Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@doc i tak trzeba się go pozbyć. Tylko wycisnąć jak najwięcej od United skoro mają 200 baniek na transfery.
3
@DonAndrzejos na Bundesligę wystarczy. Hasan jak mu się dupa pali to się wziął do roboty.
0
@Vebrol a no chyba, że tak.
1
@Vebrol nie rozumiem, przecież plotki są cały czas. A tu Raphinha, a tu Lewandowski, Bernardo Silva itp. Nic się nie zmieniło tak naprawdę.
1
@P33ck żaden z nich by nie przyszedł przed sezonem i nic by się nie zmieniło w gablotce z pucharami.
0
@DonAndrzejos jak się dogadają to sam holenderskiego Zielińskiego zawiozę na lotnisko.
0
@PatrykBarca ja nigdzie tego nie napisałem ;) Jović też jest beznadziejny i do tego głupi, niewiele mniej niż Dembele.
0
@Herato Olisadebe
28
@shahman gruby na bramkę
8
@VegetaPolska Piątek to ma po grze od 3 lat. Typ zagrał jeden sezon i na tym jedzie jak Tomaszewski na Anglii.
3
@taris już wtedy ściągał od Ronalda.
8
@Rekker znowu ściąga taktykę od Wielkiego Koemana. Wymyśliłby coś sam wuefista z Al-Sadd.
17
Cieszy mnie cena wywoławcza 80 milionów za De Jonga. Widać, że skończyła się wyprzedaż w Barcelonie i nie jesteśmy łatwym graczem do negocjacji. Oby udało się go pozbyć za taką kwotę.
0
@GCBW po co niby?
2
@Nano22 problem w tym, że Roberto nawet nie gra, zaraz się połamie drewniak i tyle go widzieli, do tego jak ostatnim razem grał na dłuższy okres, to razem z Koemanem nam majstra przegrali w 20/21.
16
Bał się ceremonii na Camp Nou, bo by go wygwizdali.
0
@Pilka_jest_okragla i dobrze, Frenkie jest do pożegnania w tym oknie.
5
@MrPGG ale Laputa zły, bo Messiego pogonił.
50
Dokładnie tak będzie.
https://x.com/SantiagoElCule/status/1537535286699249665
3
@SinMistico bierzemy wszystko, kupujemy Mbappe, zabieramy De Bruyne przelotem i robimy katalońskie Galacticos, a na końcu Messi robi last dance i SIUUU w Pucharze Gampera.
24
Z okazji urodzin życzę znalezienia nowego klubu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Deviler bo lewus się skończył.
17
Już 5 minut po głosowaniu, a Lewandowski dalej w Bayernie.
#LaportaOut, znowu okłamał kibiców i socios.
20
Żenująca jest ilość głosujących, ale nie od dziś wiadomo, że te stare pryki w dupie mają klub.
3
@Batys lewus się skończył.
11
@MarioVeB! pewnie nawet nie przeczytałeś ;) A wypowiedział się mądrze.
4
@kuz cóż, takie czasy. Z Messim byłoby o wiele lepiej.
3
@AllBundy Bredzisz.
3
Komentarz usunięty