3

Ten typ po prostu nie umie strzelać. Wali na pałę, byle mocno, byle w kierunku bramki. Jak na orliku.

0

@Limaker co mi z bycia aktywnym, jak wszystko psuje.

7

Dembele odpali w 10. sezonie czy po 12. można go zacząć oceniać?

0

@arasz1819 daj spokój, jest szybki i czasem zagra fajną piłkę, a do tego młody talent.

4

Araujo to jest jednak gość.

0

@Hajny żaden frajer go za 50 nie weźmie.

0

Fajnie jakby Dembele zaczął coś robić dobrze w tym meczu.

5

Dembele to jest jednak przygłup.

4

Dembele firmóweczka w trybuny xD

1

Wielki powrót Araujo!

27

@Cotutajsiedzieje dzięki za info?

Edit: dzięki za info

1

@Lionel_Messi10 przesada.

2

Jeśli do końca sezonu się nie ogarnie to powinniśmy rozważyć jego sprzedaż. Na ten moment jest tragiczny i w zasadzie cały czas jedzie na nazwisku, a nie dokonaniach boiskowych. Zatracił szybkość, przebojowość, pewność siebie i nie widać perspektyw na poprawę jego gry. W zasadzie z meczu na mecz gra coraz gorzej.

0

@Kuba_1 5/10, ale zobaczymy na koniec sezonu.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To trzeba było odejść w lato do Juventusu. Sam jesteś sobie winien.

0

Mam nadzieję, że ten Jan Urban to jakiś nieśmieszny żart.

2

@Encore zależy za jakie pieniądze.

9

@Essos kretyna do Choroszczy, a jego mafijną organizację zaorać. Gardzę tym gościem.

2

@Rust_Cohle gol jest wtedy gdy Darwin Nunez nie strzela.

0

@Encore oby się go pozbyli, jak najszybciej.

2

United gra tak fajnie, że nawet Maguire na boisku nie przeszkadza.

3

Jak do lutego się nic nie zmieni, to Xavi zaliczy kolejny wklep w europejskich pucharach. United jest naprawdę mocne.

0

Fantastyczna akcja United. Brawo 2:0.

0

@Rewolucja123 tak, mimo wszystko uważam że taktycznie Michniewicz jest wyżej niż reszta tych trenerów z Polski, więc na miano wuefisty nie zasłużył, co nie znaczy że jest dobry.

2

@Deviler nie. (znaki)

9

Do gabloty. (znaki)

0

@Cule1234 Urban to zwykły wuefista, jak każdy inny polski trener, no może poza Michniewiczem i Papszunem, ale on i tak nie powinien być selekcjonerem.

0

@Encore patrząc, że typ nic nie gra to nawet za 10 bym oddał.

0

@Encore oby się to pięknie nie zestarzało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?