8

@Poro6niec uwielbiam ten argument. Już pomijam prowizję dla agenta, ale kij z tym, że Haaland miał taką klauzulę i w normalnych warunkach kosztowałby pewnie ze 120.

0

@Emhyr i 100% z głosujących "za" ma rację co do każdej z wymienionych rzeczy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

21

Tak będzie.

6

@sendesara po fakcie każdy mądry. W momencie podpisywania umowy było to zasadne. To, że kariera poszła jak poszła to inna sprawa.

5

@ChampionLW po lewej Alonso, a na prawej Sergi Roberto.

1

@JohnA dobrze go oceniam jako sympatyk United.

2

@Limit_l3ss baby to samo zło.

15

Oby odszedł i zabrał ze sobą Albę.


0

@PatrykBarca gdyby baba miała wąsy. Poza tym nikt by Ten Haga nie zwolnił.

1

No zgadza się no, jesteśmy dziadami. Niech Pan zapyta Maguira.

1

Mam nadzieję, że to jest ostatni występ jajogłowego w United.

41

Wstyd to mówić, ale Lech Poznań osiągnął w tym sezonie więcej w Europie od nas xD

0

Aj szkoda, ale i tak wielki szacun za walkę.

10

Lech Poznań? Szacun.

0

@Ptasior "(Ferguson) zbudował klub od zera i wprowadził na szczyt" - miał ciężej ze zdobywaniem trofeów, skoro budował klub od zera, a i tak udało mu się statystycznie zdobywać 1.5 trofea na sezon. Kosmos.
"Guardioli jeszcze brakuje do Sir Alexa, co nie znaczy że nie może go przegonić" - no sam przecież wspominam, że może go przegonić.

1

@Lionel_Messi10 może dlatego, że Ferguson to najbardziej utytułowany trener (49 trofeów! Dla porównania Guardiola - 35), który zbudował klub od zera i wprowadził na szczyt? Zobacz co się działo z United po jego odejściu i jaki ogromny wpływ miał na swój klub. Guardioli jeszcze brakuje do Sir Alexa, co nie znaczy że nie może go przegonić.

2

@Kuba_1 póki co Ferguson.

1

@Bocheno1 czyli na zero. Tym razem Ci się upiekło.

0

@Tasde a potem w Europie kompromitacja naszych.

2

@GeneralXavi @Bocheno1 pobieram 20% prowizji z zielonych za skopiowanie mojego posta.

10

Jak zwykle zdania ekspertów podzielone https://prnt.sc/-zqpDHYYpqhX

17

@AFA90 czego oczekiwać od gościa, który oszukiwał żonę przez tyle lat?

1

@AlexDark00 czuje respect.

0

@Emhyr na kimś trzeba nabić wyświetlenia.

10

@Zoker z nutką Bayernu odpadającego z Ligi Mistrzów.

2

@MesQueUnClub96 z żadnym.

16

@vadner na zdjęciu taki napakowany jak autobus do Lichenia, a podczas meczu obrońcy nie może wziąć na bara i go przestawić. No hit.

6

@DonCarletto środa to idealny dzień na pogodzenie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

9

@Bartula amen. Nic więcej dodawać nie trzeba.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?