9

Dzięki Lewy za kolejne zwycięstwo 1:0.

3

@Sulimo co nie zmienia faktu, że mógł wejść zamiast Fatiego.

20

Yamal podobnie jak Torre na wycieczki jeździ z pierwszą drużyną.

1

Brawo Raphinha za ten mecz. Ma prawo być zadowolony.

0

@damianfcb105 w tym meczu akurat powinno być ze 3-0.

0

Jak dobrze, że bocian w następnym meczu nie zagra przez kartki.

0

@Jankes94 po co kroisz Lewandowskiego?

0

Bardzo źle to wygląda.

6

To już nawet nie chodzi o to, że nie trafił (chociaż to kompromitacja). Tylko po chuj on strzelał przy 1:0?

6

Za takie coś to powinno się wypieprzać na ławkę.

3

Za coś takiego wędka powinna być.

5

Garcia to jest do pożegnania. On nic nie umie w obronie.

0

Już by miał double-double. Masakra.

1

Raphinha jeszcze lepszy xd

3

Gavi jest beznadziejny w tym meczu.

2

@Tollusiek bo na niego złego słowa nie można powiedzieć.

2

@bari_94 nie no błagam. Auba jest jeszcze gorszy obecnie.

5

Fatalna ta druga połowa Lewego.

1

Raphinha dzisiaj razem z De Jongiem najlepsi.

0

Jak dobrze, że ten rzemieślnik strzelał.

11

Ależ radość na trybunach, że w końcu zszedł Alonso ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

17

To kluby La Liga powinny strajkować przez takie sędziowanie, a nie te partacze z gwizdkiem. Niszczą widowisko swoimi debilnymi decyzjami.

15

"O co chodzi sędziemu?" - on chyba sam nie wie.

0

W pierwszej połowie faul był, ale w drugiej już nie.

3

Co on zrobił xd

4

Gavi odkąd się skupił na graniu w kości, a nie w piłkę, stał się strasznie bezużyteczny na boisku.

1

@Messibestplayerintheworld dla mnie najlepszy.

7

@Solmyr przez 3 sezony nie grał na swoim poziomie, to niedziwne, że ludzie domagali się jego sprzedaży.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?