0

Borek mógłby się uspokoić z tym Mbappe bo się nie da tego słuchać.

1

@Criss18Barca nie do końca rozumiem. Ja jestem trochę rozczarowany bo śledzę co roku ale rozumiem organizatorów. Bezpieczeństwo jest najważniejsze.

1

Z powodu ekstremalnych upałów zapowiadanych przez weekend w m.in Holandii odwołano jeden z największych festiwali muzyki elektronicznej Defqon 1. Widziałem filmiki że dochodziło tam do przepychanek z policją bo ludzie przylecieli z całego świata a Ci odwołali festiwal dzień przez rozpoczęciem.

4

Odpalajcie kanał zero, ciary przechodzą co opowiada były lekarz szpitala południowego. Kacprzyka jutro rano powinna zawinąć policja...

1

Wiadomo co z Romero? Coś poważnego czy ta zmiana wczoraj bardziej z ostrożności?

1

Lisandro gdyby nie szklane zdrowie byłby jednym z najlepszych stoperów na świecie.

0

W MLS mógłby Messi sobie tak przekładać, na tym poziomie nie ma na to czasu.

0

Argentyna dobrze weszła w mecz a po tym karnym stanęli.

0

Messi zobaczył w ostatniej chwili że bramkarz wyczuł stronę i chciał uderzyć jak najbliżej słupka. No cóż zdarza się.

2

To jest najbardziej ewidentny karny na świecie.

0

Kto jak nie on.

1

Ten brobbey fajny napastnik.

3

@Marusek ale by to była napinka jakbyśmy dzisiaj grali z tą Holandią. Sobota, 19:00, grill, TV na tarasie Ehh.

3

@Faro europejskie drużyny z reguły się fatalnie ogląda, za dużo wyrachowania przeżartego grą na wynik którego trenerzy uczą zawodników w klubach.

0

Już mnie ta Anglia wkurza a jeszcze dobrze się mecz nie zaczął.

1

Bruno mega niewidoczny na tę chwilę

2

Kawał meczu w wykonaniu Crisa jak dotąd, nie mogę przestać się śmiać.

0

Ile za tego Barcole?

2

Kabowerdanczyków drodzy państwo.

0

Tu musi wejść jakiś skrzydłowy bo podaniami to za wiele Hiszpania nie zdziała.

0

@Faro pytasz na podstawie tego meczu? To żaden wyznacznik. A przed mundialem wyglądali średnio więc nie idą

1

Niemcy nie ściągają nogi z gazu xD. Mają to w genach chłopy.

0

Ale rogalik piękny

0

@Kapitan9 nikogo im nie podbierzemy bo nas nie stać na pensje które płaci real. A jak już ktoś tam to musielibyśmy mu zapłacić 3x tyle żeby tu przeszedł.

1

@blakkudium dajcie spokój ten gość jest bardzo słabym piłkarzem co nie raz udowodnił w Juve w ubiegłym sezonie.

1

@MirusAmisz przecież ten gameplay wygląda mega dobrze, nie rozumiem tych co narzekają. Ja wolę poczekać kilka lat na następną część z Kratosem niż żeby na siłę wydali teraz jakiś syf.

3

@clyde czemu? Przecież to wygląda prze kozacko, czy tytuł God of war jest tutaj potrzebny? Kwestia sporna.

0

God od war!!!!!

0

Until Down 2. Wtf co za szok.

1

Fonseca natchniony na nowo idzie po swoje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?