6

Angole 0:4 i humor gituwa.

1

Ej to akurat było dobre. Aż dziwnie się to mówi.

1

Southgate to zawsze był wuefista.

1

@VamosRakieta cały czas tłukło

0

Co za placek xD

0

Szybki zjazd do bazy Włochów. Pięknie się patrzy jak Dollaruma przyjmuje manitę :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Przynajmniej trawa dobrze skoszona.

0

@Dieselzor nie boi się, bo szybko odklepie proste.

25

Kontrowersyjna opinia: Z taką grą może być ciężko wygrać Mundial.

8

52

Może i jesteśmy słabi w ataku, ale za to fatalni w obronie.

0

Lewandowski może być beznadziejny jak dzisiaj, ale to jest taki typ, że zagra jedną akcję i zrobi bramkę, ale niestety zmarnowane.

4

Dobre zagranie Lewego, w końcu coś mu wyszło. Szkoda.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 akurat Lukaku to do tarcia chrzanu się nie nadaje obecnie

0

Batshuayi się prawie zabił przy tym dryblingu, a i tak minął Glika na raz xD

1

Sprzedać Lewandowskiego póki coś wart.

3

Zieliński w 2035 odpali i będzie filarem pomocy.

0

@kewin mam jakieś dziwne przeczucie, że ze Skorupskim czy Drągowskim nadal byłoby 0:0 :) Ten typ nie broni nic poza tym co leci w niego.

1

Czezny póki co zero obronionych strzałów, dwa puszczone. Trzyma formę ;)

6

Po takich podaniach widać, że Nicola to farbowany lis. Prawdziwy Polak by cofał do Czeznego.

10

Zieliński to dopiero playmaker, idealne podanie do wbiegającego zawodnika przeciwnej drużyny.

0

@kuz jemu wystarczy dograć piłkę w polu karnym i tyle xd

2

Mati joga bonito na skrzydle.

1

@DaPidejpi on w drugim sezonie naściąga swojego szrotu jak w każdym klubie, drużyna obniży loty, nie wyjdzie z grupy w lidze mistrzów i ucieknie ;) To jest trener na 1-2 sezony i tyle.

0

@Kondziubarca za Felixa i jazda.

9

@A4ron Liga Narodów to żaden wyznacznik, minimalnie wyższa ranga od towarzyskiego i tyle.

0

@DLFCB za mocną mają kadrę, jeśli już to odpadną w ćwierćfinale.

19

@AlwaysBlaugrana bo Niemcy to zakompleksiony i zapatrzony w siebie naród. Zawsze tacy byli, więc nie dziwi mnie, że w piłce mają podobne podejście.

0

@ArcziArtt pięknie się zestarzało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?