0

@Kacper1432 może dobrze że nie jestem trenerem, ale przyznaj z Balde miałem rację ;)

0

jeżeli będą kupować duże nazwiska za ogromne kasę jak za Bartka to zajmie to odbudowa zajmie sto lat. Powinni wyciągać perspektywicznych chłopaków z dynamiką i siła oraz odpowiednim przygotowaniem motorycznym pasujących do naszego stylu by konkurować w współczesnym futbolu. Poszerzyć skład. Doświadczonych zawodników wyciągać jak Depaya przy kończących się kontaktach. Wykazać się cierpliwością. Bayern właśnie w taki sposób zbudował swoją drużynę. Cierpliwością i rozsądnym managementem. Nie przeskoczymy w rok 10 lat zaniedbań. Nasi wychowankowie, których teraz brak grają w Benfikach, Wolverhampton, Lipskach, Bigtonach, Sevillach. Laporta też potrzebuje trochę czasu by to wszystko na odpowiedni tor bo postawić. Jedyny zawód po wczorajszym 1 składzie jest taki, że Ronald nie postawił odważnie od początku na nie których z młodych. Z tak flegmatycznym zawodnikiem jak Luuk to nie ma takiego przeciwnika.

0

@Kacper1432 a kto twoim zdaniem powinien się ścigać na bokach z Sane, Musialą i Davisem? Kto ma robić dynamiczne rajdy na boku? Dest nie do grania. Chyba nie sądzisz że Sergi lub Mingueza podołają. Balde się świetnie prezentował i niczego nie brakuje mu po za doświadczeniem od Davisa. Nawet ma lepsze wyszkolenie. Grywał często jako ofensywny skrzydłowy. Ma lewą nogę i może łamać do środka. Tej drużynie brakuje dynamiki i tempa. On jedyny który to posiada. Gramy młodzieżą to na całego. Nie mamy nic do stracenia po za 8 gólami jak Bayern swoje turbo włączy

0

Ja postawiłbym dziś odważny skład:
MTS
Mingueza/Araujo/Pique/Alba
FdJ/Busi/Coutinho(lub Sergi Roberto albo nawet Nicko ze względu na kg i cm)
a teraz szok: Balde na prawym atacku i Memphis i Pedri jak za czasów Las Palmas na lewej

Przy 5-3-2 dałbym Balde na prawe wachadło

0

@jeykey1543 dokładnie zwykła eskortówa prześcieradeł

1

@Shoxxu ciekawe kto weźmie takiego spacerowicza z pensja kosmiczną. Jak dzisiejsza piłka na wybieganiu i dynamice basuje. Wyobrażasz sobie jakby PSG wczoraj z Messim funkcjonowało?

2

Jak pojedzie Busi a on nie, to będzie jakiś żart

0

@AxelF a co ma CR7 do tego? Problem Juve, ktore jeszcze słabsze niż my. To strona FCB wiec mnie martwi podejście naszego"leadera". Martwi mnie jaki wzór daje młodym

0

@ryba84 chyba najwięcej strat, które narażały na stratę i przyglądanie się jak koledzy do pressingu wychodzą. Nawet mu się nie chciało linie podań kryć. To czemu po pierwszych fajnych 20 minutach gra siadła? Messi swoją postawą się do tego nie przyczynił? Czyżby drużyna nie broniła o jednego mniej? Z piką jak na niego przyzwoicie, ale piłkę gra się w 98% bez piłki.

0

@DJ6 aha rozumiem, czyli jakby Dinamo strzelił w ostatniej minucie bramkę na 2:2 to sędzia by nie uznał? Proszę nie bądź śmieszny. Walczy się do ostatniej minuty zwłaszcza jak jest tylko 1 bramka różnicy. Z Romą też było tylko kilka minut do sukcesu, a Messi człapał w obronie jak cała drużyna ganiała kryć luki, które pozostawił, z Liverpoolem podobnie. Pamiętasz mecz z PSG? tam mieliśmy leadera w postaci Neymara, który wierzył do końca w sukces, a Messi tylko oglądał jego poczynania. To jest kapitan? to jest głodny sukcesów zawodnik???To nie przez takie podejście w ostatnich 4 latach jesteśmy pośmiewiskiem Europy? Twoje podejście do jego zaangażowania w grę,jest podobne jak Polaków do złodziejstwa naszego rządu. Jak jest źle to larum a potem a ch... to już niestety tak u nas jest. Na wielu międzynarodowych portalach go jadą za wczorajsze zaangażowanie.

