0

@Gallaret Przecież to nudne co roku graja razem

1

@bartas97 widziaeś

1

Jaki ten Hajto zjeb jakby z kolega gadal przy piwku a nie mecz komentowal

0

Messi po mundialu raczej nie będzie grał tak jak teraz a wróci do dreptania.

0

@Jacek770 Akuku.

2

Jak można sie cieszyc z goli PSG, obojętnie kto strzela.

3

Może Real w końcu przegra i przestana sie nad nimi wiadomo co

1

Dżud Belinkam, Enkuku. POLECAM MECZ Realu XD

0

Lipsk strzelil Hajto milczy

0

@Yiamuiaijahaima Właśnie ten noname tak opisał sytuacje xd Chyba nie zczail ze Real nie na biało

0

@Benz Ide oglądać co innego bo nie bede słuchać Hajto

1

Real się broni
Komentator: Typowa akcja Realu

0

@Benz Może ale nie jest wtedy jadowity

1

Najbardziej szkoda Kuna w tej sytuacji

0

Żałosne pytanie Kurowskiego ale studio fajnie prowadzi

6

Też tak macie, że jednego dnia Fifa działa super , piłkarze reaguja szybko, sa responsywni, podania celne, akcje sie kleja, a kolejnego podaja pod nogi przeciwnika, reaguje z opóźnieniem sekundowym, nie da sie skleić żadnej akcji i w tej drugiej sytuacji sa czasami takie scinki jakby lagi od czasu do czasu? Czego to wina, serwery, ea psuje gre, coś z netem?

2

@ZwyklyKibicBarcy04 Ja myślę, że Raphinha sie jeszcze rozkręci

0

@PatrykBarca Real z Sherifem przegral czy z Legia więc czemu nie

0

@Kamiloza91 Żadną, bo po co. Nie chce to nie korzystam

0

@ViscaelBarca2007 Głębiej czy nie glebiej podaje tylko do boku, w poprzek nigdy przed siebie. Zero kluczowych podan na mecz praktycznie zawsze. Musi to poprawić

2

@Kondziubarca Inter będzie zmotywowany, nie widzę tego ale moze jak Victoria zagra autobus i wyjdzie z kontra to cud sie zdaży.

0

Martwia liczby Pedriego, niby geniusz a nie asystuje.

0

@NeKenI Ten wąż nie gryzie tylko dusi zdaje się

0

@Rewolucja123 Szukają wrażeń to mają

1

@Kessie Super jest

0

@Toretto Czyli co mają kase to fajni?

8

@wasacz A jakby Pedri strzelil swoje setki z Bayernem? Jak zwykle winny Dembele a inni bez skazy

1

@Kengo Dla mnie pierwsze 5 odcinków ciekawie się rozwijało, później dość przeciętnie. Do GOT nie ma podjazdu.

20

@talizmo To może jednak gra z mózgiem, moda na hejt ciąg dalszy, żałosne

3

@PatrychoO Jeszcze ta blond babka z telewizora w okularach dobra była

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?