2

Lewandowski już ma przedsmak tego co go czeka na Camp Nou.

1

U nas by wycofywali do Drągowskiego.

5

Hazard już się do niczego nie nadaje. Pozostało po nim tylko nazwisko.

0

@AlexDark00 Ty jesteś niereformowalny. Pewnie liczyłeś, że spudłuje.

2

Lewus znowu się skończył.

0

Ale Hazard to jest placek. Jego brat go wciąga nosem.

0

@Kondziubarca nie dla szczura w Barcelonie.

0

@Rewolucja123 nie, typ po prostu jawnie wszystkich oszukał, że obniży. Gdyby chciał to zrobić, dawno by to zrobił, a tak to wyssał wszystko do końca kontraktu i dopiero obniża jak się okazuje, że nikt go nie chce. Zwykły kłamca.

2

@Emhyr jeżeli tak to wielki szacunek Busi.

20

Pakuj mandżur i się wynoś z Barcelony.

7

@PatrychoO wróżenie z fusów. Jeden miał psychikę 10-latka, a drugi do nas nie pasował. Wcale nie jest powiedziane, że przy Xavim nie byłoby podobnie.

3

@bartekvisca no właśnie taki jak wyżej

2

@Maurolkit on nie chce odejść, więc pewnie dlatego go nie sprzedali.

5

@MesQueUnClub96 ja zdania nie zmieniłem: niech pakuje mandżur i wyjazd z tego klubu. Dosyć mam tego typa.

2

@doc odpowiadam: bezcenny.

1

@GCBW a mi się wydaje, że mnie to nie obchodzi. Była szansa go pożegnać to się z tym kłamcą cackają.

0

@Tomix_83 oh no... anyway

4

@GCBW jak będzie "grał" tak jak przez ostatnie dwa sezony to go nawet na boisku nie zobaczymy. Pożegnać pajaca.

0

Kolejna rozsądna decyzja zarządu.

2

@Volk a na co komu wypalony 30-latek?

0

@BlauGrana1404 chłopie pakuj się, wyjazd do Anglii, a Panie prezesie Laporta do końca z nim.

0

Szkoda gadać. Parodia trenera.

0

@BART97 flop, marnuje potencjał i hamuje rozwoju i młodych.

10

@Jestjakjest szkoda, że zmarnuje kolejny sezon młodych. Laporta nie powinien go nigdy zatrudnić.

0

@msmsms bo Southgate to wuefista.

1

@Herato a ja bym stawiał ich na równi. Jeden jest lepszy od drugiego pod pewnym względami i na odwrót.

1

@Emhyr i jedzący do tego makowca.

1

@tomek8756 tak. Czasem niektóre światła stoją bez sensu w miejscach, w których nie ma ruchu.

2

@FCBMati10 mają, ale mają też wuefistę na ławce.

13

Z Araujo też była długo niejasna, miało nie być porozumienia, a na koniec i tak podpisali. Jestem spokojny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?