4

Przy takiej grze naszego wiecznie nie zadowolonego kapitana

nawet City czy PSG nigdy nie zbudują odpowiedni projekt sportowy. Żenada i wstyd. Tak samo było w Rzymie, Liverpoolem i Bayernem, a chodzi psioczy na wszystkich. Dla mnie wstyd, że w ogóle jęzor strzępił.

3

Przy takiej grze naszego wiecznie nie zadowolonego kapitana

nawet City czy PSG nigdy nie zbudują odpowiedni projekt sportowy. Żenada i wstyd. Tak samo było w Rzymie, Liverpoolem i Bayernem, a chodzi psioczy na wszystkich. Dla mnie wstyd, że w ogóle jęzor strzępił.

3

Przy takiej grze naszego wiecznie nie zadowolonego kapitana

nawet City czy PSG nigdy nie zbudują odpowiedni projekt sportowy. Żenada i wstyd. Tak samo było w Rzymie, Liverpoolem i Bayernem, a chodzi psioczy na wszystkich. Dla mnie wstyd, że w ogóle jęzor strzępił.

1

Jego transfer mnie najbardziej zabolał. Mógł tej drużynie w tych trudnych chwilach swoim talentem, zaangażowaniem i miłością do klubu bardzo pomóc. Nie dostał nigdy górnej szansy adekwatnie do talentu. Przed kontuzjami i w ostatnich presezonach spisywał się wyśmienicie.

0

@AlwaysBlaugrana i Busiemu stały :D

0

@Zykrol de Jong jeden z lepszych zawodników napewno w pierwszej 5. Chyba o Busim mówisz, który jest wolniejszy niż babcia na proteście kobiet. Patrzy jak mu Valverde w strefę wbiega bez nawet próby dorabia go

0

@Patro98 pożyjemy zobaczymy

0

@zibiku problem ze głodni sukcesu będą na ławce, lub w B, albo na wypożyczeniu. Chyba, że za młodego masz Busiego, który Tuska energia i chęcią zdobywania kolejnych trofeów

0

@kunmateo93 Rafinhia jak zostanie

2

@Bobski on liznął włoski Włoszki po francusku, aż mu kłaki między ząbki weszły

0

@normasubiektywna dokładnie pełna racja

0

De La Fiesta nie ujęli. Żart

1

To może holenderski szmugler tak na Rafinhe postawi. Na pewno nie gorszy od Wajnalduma

2

@olcia9913 dokładnie. Znacznie lepszy zawodnik. Do tego w ostatnich dwóch presezonach absolutnie najciekawszy zawodnik. W nagrodę dostawał kopa w dupę. Znacznie lepszy zawodników k od Sergio i Aleni

3

Ku****co oni do tego Rafinhia mają. On byłby jednym z najlepszych pomocników na tej liście. Żart!!! Bellerin, Olmo, Grimaldo, Adama i Cucu dobrze zrobili że spierniczyli z tego kurnika własnej adoracji.

2

Genialny mecz pod każdym wzgledem

1

@herbblaugrana nie miał liczb? To chyba oglądasz Barcę od 2lat. Iniesta miał liczby? Świetny grajek

0

@Magicc89PL miałem identyczne spostrzeżenie po wczorajszym meczu. Thiago pewnie nie chce bo gra podobnie jak De Jong, więc woli swojego rodaka. Ja uważam że lepiej tacy dwaj za plecami Messiego niż Wajnalduma, który nie wiem gdzie by grał jak Goat zostaje. Pjanić na zmianę, a wolę by Puig dostawał minut.

Media