0

Dobra zasłużyli i awansowali. Pora wziąć sie w garść i nauczyc grać z mocnymi ekipami.

0

Ale oni szybko biegaja ci interowcy

1

Ten inter zapierdala jak po doplaczach dzisiaj

4

Inter to mój top 1 znienawidzonych klubow z Włoch

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Damian_06_84 Hattrick Lewego

0

@Benz Obrona zawalila nam mecze i zamiast zagrac autobus z interem przy prowadzeniu atakowanie. W każdym razie widac ze Xavi sie uczy i uspokajamy gre teraz przy prowadzeniu

1

@Deviler Tak będzie

2

@Barcanajlepszyteam @hayek wazne ze gra sie poprawia, sukcesy nie beda od razu. Po tych porazkach nastpila poprawa wiec moze one byly potrzebne?

0

@Yiamuiaijahaima mogliby dac powtorke, bylo na styk

1

W sumie wielkiej tragedii nie ma mecze w LE tez beda ekscytujace. Ważne zeby dzisiaj zbic Bayern. Wierze jeszcze w remis Viktorii

0

@graco14 Ja tez, bo z odpadnieciem to bylo prawdopodobne

2

W drugim golu chyba spalony ale nawet nie sprawdza

0

Ja pierdole jak strzelaja to transmisja zaowesza xd

3

Wszyscy placzecie jakby mecz sie skonczyl

2

Tera będzie gol

2

Mecz trwa 90 minut

1

Ja wierze do końca

0

@Tarins tak wystarczy

0

Ktos tu ostatnio ciekawa statystyke podawal, ze zaden klub LM nie konczy rozgrywek z 0 pkt ktore obecnie ma Viktoria czyli dzis dostaja punkty albo z nami

2

Inter psychicznie zesrany bardziej niż z nami

3

Jaki fart nie wierze

3

Ten mecz mnie stresuje bardziej niz jakikolwiek Barcy w tym sezonie

2

@barca2004 Victoria sie nam podłoży

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Czuje, że dzisiaj będzie piękny wieczór

1

Inter umie tylko autobus grać inaczej sie gubią

0

Pięknie walcza chlopaki

1

@DawidekFCB Nie musza podawac, wazne by dobrze murowali

0

Dobrze sędzia, świetne zawody

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?