0

@michal26 Torre pokazał już jakość w tym sezonie a Gavi to jednak mimo wszystko zagadka.

0

Torre za fermina już dawno powinien wejść.

3

Hektary miejsca a ten ładuje poza stadion.

3

Zjadają nas intensywnością.

4

Jak wygramy ten mecz to De Jong co najwyżej powinien grać w pucharze króla a najlepiej to sprzedać i zapomnieć.

0

To co pod koniec robiliśmy to jakiś nieśmieszny żart xd

0

Trochę mi przypomina ten mecz nasz pierwszy mecz ligowy z Valencią.

0

Olmo musi wejść bo się nie klei nic z przodu.

0

Sędzia jest dzisiaj żałosny.

1

Oho już się nagrał De Flop.

0

Centymetrowy spalony dosłownie.

0

Albo kolano miał Robert minimalnie wychylone albo gwizdneli spalonego Raphinhi.

0

Jak lewy wchodzi w drybling w środku pola to serce mi zaczyna szybciej bić.

1

Lech niczym wytrawny pięściarz, wyczekać i trafić, ładnie gra Kolejorz.

1

Ale akcja o żesz w mordę.

1

@Thierry_14 Wczoraj było info w mediach i chyba Flick coś wspomniał na konfie że być może da mu odpocząć.

0

@MesQueUnClub96 pół żartem to napisałem oczywiście, kurs podskoczył po tym jak poszło info że Yamal usiądzie na ławce, swoją drogą to pokazuje jak ten 17-latek oddziałowuje na całe środowisko.

0

@Kapitan hawk Bukmacherzy wiedzą coś więcej, w środe był kurs 1,75 na Barce, teraz patrzę i już prawie 2.0 na wygraną Barcy.

3

Rodri pudrował trupa.

5

Brawo łysy że nie powołałeś Cubarsiego, Inigo i Gaviego, niech sobie spokojnie trenują w klubie.

1

@Boro79 Myślę że tak samo ludzie myśleli przed meczem z Milanem xd

5

@macio_944 Szkoda że tak samo ich nie bawi józefaciuk który jest klaunem w tym sejmie.

1

A tak z innej beczki bo Styczeń coraz bliżej a słuchy o umowie z Nike jakoś zniknęły.

3

Godzinę wcześniej było wiadomo że gość będzie szukał takiego strzału, wszyscy to wiedzieli tylko nie specjalista Inaki Pena.

0

Albo Martin jest synem Flicka albo ma na niego taśmy, innego powodu nie widzę dlaczego ten chłop gra w pierwszym składzie.

0

Lewy forma reprezentacyjna.

0

Przypomnę że niektórzy chcieli na ten mecz rotację typu fati, Torre czy Fort. W LM grają drużyny poukładane i nikt się nie położy tym bardziej grając u siebie. Każdy mecz trzeba wybiegać.

4

Dobrze że tej kamery na satelicie nie umieścili.

0

Co oni z hotelu na stadion na piechotę idą? Xd

1

@misterio w meczu Arsenalu bodajże byłą podobna sytuacja ale wtedy nie było karnego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?