2

@Encore no to bye bye top 3, a szkoda bo się łudziłem.

0

@marcin62 ale drewniak. Matko Boska.

0

@slayer ze sportowego punktu widzenia to Alby nie powinno tu być od 2 lat.

7

Wolałbym, żeby inny Alba odszedł i to na stałe, a nie wypożyczenie.

7

@michaleu skoro już do tego doszło, to czekam na zakład, że @VegetaPolska uda się wyrwać dziewczynę w 2023 roku.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Don Lucas no też tak myślę. Xavi przegrywa taktycznie z najlepszymi drużynami i pokazała to Liga Mistrzów. Nie bez przyczyny w lidze, w której częściej ogrywasz słabszych niż lepszych jest liderem (przynajmniej na papierze) i jednocześnie gra w Lidze Europy. Ten lider tak naprawdę pudruje nieco trupa. Barcelona obecnie nie jest lepsza od Realu i czy Xavi jest w stanie to odmienić? Wątpię, ale ocenimy po sezonie.

8

@kuz albo swoich braków w trenowaniu.

1

@Pawel13sz Lewusa.

4

@macio_944 skoro nie zapraszasz, to nie dyskutuje.

66

Piłkarze Liverpoolu, starający się by Nunez strzelił gola:
https://x.com/AFCFrediNho/status/1609975417016029189

3

@Rust_Cohle fajerwerki na przyszły rok.

8

Pamiętam jaka była beka z Haalanda, że setki nie trafił z Liverpoolem i odklejeni fanatycy The Reds cisnęli go wtedy od flopa, a Nuneza wychwalali pod niebiosa.
Rzeczywistość szybko zweryfikowała.

6

@Sulimo Nunez to nawet drugim Firmino nie będzie.

5

Liverpool i tak całkiem nieźle sobie radzi z takim parodystą na ataku jak Nunez.

7

Za wkurwianie człowieka w sylwestra to kara powinna być.

0

Xavi do grudnia.

1

Z Balde lepszy skrzydłowy niż z Dembele.

1

Macie swojego Dembele.

0

Tak to jest jak się ściąga takiego placka jak Alonso.

0

I na huk tego placka ściągali z Chelsea.

0

Alonso MVP zdecydowanie. Nigdy mnie ten typ nie przekona.

3

Ależ ten mecz jest fatalny.

1

@Nicko nie. MVP dla De Jonga.

1

Fati zjazd do bazy, ino raz.

0

@Xxxbarca4ever tylko Fati walczy.

10

Bardzo fajnie dzisiaj De Jong. Najlepszy na boisku.

0

Fatalna ta kontra, źle Raphinha.

1

@FcBarcelonaFanMSN w kolejności: fatalnie, nieźle, słabo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?