FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 Torre pokazał już jakość w tym sezonie a Gavi to jednak mimo wszystko zagadka.
0
Torre za fermina już dawno powinien wejść.
3
Hektary miejsca a ten ładuje poza stadion.
3
Zjadają nas intensywnością.
4
Jak wygramy ten mecz to De Jong co najwyżej powinien grać w pucharze króla a najlepiej to sprzedać i zapomnieć.
0
To co pod koniec robiliśmy to jakiś nieśmieszny żart xd
0
Trochę mi przypomina ten mecz nasz pierwszy mecz ligowy z Valencią.
0
Olmo musi wejść bo się nie klei nic z przodu.
0
Sędzia jest dzisiaj żałosny.
1
Oho już się nagrał De Flop.
0
Centymetrowy spalony dosłownie.
0
Albo kolano miał Robert minimalnie wychylone albo gwizdneli spalonego Raphinhi.
0
Jak lewy wchodzi w drybling w środku pola to serce mi zaczyna szybciej bić.
1
Lech niczym wytrawny pięściarz, wyczekać i trafić, ładnie gra Kolejorz.
1
Ale akcja o żesz w mordę.
1
@Thierry_14 Wczoraj było info w mediach i chyba Flick coś wspomniał na konfie że być może da mu odpocząć.
0
@MesQueUnClub96 pół żartem to napisałem oczywiście, kurs podskoczył po tym jak poszło info że Yamal usiądzie na ławce, swoją drogą to pokazuje jak ten 17-latek oddziałowuje na całe środowisko.
0
@Kapitan hawk Bukmacherzy wiedzą coś więcej, w środe był kurs 1,75 na Barce, teraz patrzę i już prawie 2.0 na wygraną Barcy.
3
Rodri pudrował trupa.
5
Brawo łysy że nie powołałeś Cubarsiego, Inigo i Gaviego, niech sobie spokojnie trenują w klubie.
1
@Boro79 Myślę że tak samo ludzie myśleli przed meczem z Milanem xd
5
@macio_944 Szkoda że tak samo ich nie bawi józefaciuk który jest klaunem w tym sejmie.
1
A tak z innej beczki bo Styczeń coraz bliżej a słuchy o umowie z Nike jakoś zniknęły.
3
Godzinę wcześniej było wiadomo że gość będzie szukał takiego strzału, wszyscy to wiedzieli tylko nie specjalista Inaki Pena.
0
Albo Martin jest synem Flicka albo ma na niego taśmy, innego powodu nie widzę dlaczego ten chłop gra w pierwszym składzie.
0
Lewy forma reprezentacyjna.
0
Przypomnę że niektórzy chcieli na ten mecz rotację typu fati, Torre czy Fort. W LM grają drużyny poukładane i nikt się nie położy tym bardziej grając u siebie. Każdy mecz trzeba wybiegać.
4
Dobrze że tej kamery na satelicie nie umieścili.
0
Co oni z hotelu na stadion na piechotę idą? Xd
1
@misterio w meczu Arsenalu bodajże byłą podobna sytuacja ale wtedy nie było karnego.