FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ryoumen nie dzisiaj tylko tak od dwóch lat.
0
Mbappe hamulcowym.
5
Postawiłem wygraną realu i gola Mbappe w meczu z Liverpoolem. Taki sam zakład był w meczu z Bilbao, i dzisiaj również poszło to samo. Czy będzie piękny Hattrick? Xd
0
@kuz dobrze zrobił że odpuścił, znając Marciniaka dał by mu czerwo.
0
@Gibbon_FCB 5 minut przed meczem wyrzuciłem z kuponu +0.5 bramki szachtara xD
0
@noface poniżej 7,5 gola- raczej pewniak ;)
0
Girona powinna już prowadzić 2:0, żałosna skuteczność z ich strony.
2
@wlodek54 okrągłe 70 urodziny, wszystkiego najlepszego!
0
@FcPortoFan1999 nie wiem ale ludzie mają krótką pamięć, jak Barca by wygrała LM w tym sezonie to laporta ma następną kadencję w kieszeni.
4
Z dużą dozą prawdopodobieństwa Laporta kazał Flickowi przed sezonem rzucić wszystkie siły na LM, Lapcio dobrze wie że aby wygrał wybory ponownie musi coś ważnego wrzucić do gabloty, liga nie działa na wyobraźnie tak jak LM.
0
@Criss18Barca martwy przepis jak ten że bramkarz ma 6 sekund na wznowienie gry po złapaniu piłki.
0
Dodi Lukebakio z pięknym golem 1:1 na Metropolitano.
0
Piękna bramka De Paula, atletico prowadzi 1:0.
3
Cucurella mecz życia gra xD
0
Czekaliśmy na te bramkę, poprostu, od 10 minut chuja graliśmy .
7
Flick jest kurwa ślepy? Jak można dawać ferrana na boisko, on nie daje nic wręcz przeszkadza.
1
Kapitan kurwa, niech zdejmie te opaske i się nie kompromituje.
0
Brawo de Jong, kolejny mecz który nam zawala wchodząc z ławki.
1
@PatrykBarca Araujo jest szybszy i to jest główny powód bo przy wysoko wysuniętej linii obrony może nam nie raz nie dwa uratować dupę.
5
@joloskyy nikt go nie wysyła na śmierć, tylko zdrowego pełnego sił i werwy jak widać człowieka zobowiązuje się do obrony swojego kraju.
1
@Kapitan hawk też myślę że Atletico może sprawić psikusa na koniec sezonu i zdobyć to upragnione mistrzostwo.
14
Postawiłem gola Mbappe w tym meczu i zwycięstwo realu, nie ma za co xD
0
Piękny mecz Newcastle z Liverpoolem, kawał meczycha.
0
@zuang1995 No wiesz w każdej chwili może stać się agresywna, lepiej zapobiegać niż leczyć.
1
@Bykunn jeśli miał kajdanki założone na ręce trzymane z przodu to nie jest wielki problem, inną kwestią jest że nie powinno się kajdanek w taki sposób zakładać.
1
Neuer świetne wyjście z bramki xD
0
@Agrafka to jest w tej chwili najmniejszy problem.
4
Mógłby ten młody Lewandowski wejść, trzeba ich dobić.
2
Trzeba zmienić grę w obronie bo ta taktyka na spalone była fajna do czasu, przeciwnicy się nauczyli ją mijać i co mecz tracimy bardzo podobne bramki.
0
No jak my mamy wygrać mecz nie kończąc takich sytuacji.