Faro
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobra zasłużyli i awansowali. Pora wziąć sie w garść i nauczyc grać z mocnymi ekipami.
0
Ale oni szybko biegaja ci interowcy
1
Ten inter zapierdala jak po doplaczach dzisiaj
4
Inter to mój top 1 znienawidzonych klubow z Włoch
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Damian_06_84 Hattrick Lewego
0
@Benz Obrona zawalila nam mecze i zamiast zagrac autobus z interem przy prowadzeniu atakowanie. W każdym razie widac ze Xavi sie uczy i uspokajamy gre teraz przy prowadzeniu
1
@Deviler Tak będzie
2
@Barcanajlepszyteam @hayek wazne ze gra sie poprawia, sukcesy nie beda od razu. Po tych porazkach nastpila poprawa wiec moze one byly potrzebne?
0
@Yiamuiaijahaima mogliby dac powtorke, bylo na styk
1
W sumie wielkiej tragedii nie ma mecze w LE tez beda ekscytujace. Ważne zeby dzisiaj zbic Bayern. Wierze jeszcze w remis Viktorii
0
@graco14 Ja tez, bo z odpadnieciem to bylo prawdopodobne
2
W drugim golu chyba spalony ale nawet nie sprawdza
0
Ja pierdole jak strzelaja to transmisja zaowesza xd
3
Wszyscy placzecie jakby mecz sie skonczyl
2
Tera będzie gol
2
Mecz trwa 90 minut
1
Ja wierze do końca
0
@Tarins tak wystarczy
0
Ktos tu ostatnio ciekawa statystyke podawal, ze zaden klub LM nie konczy rozgrywek z 0 pkt ktore obecnie ma Viktoria czyli dzis dostaja punkty albo z nami
2
Inter psychicznie zesrany bardziej niż z nami
3
Jaki fart nie wierze
3
Ten mecz mnie stresuje bardziej niz jakikolwiek Barcy w tym sezonie
2
@barca2004 Victoria sie nam podłoży
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Czuje, że dzisiaj będzie piękny wieczór
1
Inter umie tylko autobus grać inaczej sie gubią
0
Pięknie walcza chlopaki
1
@DawidekFCB Nie musza podawac, wazne by dobrze murowali
0
Dobrze sędzia, świetne zawody