0

@Pewex w Fifie, bo z PSG to może max ligę wygrać.

7

@Barcanajlepszyteam nie, bo on ich lubi, a Lewusa nie.

1

@Fenelon De Jong i Ferran nie powinni tu być. Obaj są warci max połowę tego co tutaj jest.

0

@Rhaan ale to nie ich wina, tylko Bartomeu

1

@juliacicha z Prawem Webstera

4

@Azacca nie ma żadnego i nie rozumiem Xaviego.

1

Niech on nigdzie nie przyjeżdża.

8

@Jestjakjest i dobrze, najwyższa pora odstawiać starą gwardię

39

Lewandowski odchodzi z Bayernu bo chce więcej pieniędzy czy chce więcej emocji w swoim życiu?
Emocji w swoim życiu.
Idealnie się składa, bo u nas pieniędzy nie ma, za to emocje gwarantowane każdego dnia. Ogólnie fajny wywiad, podoba mi się.

24

@Cule1234 Freixa jako przydupas kundla Bartomeu nie powinien się odzywać na tematy Barcelony. Nie wydaje się zbyt mądry.

7

@PatrychoO niepodrabialny XD

0

@Cule1234 Borek debilem. Stare, znałem.

3

@P33ck Lewandowski takich nie ma, zastępca Lewusa znany. Lewandowski To Barca Danza Kuduro 2022

0

@Katalonbar Niemcy są żałośni

4

@PatrychoO przecież Lewandowski by nim rzut karny wykonał.

0

@marcin62 w sumie może i masz rację, ale i tak jest to nieco dziwne dla mnie.

0

@Tollusiek szczerze nie zdziwi mnie już nic.

0

Co to za odklejeniec na linii xD 20 lat i się interesuje Lego Ninjago.

2

@Hubsao dla mnie to po prostu takie humorystyczne podejście, podoba mi się.

2

@Kondziubarca no i adios dzbanie, nie będę tęsknić.

9

10 milionów, jak i ten podział na młode talenty, średni poziom i kluczowych piłkarzy brzmi rozsądnie, pytanie czy uda się do urzeczywistnić.

3

@MysticCat dokładnie, chłop sobie wmawia co chwilę, że Laporta to ten zły, nieudacznik. A jak ktoś atakuje (słusznie) Bartomeu to mówi o jakimś obiektywizmie.

20

@Kondziubarca i słusznie, niech spada na drzewo. Nie ma co się cackać z tym typem.

1

Ten tryplet to jednocześnie najlepsze i najgorsze co spotkało ten klub. Gdyby można było, oddałbym go w eter, byleby tylko ta gnida Bartomeu nie wygrała wyborów.

4

@DaPidejpi i do dzisiaj jest takim samym dzbanem w wieku 25 lat. Niereformowalny typ.

1

@michaelbrown będzie na pewno, prędzej czy później.

5

On zamiast narzekać na pozycję jak Griezmann to by się wziął do roboty, bo siedzi tu już 3 lata i nadal zero progresu. A najlepiej jakby odszedł w końcu do tego United za dobrą cenę i wszystkie 3 strony byłyby zadowolone.

1

@sintesox niestety woleliśmy odstawić Fabiana, który wybronił nam Euro 2016 na gościa, który zawalił mundial w Rosji.

3

@sintesox Szczęsnego. Działa mi na nerwy i zawsze zawala nam turniej.

3

@tristan87 wspaniały jest Twój proces myślowy. Abstrahując od tego, że utrzymała się głównie dzięki niemu, to co to za argumentacja, że gra w słabej drużynie? Jest reprezentantem Brazylii, w której nie grają byle pimpki i się tam odnajduje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?