha dobre!

2

Ten pajac i frustrata osiągnął w swoim 31 życiu więcej niż Ty osiągniesz przez całe życie.

0

BRAVO to bardzo słaby GK i nie mówię tego z perspektywy tego jednego meczu, ale całego sezonu i statystyk, w których wypada gorzej od... PINTO

2

Ale Sanchez jest zajebisty. WOOOOW!

1

Sanchez 1-0

0

Mam tak samo jak ty heh :D

22

Większości nie chodzi o to, że jest zła ze sprzedaży Fabregasa tylko z KWOTY jaką dostała Barcelona. To istny żart i wszyscy o tym dobrze wiedzą... no może oprócz kochanego zarządu

0

Nie dociera do Ciebie, że nie masz żadnego pojęcia o tym co piszesz!? Połowę kwoty powyżej 33mln. Np. gdybyśmy dostali 41 to Arsenal dostałby połowę 8mln czyli 4mln. Najpierw się zastanów i przyswój wiedzę a potem coś pisz..

0

Rewolucja rewolucją i nie mówię, że źle zrobili sprzedając Fabregasa, ale nie za tak komiczną KOWTĘ !!! Min. 45mln za takiego zawodnika...

0

Ku*wa to są żarty. I chłop, który nie gra nic od 4 sezonów zostanie znowu z nami bo jest wychowankiem... Brak słów !!!

0

Ale rozbieżność cenowa i jakościowa :D

0

Źródło?

11

Widzę, że upadamy coraz niżej. A zaczęło się tak pięknie - Benatia, Laporte, Mangala itd.

0

Śmiech na sali, że kupujemy bramkarza, który jest najgorszy ze wszystkich kandydatów... Zajrzyjcie do porównania bramkarzy w linku poniżej:
https://x.com/lucasammr/status/471707067640971264/photo/1

Wypada on również gorzej niż... Pinto

0

Poniżej link do tabelki z porównaniem statystyk bramkarzy:
https://x.com/lucasammr/status/471707067640971264/photo/1

P.S.
PINTO wypada lepiej niż Bravo...

0

Nie chcą dać 35mln euro za Benatię, a będą kupować bramkarza za grube miliony... WTF ;)?

1

Najgorsze jest to, że Pedro, który od 3/4 lat nie gra nic ma pewne miejsce w szeregach Barcelony. Nie odejmuję mu pasji i poświęcenia (zapie*dalania na boisku), ale to nie wystarcza niestety w takim klubie jak Barca.

0

Wszystko jest już jasne !!!
RAC1 called the hotel where Brazil's U-20 team is right now. They asked to talked to Marcos. They did, but with the GK.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?