Firestone
Dołączył/a: maj 2020
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Dzięki Lewy za kolejne zwycięstwo 1:0.
3
@Sulimo co nie zmienia faktu, że mógł wejść zamiast Fatiego.
20
Yamal podobnie jak Torre na wycieczki jeździ z pierwszą drużyną.
1
Brawo Raphinha za ten mecz. Ma prawo być zadowolony.
0
@damianfcb105 w tym meczu akurat powinno być ze 3-0.
0
Jak dobrze, że bocian w następnym meczu nie zagra przez kartki.
0
@Jankes94 po co kroisz Lewandowskiego?
0
Bardzo źle to wygląda.
6
To już nawet nie chodzi o to, że nie trafił (chociaż to kompromitacja). Tylko po chuj on strzelał przy 1:0?
6
Za takie coś to powinno się wypieprzać na ławkę.
3
Za coś takiego wędka powinna być.
5
Garcia to jest do pożegnania. On nic nie umie w obronie.
0
Już by miał double-double. Masakra.
1
Raphinha jeszcze lepszy xd
3
Gavi jest beznadziejny w tym meczu.
2
@Tollusiek bo na niego złego słowa nie można powiedzieć.
2
@bari_94 nie no błagam. Auba jest jeszcze gorszy obecnie.
5
Fatalna ta druga połowa Lewego.
1
Raphinha dzisiaj razem z De Jongiem najlepsi.
0
Jak dobrze, że ten rzemieślnik strzelał.
11
Ależ radość na trybunach, że w końcu zszedł Alonso ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Messibestplayerintheworld wzmocnienie.
17
To kluby La Liga powinny strajkować przez takie sędziowanie, a nie te partacze z gwizdkiem. Niszczą widowisko swoimi debilnymi decyzjami.
15
"O co chodzi sędziemu?" - on chyba sam nie wie.
0
W pierwszej połowie faul był, ale w drugiej już nie.
3
Co on zrobił xd
4
Gavi odkąd się skupił na graniu w kości, a nie w piłkę, stał się strasznie bezużyteczny na boisku.
1
@Messibestplayerintheworld dla mnie najlepszy.
7
@Solmyr przez 3 sezony nie grał na swoim poziomie, to niedziwne, że ludzie domagali się jego sprzedaży.