0

@Dynak A wiesz że istnieje jeszcze polsat który już od pewnego czasu ustami gości i komentatorów bije w obecny rząd?

0

@Jakchcesz Siedzenie jako bramkarz dwa lata na ławie za 20 baniek to niezła pespektywa.

0

@PeterMaro Dali mu kosmiczne pieniądze wiec oczekiwanie że odejdzie to jakieś si-fi.

3

@michal26 Pis powinien wielki bukiet kwiatów temu panu wysłać, zresztą dziś u jankowskiego byli podani inni którzy coś tam chcieli by wypłacać żydkom ukraińcom i Litwinom :O

0

@Conradxc Pedofilce pewnie też zadowoleni.

0

@Goralkov De jonga za niespełna 2500 minut :O

1

@malicinho Nie no jak trafiłeś na perełkę w obecnych czasach to trzeba o nią dbać, bo zewsząd atakują szmirą i bylejakością, albo udają że to ich a nie kradzione.

3

@malicinho Nie wiem jak inni ale ja utknąłem między wczesnymi 70 a późnymi 80, i nie mam ochoty słuchać obecnych coverów i inspiracji skoro są oryginały, wiec muzyka od AI tym bardziej mnie nie interesuje.

1

@NeroTFP1 Ten filmik to raczej przypomniał mi ilu świetnych piłkarzy zostało właściwie zapomnianych.

3

Zacznij od biegania z opuszczonymi rękoma będziesz biegł szybciej.

0

@Faro Nie, nie pasuje, ale tego z casado nie widziałem.
Nie śledzę wszystkich twoich postów bo mam za słaba psychę od czytania jak to wszyscy uwzięli się na fattiego.

0

@Karol145 Jak każda wielka gwiazda czy wręcz instytucja.

1

@BulaKG aż trzy jak widać niektórym to wystarcza.

0

@Walpiano W 23 roku już wyrokował w presezonie że Romeu co crack :)

0

@MOLESTA Laporta to wiele mówi a prawdę to jak się pomyli.

0

@Karol145 Akurat w usa to oni mają wielki wpływ na opinię publiczną.

0

@Bogan Inigo też siadł z prostego powodu grali za dużo.

1

@Hosh Bredzisz Wagner jest w każdym opracowaniu o siatkówce.

4

To jest ten szacunek o jakim wciąż pitolił borja fati tak :)

0

Jak tomaszewski tak trzyma jak te swoje mądrości to chodzi cały czas w pieluchomajtkach.

0

@Nightraider Serio Eric to łatanka na PO to nigdy nie będzie pełnoprawny PO bo nie ma do tego warunków fizycznych, sporo można nadrobić na ŚO inteligencją ale nie na boku gdzie jest najwięcej ludzi co maja depnięcie.

0

@Darek_Maruszczak A de jong będzie...dłużej niż miesiąc?

0

@beter2 Jakby był zapier... to nie było by trybun i pewnych wypowiedzi.

2

"Naciskał na swojego agenta" to agent to nie jego pracownik :O
Ja rozumiem jakby to był ruch MU-Herta i agent mu o odradzał ale tu mowa o Barcelonie...

No jak się nie dowiozło ze stadionem to to ciekawa deska ratunku.

1

@Vurt @Starrk @Coutinho007 aż mi się memik przypomniał https://ibb.co/FLpyJqjt

7

O ho kolejny się uwziął.
Czemu nikt nie chce go odblokować i mieć cracka :O

0

@Rifek Czyżby kolejny trener znęca się nad tym biednym chłopakiem i nie chce go uwolnić by mieć w składzie cracka, sami dyletanci się temu Fatiemu trafiają na ławce.

0

@tomek8756 Ogólnie to kobieta bijąca z piachy to rzadkość.

0

@Hadziuk Nie twierdzi że jarosław kaczyński politycznie wykańcza swoich koalicjantów, nie wiem jak bardzo trzeba chcieć by usłyszeć to o co pytasz.

6

Nike jak zwykle zawodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?