15

@VamosRakieta humor forma mutant widzę.

5

@macio_944 - A ten Lewus to by się za grę wziął, bo dla Hiszpana to napieprza bramki, a w kadrze nawet karnego nie umie szczelać.

24

@Emhyr polski Collina. Świetny sędzia, oby jak najwięcej takich.

8

@Luciano99 jak najmniej nędznych hejterów firmy życzę.

10

@VegetaPolska ja tam byłem zażenowany poziomem strzelania przez niego karnych. Musi się ogarnąć, bo coś się z tym popsuło.

9

@Borry a każdy kto uważa inaczej ma rację.

14

@MesQueUnClub_87 przyjechałeś kombi po oponę, a wyjedziesz z nową oponą i cabrioletem gratis. W czym problem? Profesjonalna robota Panie @Bocheno1 , widać że dbacie o stałych klientów. @Luciano99 masz faworyta do nagrody ̶n̶i̶e̶r̶o̶b̶a̶ pracownika miesiąca.

24

@AllBundy przereklamowany to może być Dembele, co pokazał mundial. Kounde natomiast to klasa sama w sobie i wydanie na niego 50 baniek to promocja.

12

"Jeśli Busquets i Roberto odejdą, Alba będzie pierwszym kapitanem." no mam nadzieję, że to żart.

2

@Deviler zaraz po Twojej wypłacie od @Luciano99

1

@matirix20 resetuj sejwa. Madrycioki nie mogą wygrać

0

@HarveySpecter nie wiem o czym mówisz.

3

Stanowski - dla Ciebie to tylko hipokryta, robiący wszelakie fikołki, byleby tylko obronić kumpla.
No i gitara, bo dla mnie też.

5

@LeoMessi1994 nie wskoczy.

0

Czyli nie wróci.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DonMatteo901 on nie jest warty 100 baniek, a co dopiero 120.

5

@paweldunajecfcb Michniewicz jest niewinny, wszystko pięknie wyjaśnił i nie musi już tego tłumaczyć.

0

Komentarz usunięty

7

@Luciano99 może Twoja firma wulkanizacyjna chciałaby się pojawić na rękawie tak wielkiego klubu?

0

@MarshallLAW no jakby strzelił 20 bramek to raczej jego odejście byłoby osłabieniem.

16

@Luciano99 #MuremZaLuckiem

0

Odejdzie za darmo. Strasznie mnie rozczarował ten gość. Totalna pomyłka, jedyny plus że przyszedł za darmo.

0

@Ali3231 i pięknie. Oby już tu nie wrócił jako piłkarz :)

2

Niby Mundo, ale oby tak było.

3

@wasacz a przegrał? No właśnie. Kolejny sukces polskiej piłki.

2

@Emhyr gdyby nie kontuzja w 88' to mój ojciec byłby Leo Messim.

1

@P33ck ciężko się nie zgodzić.

0

@Mixtape nawet jakby nie mówił, to i tak by pewnie nie było.

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?