Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gallaret Przecież to nudne co roku graja razem
1
@bartas97 widziaeś
1
Jaki ten Hajto zjeb jakby z kolega gadal przy piwku a nie mecz komentowal
0
Messi po mundialu raczej nie będzie grał tak jak teraz a wróci do dreptania.
0
@Jacek770 Akuku.
2
Jak można sie cieszyc z goli PSG, obojętnie kto strzela.
3
Może Real w końcu przegra i przestana sie nad nimi wiadomo co
1
Dżud Belinkam, Enkuku. POLECAM MECZ Realu XD
0
Lipsk strzelil Hajto milczy
0
@Yiamuiaijahaima Właśnie ten noname tak opisał sytuacje xd Chyba nie zczail ze Real nie na biało
0
@Benz Ide oglądać co innego bo nie bede słuchać Hajto
1
Real się broni
Komentator: Typowa akcja Realu
0
@Benz Może ale nie jest wtedy jadowity
1
Najbardziej szkoda Kuna w tej sytuacji
0
Żałosne pytanie Kurowskiego ale studio fajnie prowadzi
6
Też tak macie, że jednego dnia Fifa działa super , piłkarze reaguja szybko, sa responsywni, podania celne, akcje sie kleja, a kolejnego podaja pod nogi przeciwnika, reaguje z opóźnieniem sekundowym, nie da sie skleić żadnej akcji i w tej drugiej sytuacji sa czasami takie scinki jakby lagi od czasu do czasu? Czego to wina, serwery, ea psuje gre, coś z netem?
2
@ZwyklyKibicBarcy04 Ja myślę, że Raphinha sie jeszcze rozkręci
0
@PatrykBarca Real z Sherifem przegral czy z Legia więc czemu nie
0
@Kamiloza91 Żadną, bo po co. Nie chce to nie korzystam
0
@ViscaelBarca2007 Głębiej czy nie glebiej podaje tylko do boku, w poprzek nigdy przed siebie. Zero kluczowych podan na mecz praktycznie zawsze. Musi to poprawić
2
@Kondziubarca Inter będzie zmotywowany, nie widzę tego ale moze jak Victoria zagra autobus i wyjdzie z kontra to cud sie zdaży.
0
Martwia liczby Pedriego, niby geniusz a nie asystuje.
0
@NeKenI Ten wąż nie gryzie tylko dusi zdaje się
0
@Rewolucja123 Szukają wrażeń to mają
1
@Kessie Super jest
0
@Toretto Czyli co mają kase to fajni?
8
@wasacz A jakby Pedri strzelil swoje setki z Bayernem? Jak zwykle winny Dembele a inni bez skazy
1
@Kengo Dla mnie pierwsze 5 odcinków ciekawie się rozwijało, później dość przeciętnie. Do GOT nie ma podjazdu.
20
@talizmo To może jednak gra z mózgiem, moda na hejt ciąg dalszy, żałosne
3
@PatrychoO Jeszcze ta blond babka z telewizora w okularach dobra była