FanBarcy22
Dołączył/a: luty 2019
Rzeszów
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Krótko obiektywnie, cieszmy się że to tylko 1:2.
0
@Szmulek pierwszy mecz po kontuzji, zejdź z chłopaka.
0
Ktoś mi wyjaśni co to było?
5
Wyglądamy żałośnie w drugiej połowie, jak dowieziemy ten remis to będzie cud.
0
Cubarsi przez wakacje zapomniał jak się piłkę wyprowadza?
0
Olmo co Ty robisz xDDDD
0
Ale padake gramy xd
2
Stanęliśmy po bramce, na własne życzenie, ale ten Mendes.. kawał gracza.
2
Madryt by z tego 2 karne dostał.
1
Ferran starter? Proszę was..
1
Olmo weź Ty już...
0
2 błędne decyzje w jednej akcji, wywalić w aut, podawać po linii a nie do środka
2
A wiecie że Alan Sziłeł skrytykował Łaszwołda? Jak nie to pan Leszek wam jeszcze z 5 razy przypomni do końca meczu.
0
Casado jakiś bez koncentracji.
2
@KidusFCB po roku się kasują.
0
@michal26 myślę że gdyby biegała obie konkurencję na raz to takich wyników by nie robiła, to by dawało jej 6 biegów w stosunkowo krótkim czasie, nie wiem czy to by jej pozwoliło biegać na takim poziomie. A jeśli chodzi o rekord świata to jestem pewny że go pobije wcześnie czy później, szkoda że nie tutaj bo inaczej by to smakowało na MŚ a nie gdzieś na zawodach diamentowej ligi.
1
@michal26 rekord świata w zasięgu jak pobiegnie na 100%
0
@Stinger_ jaki czas?
0
@zadafcb skuteczność Francuzów za 3 w tym meczu to jakiś cyrk.
0
@Gaucho wzięło się to z tego że Rudzki podczas transmisji powiedział że Milner ma 43 lata a tak naprawdę ma 39 xd
0
@Culer9002 masakra, klepisko. Serio lepsze murawy występują w A klasie w Polsce.
3
@blakkudium bardzo ładna akcja.
1
W Anglii bardzo słabe te mecze na początku tego sezonu.
0
@A4ron lecisz tam drugim składem poprostu, szanse że wygrasz podobne a przynajmniej nie męczysz najlepszych zawodników.
1
Wyjmujesz Nico z tego Bilbao i tam nie ma kto grac, bardzo jednowymiarowa drużyna.
0
@Kgorecki2500 zełeński jest naiwny i tyle.
2
Nie ufam temu Araujo za grosz, gramy w przewadze 2 zawodników a ten co chwilę jakieś dziwne zachowania prezentuje.
0
Jajca potężne xD
0
Czerwo bez dwóch zdań
0
Niech nie płaczą, gra się dopóki sędzia zagwizda a Ci stanęli i zadowoleni a teraz płacz.