FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@J4no za tydzień o 16:15 gramy z betisem na wyjeździe
1
Dajcie już to mistrzostwo Realowi bo przecież to jest ewidentne kręcenie barcelony co mecz
0
Śmierdziało to golem od momentu gdy Martin nie trafił wślizgiem.
0
De Jong klasycznie zjebał podania przy szybkim ataku i do boku.
0
Wyglądamy jak zespół z drugiej ligi dzisiaj.
0
Brakuje spokoju w środku pola, może fdj by się nadał i Pedri wyżej.
2
Yamalek korki od wujka Messiego, to się szanuje.
0
@Azazel_Pazuzu przyglądał sie z boku ;)
0
@Kidd udział w tym tryplecie to on miał taki jak kamerzysta w filmach porno ;)
0
Ten lamus Bartomeu ma tupet że sie zjawia na gali i szczerzy jape, zaproszenie go to jedna wielka pomyłka.
0
@mordini123 Pewnie Sherlock w jakiś retrospekcjach albo zdjęciach też będzie czekoladowy.
1
@zadafcb a nad ranem będzie go odbierał były szwagier.
0
@dv_7 na stronie Nike- koszt dość spory-570 zł ponieważ dodałem sobie "Lewego" na plecach- bez nr piłkarza 479 zł.
0
@tristan87 Nie do wyjęcia, mógłby przyjść do nas i strzelać wolne, móglby w samej lidze koło 10 bramek sie zakręcic xd
1
@Koni8M ja wszystkie koszulki biorę rozmiar M tutaj też wziąłem M i pasuje idealnie, nie wisi ani nie jest zbyt ciasna.
5
https://zapodaj.net/plik-qaugLtMFjQ
https://zapodaj.net/plik-h0noaJi7B6
Dzisiaj przyszła, na żywo wygląda jeszcze lepiej niż w TV, mega ładna, polecam.
1
@Marian_Pazdzioch a Robercik całą karierę czysty. To są te detale..
1
@cchesterr43 jak Cię zadowala ta kwota z cashout to bierz, ja bym brał bo przemnożenie i tak ogromne ale to Twoja decyzja.
0
@Mitch_Atleta tak naprawdę to 6-7 pkt może dać awans do top 24, real wygra z salzburgiem i ten awans mają, uefa dobrze wiedziała co robi tworząc ten format, nie da się nie awansować dalej będąc w miarę topową drużyną bo te 6,7,8 pkt zrobisz nawet grając drugim składem.
1
Real pierwsza połowa na przetrwanie i w drugiej coś wsadzą, jedyny mankament w ich przypadku to brak męczennika a to on w większości meczów ich ciągnął.
2
Chłop powiedział dwa słowa i kartka xD
1
Niech zgadnę że już żadnej powtórki tego zdarzenia w polu karnym nie dostaniemy, śmieszne to jest, może jutro na X coś się znajdzie xd
3
To jest czerwona kartka.
0
@ACRAB95 rapha na lewej stronie traci swój najważniejszy atut czyli lepszą nogę. Z sociedad tam grał i wyglądało to bardzo źle.
0
@Faro Olmo po kontuzji jakiś nie swój, jakby wolniej myślał.
0
Flick ma ewidetnie problem z posadzeniem zawodnika na ławce po słabym meczu, to samo było z Ferranem jak nie dawał kompletnie nic i wręcz przeszkadzał, teraz Martin, z Peną na początku było to samo ale ten się w miarę broni nomen omen.
1
@Salchent lepiej zagrać na real, jak przegrasz to mniejsza złość.
2
Trochę zastanawiające jest to jak my wyglądamy w meczach na wyjezdzie, i myślę że z Betisem będzie podobnie, też nerwówka i wynik na styku, nie wiem gdzie tkwi problem ale chyba w psychice, mając 2:0 taki zespół jak Barca musi utrzymać przewagę nawet grając w 10. Nawet ten wygrany mecz z villarealem, ten wynik kompletnie nie oddawał przebiegu meczu bo villareal marnował tam sytuację na potęgę. Nasza gra na wyjazdach z zespołami z górnej połówki tabeli to jest materiał na pracę dyplomową.
0
Swoją drogą Cubarsi potrzebuje odpoczynku koniecznie, wygląda źle w ostatnich meczach, wolny, problemy z dokładnością, dzisiaj też nie trzymał linii, raz odpuscił przy dośrodkowaniu za co dostał mocny opierdziel od Inigo. Problem w tym że nawet nie ma kogo za niego wpuścić.
0
@Odcinkowy oczywiście że tak ale jak remisujesz po takich wielbłądach w obronie to ciężko nie czuć rozczarowania i to jest w pełni zrozumiałe.