1

Krótko obiektywnie, cieszmy się że to tylko 1:2.

0

@Szmulek pierwszy mecz po kontuzji, zejdź z chłopaka.

0

Ktoś mi wyjaśni co to było?

5

Wyglądamy żałośnie w drugiej połowie, jak dowieziemy ten remis to będzie cud.

0

Cubarsi przez wakacje zapomniał jak się piłkę wyprowadza?

0

Olmo co Ty robisz xDDDD

0

Ale padake gramy xd

2

Stanęliśmy po bramce, na własne życzenie, ale ten Mendes.. kawał gracza.

2

Madryt by z tego 2 karne dostał.

1

Ferran starter? Proszę was..

1

Olmo weź Ty już...

0

2 błędne decyzje w jednej akcji, wywalić w aut, podawać po linii a nie do środka

2

A wiecie że Alan Sziłeł skrytykował Łaszwołda? Jak nie to pan Leszek wam jeszcze z 5 razy przypomni do końca meczu.

0

Casado jakiś bez koncentracji.

2

@KidusFCB po roku się kasują.

0

@michal26 myślę że gdyby biegała obie konkurencję na raz to takich wyników by nie robiła, to by dawało jej 6 biegów w stosunkowo krótkim czasie, nie wiem czy to by jej pozwoliło biegać na takim poziomie. A jeśli chodzi o rekord świata to jestem pewny że go pobije wcześnie czy później, szkoda że nie tutaj bo inaczej by to smakowało na MŚ a nie gdzieś na zawodach diamentowej ligi.

1

@michal26 rekord świata w zasięgu jak pobiegnie na 100%

0

@Stinger_ jaki czas?

0

@zadafcb skuteczność Francuzów za 3 w tym meczu to jakiś cyrk.

0

@Gaucho wzięło się to z tego że Rudzki podczas transmisji powiedział że Milner ma 43 lata a tak naprawdę ma 39 xd

0

@Culer9002 masakra, klepisko. Serio lepsze murawy występują w A klasie w Polsce.

3

@blakkudium bardzo ładna akcja.

1

W Anglii bardzo słabe te mecze na początku tego sezonu.

0

@A4ron lecisz tam drugim składem poprostu, szanse że wygrasz podobne a przynajmniej nie męczysz najlepszych zawodników.

1

Wyjmujesz Nico z tego Bilbao i tam nie ma kto grac, bardzo jednowymiarowa drużyna.

0

@Kgorecki2500 zełeński jest naiwny i tyle.

2

Nie ufam temu Araujo za grosz, gramy w przewadze 2 zawodników a ten co chwilę jakieś dziwne zachowania prezentuje.

0

Jajca potężne xD

0

Czerwo bez dwóch zdań

0

Niech nie płaczą, gra się dopóki sędzia zagwizda a Ci stanęli i zadowoleni a teraz płacz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?