0

Raphinha spodenek zapomniał.

0

@reloaded inny adres jest

1

Jak tam wyszła i ta czerwona będzie anulowana to ja bym i tak tego gazzanige zmienił xd

1

Gazzaniga to jest mem xd

0

Kłopoty Girony, Rayo 2:0.

4

Gazzaniga po staremu xd

0

@D10SLEO T-bag top.

1

@Kapitan hawk a ten puchar Narodów Afryki to nie był zawsze rozgrywany jakoś w styczniu? Bo pamiętam że dymy były że piłkarze wyjeżdżali w połowie sezonu xd

0

@agaFCB najlepiej mieć jakąś alternatywę bo pewnie po jakimś czasie złapie "nuda" wtedy warto przerzucić się na jakiś czas na inną aktywność i znów wrócić a wiadomo, im więcej sportu i w różnych odsłonach tym lepiej.

0

Yamal w trybie sport+.

3

Araujo się rusza jak wóz z węglem.

0

Lewy super przyjęcie.

0

Son ogłosił że tego lata odejdzie z tottenhamu, ciekawe gdzie odejdzie.

1

@Vegeta88 moje otoczenie jest pozytywnie nastawione.

2

@JohnA jak dobrze pójdzie to za 8 lat.

0

Skąd ten Liverpool ma takie możliwości finansowe? W styczniu było gadanie że salah odejdzie bo nie stać ich na kontrakt, nikogo nie sprzedali znaczącego, odszedł tylko TAA i teraz wydają se 2x lekko w okolicach 100 mln bez żadnych problemów.

1

@KRISU77 ma stronie internetowej TVP Sport będzie transmisja.

0

@JimMorrisonFCB mi chodzi o tę pierwszą część z 2021r nie o klasyk z 1995.

0

@Kazragore jak jesteś fanem serii to spoko ale żeby obejrzeć jako dobry film to niekoniecznie. Aczkolwiek sceny walk całkiem dobre.

0

@Roobo tak dobrze rozumiesz.

3


Zwiastun drugiej części Mortal Kombat. Wygląda bardzo dobrze, oby wyszła lepiej ta część niż jedynka.

0

W jakiej dupie my musimy być finansowo że żeby pozyskać dwóch zawodników ze średniej półki finansowej musimy opchnąć pół składu, wliczam w to wypożyczenia zejścia z pensji itd

1

@xvcWinterSoldier hinol top.

2

@Krzywy95 słabsze ale raczej szans nie mamy.

0

@barcanawieki no tragedia, poczynając od scenariusza kończąc na aktorach.

1

@barcanawieki gówno nieziemskie.

2

Apropo zamieszania z tym Grokiem to polecam serial person of interest, opowiada o maszynie pracującej na bazie sztucznej inteligencji która z czasem zaczyna wymykać się spod kontroli.

1

@BorzyKrzys straciatella to był goat.

0

Już jutro w katalońskich mediach.
OJO! Neymar po tym jak Nico przedłużył kontrakt z Bilbao wyraził chęć powrotu do Barcelony aby przygotować się do MŚ 2026. Deco jutro publicznie wypowie się na ten temat.

0

@SelloutCrowd no to podaj nazwisko lepszego, akurat często oglądałem Atalante i dużo rzeczy bym o lookmanie powiedział ale nie że jest jeźdźcem bez głowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?