FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Borek mógłby się uspokoić z tym Mbappe bo się nie da tego słuchać.
1
@Criss18Barca nie do końca rozumiem. Ja jestem trochę rozczarowany bo śledzę co roku ale rozumiem organizatorów. Bezpieczeństwo jest najważniejsze.
1
Z powodu ekstremalnych upałów zapowiadanych przez weekend w m.in Holandii odwołano jeden z największych festiwali muzyki elektronicznej Defqon 1. Widziałem filmiki że dochodziło tam do przepychanek z policją bo ludzie przylecieli z całego świata a Ci odwołali festiwal dzień przez rozpoczęciem.
4
Odpalajcie kanał zero, ciary przechodzą co opowiada były lekarz szpitala południowego. Kacprzyka jutro rano powinna zawinąć policja...
1
Wiadomo co z Romero? Coś poważnego czy ta zmiana wczoraj bardziej z ostrożności?
1
Lisandro gdyby nie szklane zdrowie byłby jednym z najlepszych stoperów na świecie.
0
W MLS mógłby Messi sobie tak przekładać, na tym poziomie nie ma na to czasu.
0
Argentyna dobrze weszła w mecz a po tym karnym stanęli.
0
Messi zobaczył w ostatniej chwili że bramkarz wyczuł stronę i chciał uderzyć jak najbliżej słupka. No cóż zdarza się.
2
To jest najbardziej ewidentny karny na świecie.
0
Kto jak nie on.
1
Ten brobbey fajny napastnik.
3
@Marusek ale by to była napinka jakbyśmy dzisiaj grali z tą Holandią. Sobota, 19:00, grill, TV na tarasie Ehh.
3
@Faro europejskie drużyny z reguły się fatalnie ogląda, za dużo wyrachowania przeżartego grą na wynik którego trenerzy uczą zawodników w klubach.
0
Już mnie ta Anglia wkurza a jeszcze dobrze się mecz nie zaczął.
1
Bruno mega niewidoczny na tę chwilę
2
Kawał meczu w wykonaniu Crisa jak dotąd, nie mogę przestać się śmiać.
0
Ile za tego Barcole?
2
Kabowerdanczyków drodzy państwo.
0
Tu musi wejść jakiś skrzydłowy bo podaniami to za wiele Hiszpania nie zdziała.
0
@Faro pytasz na podstawie tego meczu? To żaden wyznacznik. A przed mundialem wyglądali średnio więc nie idą
1
Niemcy nie ściągają nogi z gazu xD. Mają to w genach chłopy.
0
Ale rogalik piękny
0
@Kapitan9 nikogo im nie podbierzemy bo nas nie stać na pensje które płaci real. A jak już ktoś tam to musielibyśmy mu zapłacić 3x tyle żeby tu przeszedł.
1
@blakkudium dajcie spokój ten gość jest bardzo słabym piłkarzem co nie raz udowodnił w Juve w ubiegłym sezonie.
1
@MirusAmisz przecież ten gameplay wygląda mega dobrze, nie rozumiem tych co narzekają. Ja wolę poczekać kilka lat na następną część z Kratosem niż żeby na siłę wydali teraz jakiś syf.
3
@clyde czemu? Przecież to wygląda prze kozacko, czy tytuł God of war jest tutaj potrzebny? Kwestia sporna.
0
God od war!!!!!
0
Until Down 2. Wtf co za szok.
1
Fonseca natchniony na nowo idzie po swoje.