FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Raphinha spodenek zapomniał.
0
@reloaded inny adres jest
1
Jak tam wyszła i ta czerwona będzie anulowana to ja bym i tak tego gazzanige zmienił xd
1
Gazzaniga to jest mem xd
0
Kłopoty Girony, Rayo 2:0.
4
Gazzaniga po staremu xd
0
@D10SLEO T-bag top.
1
@Kapitan hawk a ten puchar Narodów Afryki to nie był zawsze rozgrywany jakoś w styczniu? Bo pamiętam że dymy były że piłkarze wyjeżdżali w połowie sezonu xd
0
@agaFCB najlepiej mieć jakąś alternatywę bo pewnie po jakimś czasie złapie "nuda" wtedy warto przerzucić się na jakiś czas na inną aktywność i znów wrócić a wiadomo, im więcej sportu i w różnych odsłonach tym lepiej.
0
Yamal w trybie sport+.
3
Araujo się rusza jak wóz z węglem.
0
Lewy super przyjęcie.
0
Son ogłosił że tego lata odejdzie z tottenhamu, ciekawe gdzie odejdzie.
1
@Vegeta88 moje otoczenie jest pozytywnie nastawione.
2
@JohnA jak dobrze pójdzie to za 8 lat.
0
Skąd ten Liverpool ma takie możliwości finansowe? W styczniu było gadanie że salah odejdzie bo nie stać ich na kontrakt, nikogo nie sprzedali znaczącego, odszedł tylko TAA i teraz wydają se 2x lekko w okolicach 100 mln bez żadnych problemów.
1
@KRISU77 ma stronie internetowej TVP Sport będzie transmisja.
0
@JimMorrisonFCB mi chodzi o tę pierwszą część z 2021r nie o klasyk z 1995.
0
@Kazragore jak jesteś fanem serii to spoko ale żeby obejrzeć jako dobry film to niekoniecznie. Aczkolwiek sceny walk całkiem dobre.
0
@Roobo tak dobrze rozumiesz.
3
Zwiastun drugiej części Mortal Kombat. Wygląda bardzo dobrze, oby wyszła lepiej ta część niż jedynka.
0
W jakiej dupie my musimy być finansowo że żeby pozyskać dwóch zawodników ze średniej półki finansowej musimy opchnąć pół składu, wliczam w to wypożyczenia zejścia z pensji itd
1
@xvcWinterSoldier hinol top.
2
@Krzywy95 słabsze ale raczej szans nie mamy.
0
@barcanawieki no tragedia, poczynając od scenariusza kończąc na aktorach.
1
@barcanawieki gówno nieziemskie.
2
Apropo zamieszania z tym Grokiem to polecam serial person of interest, opowiada o maszynie pracującej na bazie sztucznej inteligencji która z czasem zaczyna wymykać się spod kontroli.
1
@BorzyKrzys straciatella to był goat.
0
Już jutro w katalońskich mediach.
OJO! Neymar po tym jak Nico przedłużył kontrakt z Bilbao wyraził chęć powrotu do Barcelony aby przygotować się do MŚ 2026. Deco jutro publicznie wypowie się na ten temat.
0
@SelloutCrowd no to podaj nazwisko lepszego, akurat często oglądałem Atalante i dużo rzeczy bym o lookmanie powiedział ale nie że jest jeźdźcem bez głowy.