Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
@abram3k https://prnt.sc/GAmd3zniGSeP no jak tam? ;)
1
Jakby jeszcze Raphinha dorzucił drybling do swojego repertuaru, to byłby to naprawdę świetny skrzydłowy.
19
@Faro najgorszy to jest Alonso. Jak ma piłkę przy nodze to się ciepło robi.
2
@GeraltzKatalonii włącz mecz i nie opowiadaj bzdur.
10
Dobry mecz Raphinhi. Aktywny w grze no i asysta przy golu Ferrana.
5
I cyk cena ze sprzedaży podbita.
5
Wow, on serio trafił. Brawo.
4
"Plan A nie wypalił" - no pewnie dlatego, że go nie było, a przynajmniej ja takowego nie zauważyłem.
1
Strasznie Kounde zjechał z formą. Niestety.
4
Dziękuję Pan Ter Stegen.
1
@Hosh nie do zwolnienia. Do dyscyplinarnego wypi*rdolenia.
5
A potem te pajace będą strajkować, bo ktoś ich śmie krytykować. Won z La Liga. Trzeba wprowadzić transfer sędziów.
5
Piękna kontra, taka barcelońska.
4
Nigdy nie zrozumiem na co ściągali tego placka z Chelsea.
8
Alonso to jest piłkarz pomyłka.
0
Wystarczyło strzelić hattricka na treningu i zupełnie inna gra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
No to jest ten Lewy, którego chcemy oglądać.
0
Mógł wcześniej uderzyć, szkoda tej akcji.
1
@AlexDark00 pieprzysz bzdury, za przeproszeniem.
18
No to był ten Lewandowski z jesieni. Do momentu strzału.
11
Kessie w styczniu był wymieniany na Brozovicia, a tu proszę parę udanych meczów i skandują jego nazwisko co mecz. Futbol jest nieprzewidywalny.
0
Raphinha tym dryblingiem dał więcej niż Ferran w ostatnich kilku meczach.
9
Busquets out z klubu po sezonie to jest must have. Inaczej co sezon będzie wpierdziel w Europie.
3
Mam nadzieję, że to ostatni sezon Busquetsa w tym klubie. Niech nawet Xavi nie myśli o przedłużaniu kumpla.
0
Pięknie ich Conte zniszczył.
4
Manita. Wstydem dla tej ligi by było gdyby taki śmieszny klub jak Tottenham skończył w top 4.
0
No i co? Mówiłem, że te śmieszne totki to są cienkie bolki @Rust_Cohle
1
@tristan87 Alonso na środku, zatem dzisiaj bez czystego konta.
0
@ViscaBarca123 cienki bolek i tyle. Nie bez przyczyny gra w MLS.
7
@Kondziubarca stosunkowo za mało się mówi o tym jakim flopem jest Sancho. Pasował idealnie do United, a jest niebotycznym plackiem, za którego poszło kupę kasy.