Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ten typ po prostu nie umie strzelać. Wali na pałę, byle mocno, byle w kierunku bramki. Jak na orliku.
0
@Limaker co mi z bycia aktywnym, jak wszystko psuje.
7
Dembele odpali w 10. sezonie czy po 12. można go zacząć oceniać?
0
@arasz1819 daj spokój, jest szybki i czasem zagra fajną piłkę, a do tego młody talent.
4
Araujo to jest jednak gość.
0
@Hajny żaden frajer go za 50 nie weźmie.
0
Fajnie jakby Dembele zaczął coś robić dobrze w tym meczu.
5
Dembele to jest jednak przygłup.
4
Dembele firmóweczka w trybuny xD
1
Wielki powrót Araujo!
27
@Cotutajsiedzieje dzięki za info?
Edit: dzięki za info
1
@Lionel_Messi10 przesada.
2
Jeśli do końca sezonu się nie ogarnie to powinniśmy rozważyć jego sprzedaż. Na ten moment jest tragiczny i w zasadzie cały czas jedzie na nazwisku, a nie dokonaniach boiskowych. Zatracił szybkość, przebojowość, pewność siebie i nie widać perspektyw na poprawę jego gry. W zasadzie z meczu na mecz gra coraz gorzej.
0
@Kuba_1 5/10, ale zobaczymy na koniec sezonu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
To trzeba było odejść w lato do Juventusu. Sam jesteś sobie winien.
0
Mam nadzieję, że ten Jan Urban to jakiś nieśmieszny żart.
2
@Encore zależy za jakie pieniądze.
9
@Essos kretyna do Choroszczy, a jego mafijną organizację zaorać. Gardzę tym gościem.
2
@Rust_Cohle gol jest wtedy gdy Darwin Nunez nie strzela.
0
@Encore oby się go pozbyli, jak najszybciej.
2
United gra tak fajnie, że nawet Maguire na boisku nie przeszkadza.
3
Jak do lutego się nic nie zmieni, to Xavi zaliczy kolejny wklep w europejskich pucharach. United jest naprawdę mocne.
0
Fantastyczna akcja United. Brawo 2:0.
0
@Rewolucja123 tak, mimo wszystko uważam że taktycznie Michniewicz jest wyżej niż reszta tych trenerów z Polski, więc na miano wuefisty nie zasłużył, co nie znaczy że jest dobry.
2
@Deviler nie. (znaki)
9
Do gabloty. (znaki)
0
@Cule1234 Urban to zwykły wuefista, jak każdy inny polski trener, no może poza Michniewiczem i Papszunem, ale on i tak nie powinien być selekcjonerem.
0
@Encore patrząc, że typ nic nie gra to nawet za 10 bym oddał.
0
@Encore oby się to pięknie nie zestarzało.