Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bez Varu jednak bylo lepiej
2
Dembusia mi zal, mysle ze jak nie przestaniemy byc frajerami to powinien robic lariere gdzie indziej
9
Pierwsza byla pilka niestety slusznie
2
Dembele krol!!!!!! Cudownie gra
0
Jaka padaka masakra, psycholog im jest potrzebny
5
Dembele w kazdym topowym klubie by mial 1 sklad
0
Pedri juz nawet pilki nie umie przyjac chlop zajechany fizycznie i psychicznie
1
Dembele uciekaj do normalnego klubu, jakies PSG
2
Brakuje kogos takiego jak Iniesta, Pedri to nie ten poziom , zero kreatywności i odwagi
0
Ter Stegen taki niby mocny co w bramkę to gol
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@damian16161212 żal go na Barcelone
3
Dembus najlepszy
0
Pedri i tak by nie trafil
0
Czemu my nie faulujemy jak maja pilke
1
Niech Gavi wejdzie i ich pokosi trochę
1
Rzeznicy z monachium
0
Pedri kazde zagranie do przodu niecelne
3
Komentarz usunięty
0
Pedri umie zagrac do przodu?
0
Ładnie polecial Bellerin
0
Co by dal awans, na LM i tak nie mamy szans poki co z tym genem frajerstwa
3
Dembele chyba najbardziej zmotywowany
0
@PatrychoO Bez przesady, w tym seoznie i koncowka poprzedniego to nadzieja na lepsze
0
Mane i De Ligt zadowoleni z gwizdow
0
Zabierzcie tego Borka, hejtuje Torresa po ostatnich dwoch dobrych meczach znawca
2
@hayek Ostatnie dwa mecze przecza jego glupocie ale to jest ignorant. Jak na razie Raphinha przecitny ale tak to transfery byly potrzebne a część z nich za free
1
Borek juz glupoty pieprzy w tvp i krytykuje nasze transfery
0
Na poprawe humoru
1
@D10SLEO Już 9000 kręcony licznik