0

@Roobo Dokładnie to samo można napisać o tobie wystarczy tylko zmienić "centrolewicę" na prawicę
a " praworządność, demokracja, konstytucja " na patriotyzm wiarę państwowość czy coś w ten deseń.

Jesteś takim samych politycznym hipokrytom z jakiś się śmiejesz.

0

@NeroTFP1 To o kasowaniu bryk to mnie rozwala, trzeba mieć nieźle zryte pod beretem by to śpiewać w jego sytuacji.

0

@Aragorn33 Akurat ostanio to dobrze grają ci niepasujący za bardzo a ci z importowanym genem La Masii dołują.

0

@Filipem No nie wiem tu bardzo liczą się kluczowe spotkania w nich Yamal błyszczał jako jedyny z całej drużyny, Brazol po Argentynie to inny gracz....

0

@Kondziubarca @michal26 A co niby się stało że pisory taki spadek bo ja mam dwa tygodnie z życie wyjęte...

0

@Marcin199310 No tylko potem ciężko przełożyć wajchę z easy na LM.

0

@Reviven Oczywiście że tak ale zobaczymy konsekwencje tego turnieju, jak w marcu rozsypie ci się 2-3 kluczowych zawodników to te 140 baniek nic ci nie da.

0

@LinekMichal No ty chyba sam nie wiesz o czym piszesz, bo najpierw wspominasz o tym ze jest swój i trzeba więcej, potem o dyskusyjności subiektywnych wyborów i naciskach a na końcu twoje zwyczajowe że wiesz.

0

@sciahoo Oczywiście że jest, jako trener nie jesteś kopany podszczypywany i kto wie co jeszcze, możesz nawet zarobić palca w kuper.

0

@LinekMichal O spisek.... Miało by to jakiś sens gdyby nie fakt że można potem sobie sprawdzić kto na kogo głosował.

1

Ciekawe co lepsze grać w finale czy w ogóle nie grać ?

0

@TR3YWAY Ciekawe co jest lepsze nie brać udziału w KMŚ czy być w finale.....

0

@KamQiX A potem się dziwią że ludzie mają bekę że to wciaż wyrwane z kontekstu nieporozumienie, skrót myślowy itd :)

0

@LinekMichal Znajdę ale piszę to byś ty znalazł bo jednak ta druga kategoria piłkarzy na jaką podzieliłeś byłych zawodników Barcy nie jest prawdziwa, i pique tam nie pasuje, a naprawdę daleko mi do bycia jego fanboyem.

0

@michal26 Janusza nie ma a w konfie niektórzy wciąż mają problemy z komunikacją :)

2

@LinekMichal A wymienisz mi tych co zrezygnowali z pensji jak Pique nie odroczyli a zrezygnowali.

0

@FCB_dimiC Nic dziwnego jak ktoś ci wjeżdża w dziecięce wspomnienia :)

1

@bezalkoholowy już słabo pamiętam ale chyba jakieś szkoły w faweli budował

0

@bezalkoholowy za najlepszą działalność humanitarną wykonaną przez piłkarza na całym świecie

0

@zadafcb Swego czasu obejrzałem wszystkie odcinki Katastrof w przestworzach i tam się niesamowite rzeczy potrafiły dziać, łącznie z absurdalnymi pomyłkami które wyglądały na pierwszy rzut oka jak terroryzm. No i było też słowo o pewnym państwie z piramidami gdzie pilot nigdy nie popełniał błędu możesz sobie poszukać dlaczego.

1

@DiSBlaDE Ale jak to będzie chodziło.

0

@JordiAlbion divide et impera Ta wiekowa maksyma brutalnie rozprawia się z twoimi marzeniami :)

0

@PatrychoO Wiem, dzięki....

2

@PatrychoO Kto płakał to płakał, chłop jest mi obojętny jak hindus przygnieciony krową.
Nigdy nie zrozumiem tego rozczulania się nad znanymi ludźmi, jakby to jeszcze strona live była, albo legenda Barcelony....

0

@sciahoo I całkiem niezłą technikę jak na swój wzrost i bycie polakiem :)

11

No chcieli my niespodziankę zrobić.

1

@bartekvisca
18/19 uefa super cup z kotletico
w LM 23 przegrało z MC i odpadli

w LM 22 przegrali z chelskim ale grali dalej.

0

@doc To przedłużenie urusa i danie mu tej kosmicznej pensji to taki strzał w kolano że to szok....

0

@Starrk Moja siostra miała i wciąż ma poważne komplikacje ale po szczepionce.

0

@Criss18Barca No ja byłem w szoku bo pamiętam byłych więźniów mówiących o tych komorach a tu wjeżdża ta paskudna parówa i mówi ze to fake :O

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?