0

No i na co ta dziadyga Busquets?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Piękna sprawa. Wielki Marc.

0

@Joe_Pesci zawsze i wszędzie.

2

Brawo Rashford! W końcu te cienkie totki robią wyjazd z top 4.

4

@Crystal37 nie.

0

@Azrik nie mam, ale nie grają lepiej od wymienionej trójki. Raczej przeciętnie, biorąc pod uwagę klasę rywala.

1

Tak naprawdę z pozytywów to jedynie wynik, De Jong, momentami Raphinha i Christensen. Reszta przeciętnie lub słabo.

0

Dobrze, że szybko padła ta bramka, bo gramy taką stypę, że byłoby ciężko coś strzelić.

2

@Mario96w jak będzie grał tak jak dzisiaj to na żadne minuty nie zasłuży.

1

@Messibestplayerintheworld początek 20/21 miał piorunujący, a ten 19/20 był solidny, ale nie wskazywał, że będzie topowym talentem.

8

Jak Fati się do końca sezonu nie ogarnie, to ja bym rozważył sprzedaż tego gościa. Nie może być tak, że gość jedzie cały czas na hypie z początku sezonu 20/21. Obecnie nie daje nic i ma jedynie pojedyncze momenty.

0

Fati wędka w przerwie. Nie da się patrzeć na niego.

0

@Comfortable_ Dembele to umysłowo jest z B klasy i dlatego nigdy nie będzie topem.

0

Gdybym nie oglądał meczu to czytając to szambo wylewane na Raphinhę pomyślałbym, że to jakiś Jasiek z B klasy, na szczęście oglądam.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@truqsi ostatnio strzelił zwycięskiego.

2

Przekombinował Raphinha, ale ogólnie gra nieźle.

4

@Kondziubarca a to zwracam honor, kontrakt do 2050.

1

I ta miernota Roberto kapitanem, to jest skandal..

22

Christensen świetny darmowy transfer. Bardzo solidny obrońca, nie pamiętam żeby dotychczas zawiódł w jakimkolwiek meczu.

0

Fatalny strzał Fatiego eh.

0

O gol xD Szybko poszło.

0

@kuz a to o tym nie słyszałem. Jeśli mówisz prawdę, to rzeczywiście jest w tym dużo racji.

1

@norbi77 no ale tutaj to się ośmieszył sąd bardziej niż Barcelona. Sam się z tym nie zgadzam, ale w ostateczności to sąd podjął decyzję, a nie klub.

3

@draxidox ja nie wiem czy on w ogóle rucha.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@VegetaPolska żeby tylko się nie okazało, że ma penisa i będzie dobrze.

0

Nie no w to nie uwierzę.

1

@Kapitan hawk cieszynkę też już ma przećwiczoną https://prnt.sc/ORFxOyLmfIr9

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?