O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 203
  • Liczba komentarzy 323
  • Polecenia 1279

Komentarze

0

Pierwsza spartolona robota Alemanego. Ale rozumiem był pod presją, trzeba było łatać budżet na szybkości.

0

@barcatv whoscored to taki portal który wybierał do 11 sezonu la liga Danilo xd

0

@ObiwanKenobi idealne odwzorowanie zachowania pisowcow. Nie dziwię się, że w badaniach głosujący na partię Jarosława okazywali się ludźmi ubogimi intelektualnie, bez wykształcenia.

5

Kolejny Emerson. Juz lepiej przeprosic sie z Alvesem niz brac takiego bolka xdd

2

Lewandowski mnie zaskakuje. Suarez w tym wieku dogasał jak pet, a Robert dopiero zdaje się rozkręcać.

Zobacz wszystkie

41

Ronaldo robi najlepsze przewrotki jak wypierdala się w polu karnym bez kontaktu z przeciwnikiem i rozkłada ręce w kierunku sędziego.

41

Dlaczego w Polsce dziennikarze piłkarscy są tak nieobiektywni? To jest aż wstyd. Iwański na bank nie raz bił konia do wyczynów "maszyny" Cristiano, a teraz widać jak bóli go dupsko bo Lewandowski przejdzie do Barcelony. Albo jak ostatnio Borek wypalił, że nawet Messi nie jest takim dobrym rozgrywającym jak De Bruyne to myślałem, że sesram się z zażenowania. Co za idiota. Kij, że Messi rok w rok wygrywa te konkursy na najlepszego playmakera. Bór ma inne zdanie bo lubi Real, a my musimy słuchać tej żenady. Jakoś komentatorzy tenisowi też mają swoich faworytów, ale nie obnoszą się z tym tylko kulturka na wizji i profesjonalizm.

36

Tak szczerze Perez to jest niesamowity prezydent. Naprawdę ciężko go nie docenić. Gość doprowadził Real do 6 wygranych w lidze mistrzów. Nawet w tym roku z pozornie wypalonym składem dali radę. Przeprowadził Real przez postkovidowy kryzys z łatwością. Budują nowy stadion, stać ich na niemal każde wzmocnienie. Drabinka płac zawsze w ryzach, nie ma mowy o dyktowaniu warunków przez piłkarzy. W dodatku koleś co ma zmysł do pozbywania się zawodników w dobrym momencie to czapki z głów. Odejście Cristiano czy Ramosa obroniło się niemal od razu, z drugiej strony takie wieczne faworyzowanie Benzemy (pamiętam jak Floro upierał się, że jest lepszy niż Suarez) też wyszło w końcu na jego. Oj będą mu stawiać pomniki bo jako prezydent zrobił tytaniczną robotę.

36

Jutro napiszą, że Pique zdradził Shakire z matką Gaviego, który teraz na pewno odejdzie, a wszystko zaaranżował Puig, który czai się na miejsce Gaviego w składzie.

31

Ostro lecą Laporta z Alemanym w tym okienku. Mają rozmach skurwysyny.

Media

Sonda

Które miejsce zajmie Barcelona w zbliżającym się sezonie LaLigi?